Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#236138
Ker letos ne najdem posebnega foruma za 15. LM, sem izkoristila "splošno debato" za zadevico, ki me morda ne bi smela mučiti, pa vseeno :oops: .
Letos se podajam na 42 km, polmaraton sem vedno odtekla pod 2 urama, ker pa ne mislim teči s takim tempom, kot bi tekla na 21, me bega limit prvega kroga 2:15. Sklepam, da upoštevajo bruto čas, to me sili v to, da bom nefer in se bom prerilnila v cono, ki je daleč od mojega časa na katerega računam na maratonu (nad 4 ure). In "prišparala" tistih nekaj minut, ki bi jih porabila, da "pretečem" do štarne črte.

Kakšne so vaše izkušnje, če ti po bruto času zmanjka kaka minuta in pritečeš do razpotja po 2:15? Hvala.
#236147
Lani je bil @Ero ''zajec'' za 4:30:00 in če pogledaš lanske rezultate je šel na polovički 2:19:40, brez komplikacij. Glede na tvojo napoved, bi morda bilo smelo za ''uhle'' zagrabiti ''zajca'' za ciljni čas 4:15:00...

LP
Matjaž

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA