Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

 Frko
#262483
Pozdravljen,
predolgo sem se odločeval ali naj se prijavim ali ne. No po Eko maratonu v Mariboru sem se odločil, da pa bi se vseeno prijavil na Ljubljanskega, tako, da sem interesent za nakup številke, Vse ostale podrobnosti pa se lahko dogovoriva tekom vikenda oz. danes popoldan, ker grem na tek v Žalec.
Tekaški pozdrav, Franci

tel 031/892113
 bonus
#264792
Zaradi poškodbe tudi jaz prodam številko za 21 km po nabavni ceni + stroški vožnje zaradi dviga = 35 + 5 = 40 EUR.

031 694057, Črt
Uporabniški avatar
 Radolca
#264803
pa tele številke se prodajajo kakor tople žemlce zjutraj pri peku al pa kot burek na avtobusni postaji v Ljubljani od polnoči dalje :!:

jaz osebno že celo leto vem, da bom tekel v ljubljani na maratonu, pa tut če mi "smrkl iz nosa teče" :!: ne vem kakšni tekači ste oz. so to, eni prodajate, eni kupujete.
vsi smo imeli enako veliko časa za odločitev o tem, al mamo al nimamo jajc za LM16 :--
 bjazbec
#264807
Radolca napisal/-a:pa tele številke se prodajajo kakor tople žemlce zjutraj pri peku al pa kot burek na avtobusni postaji v Ljubljani od polnoči dalje :!:

jaz osebno že celo leto vem, da bom tekel v ljubljani na maratonu, pa tut če mi "smrkl iz nosa teče" :!: ne vem kakšni tekači ste oz. so to, eni prodajate, eni kupujete.
vsi smo imeli enako veliko časa za odločitev o tem, al mamo al nimamo jajc za LM16 :--


Se pridružujem tvojemu mnenju! Ampak, ker organiziram eno skupino in vse rihtam, od prevoza, prijave, številk, kosila, sponzorje...in mi dan, dva prej začnejo odpovedovati ( bolezni, poškodba, ...) si mislim, da najraje bi samo za sebe poskrbel...ampak...tko je...smo rekreativni tekači...opps - če kdo nuca- imam še viška dve prijavi za na 10km - če kdo želi spremenit ime, naj se pa sam potrudi, številke imam že doma in jo zainteresirani dobi okoli 8h zjutraj , ko pridemo v Lj - predvidoma v Tivoli: 041 570 126 ( cena - 30,00 EUR )

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA