Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 še1PR
#236895
Uroš Sobočan napisal/-a:Jutri ob 9:00 uri (tja do 9:30) SLIKANJE pred Maximarketom (izpred slaščičarne).

To velja za polmaratonce in maratonce, ker nekateri pridejo pozneje v Ljubljano. Fotografinja se je sama javila tako, da to je poštimano.

Lp

Uroš
Uporabniški avatar
 MatjazV
#236901
Hoj,

s slikanjem sem začel že danes zvečer na testeninki. Tule so FOTOGRAFIJE.

Jutri, ko odtečem svojih 10 km, se bom podal na progo in fotografiral tako v 1. kot tudi v 2. krogu. Bodite glasni, da koga ne spregledam in nasmejani. Se vidimo na štartu.

Če bo kdo imel kaj časa, naj naredi kakšno fotko s teka na 10 km. Jaz bom v belo-zeleni opravi.

Lp, Matjaž
Uporabniški avatar
 b0j3
#236903
Kolikor vidim, se več ali manj med sabo poznate, mene pa ne.
Če se bo kdo jutri še spomnil - nosim številko 7008 in tečem na 21k.

Aja pa 5fingerse bom imel na nogah :)
Uporabniški avatar
 muc
#236904
MatjazV napisal/-a:Hoj,

s slikanjem sem začel že danes zvečer na testeninki. Tule so FOTOGRAFIJE.

Jutri, ko odtečem svojih 10 km, se bom podal na progo in fotografiral tako v 1. kot tudi v 2. krogu. Bodite glasni, da koga ne spregledam in nasmejani. Se vidimo na štartu.

Če bo kdo imel kaj časa, naj naredi kakšno fotko s teka na 10 km. Jaz bom v belo-zeleni opravi.

Lp, Matjaž



Super, bomo prišli tud mi vas spodbujat in navijat, brez skrbi...pa zraven še kakšno fotko naredimo :wink: ...srečno vsem skupaj!!! :clap:
Uporabniški avatar
 še1PR
#236905
b0j3 napisal/-a:Aja pa 5fingerse bom imel na nogah :)

Tole je skoraj tako kot če bi katera od deklet napisala, da bo imela zeleno gumico za lase...

Še že v naprej opravičujem vsem, ki jih bom zgrešila! TF dresi so dovolj opazni, da vas bom upam opazila, ostali pa...?? ja, dajte kak znak, da bi radi fotko...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA