Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 jelenček
#236352
V nedeljo grem prvič na 21km na LM.
Do zdaj sem se udeleževala krajših tekov,večinoma v Ljubljani in ker sem doma v Šiški, sem ponavadi prikolesarila, in po teku šla takoj domov. Po eni uri teka se mi to niti ni zdelo tako problematično tudi če se nisem preoblekla.

Zdaj po 21km pa razmišljam, da se bo treba preoblečt, in kam naj dam nahrbtnik.
Na štart bom prišla s kolesom, samo kam naj dam nahrbtnik. Kako sploh zgleda ta garderoba v OŠ Majde Vrhovnik?

Hvala.
 Dzoni Wajsmiler
#236358
Pred štartom je pred tem šotorom blazno pestro. Kot v mravljišču. Nervoze polna skelda :lol:. S seboj imej pripravljeno večjo vrečko, v katero boš pospravila odvečne kose garderobe, šotoristi bodo pa tvojo vrečko označili s štartno številko, s katero po koncu teka tudi dvigneš svojo vrečko.
Lani so imeli sicer na zalogi velike Hervisove vrečke, če se prav spominjam, a tudi do njih je bilo težko pridit...
Garderobo oddate v posebni vrečki, na katero napišemo vašo štartno številko. Po teku pa jo lahko prevzamete, izključno ob predložitvi štartne številke. Za shranjevanje obleke organizator ne jamči.
 spela*
#236369
Ni take panike. :)
Tudi jaz bom verjetno prikolesarila (upam, da bo vreme manj mokro kot včeraj). Garderobo oddaš v nahrbtniku, oni ti jo bodo dali v vrečko (ne potrebuješ nobene dodatne vrečke več), napisali gor štartno številko, po koncu teka dvigneš. Preoblečeš se lahko v šotoru na dvorišču šole. Tako oddaja kot sprejem garderobe sta lani in predlani potekala tekoče.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA