Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 RoKo
#292132
gasperd napisal/-a:Zgleda da bomo 2013 dobili samo še številke... :(
.............2014 jih bomo mogli pa že sami napisat :lol:


A na svoj papir? :D Dobro da imam veliko zalogo startnih številk v arhivu. :D


25 okt 2012 05:24 | raf
Čisto dovolj! V Berlinu dobiš samo cifro in je majica za doplačilo 35€.

chat....

gremo pač v korak z Evropo, tam smo, hoteli to ali ne.....
Uporabniški avatar
 thinkblue
#292133
A vrečko tudi dobimo? PVC ali se da reciklirati?
:lol: :lol: :lol:
 ninko
#292146
zapestnica s kuponom za testeninko v soboto, pijačo po teku...
kolikor vem na garderobah dobimo neko torbo, ki ostane naša.

kuponi pa kolikor se po štantih nabere :D
Uporabniški avatar
 tae
#292148
Danes bil tam.

Vrečke ni. :D (dobesedno)

Dobiš štartno številko s tvojim priimkom in imenom, napisan je tudi klub pod katerega si se prijavil, velikost majice in številka čipa.

Tekaško majico z dolgimi rokavi.

4 sponke.

Plastično zapestnico, kjer imaš neke vrste nalepke za testeninko, garderobo in še neko pijačo (narisan je kozarec, ne vem pa točno kaj ta pomeni).

Glede na prejšnja leta torej brez raznoraznega reklamnega gradiva, bonov za popuste v trgovinah, kakšnih Poletov ali drugih revij, nogavic, čokoladk, pijač, gelov, kremic in podobnega. Manj nam dajo za več denarja. Mene je prišla štartnina 24 eur, a mi je že to 4 eure preveč. Dejansko mi ni čisto jasen naval folka na tuje maratone z zelo dragimi štartninami, ki gredo v promet takoj.
Uporabniški avatar
 MatjazV
#292153
Jaz sem z višino štarnine na LM in dobljenim danes na expu kar zadovoljen. Sploh v primerjavi s posameznimi štartninami in vsebino "Marathon goodie bag", ki jih tekmovalci prejmejo v tujini.

"Bone" za popuste lahko "unovčimo" kar na expu samem, saj skoraj vsi prodajalci nudijo popuste od 20-50%. Kdor želi si lahko zastonj nabere polno vrečko reklamnega materiala, krem, revij in podobnih stvari. Precej tega na vsakem koraku ponujajo tudi prijazne hostese.

Kot pozitivno izkušnjo s tekmovanj v tujini lahko izpostavim maraton v Španski Sevilli, kjer smo za štartnino 20€ dobili majico, brisačo, kompleten atletski dres ... To je bolj izjema.

Najmanj za precej drago štartnino sem dobil npr v Berlinu. Še posebej oderuški so bili na Celovškem Ironmanu, kjer sem L 2006 plačal štartnino 450€ za to pa dobil kolajno in majico ter še nekaj drobnarij. Ko sem videl, kaj vse so tisto leto dobili tekmovalci na Ironmanu v Švici sem bil pošteno jezen na avstrijske organizatorje.

Menim, da štartnina za LM ni pretirano visoka, sploh, če se prijavimo v prvem terminu, so pa maratoni v tujini čedalje dražji in kot kaže današnja izkušnja za Berlin, bo tudi prijava nanje čedalje težja.

LP in se vidimo na testeninki, ki je za razliko od maratona v Chicagu (štartnina 125 €) seveda vključena v štartnino.

Matjaž
Nazadnje spremenil MatjazV, dne 25 Okt 2012, 21:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Loni
#292192
MatjazV napisal/-a:
Najmanj za precej drago štartnino sem dobil npr v Berlinu.



Jaz še gobice nisem dobila in mi je MatjazV prijazno odstopil svojo, jo imam še zdaj doma.
Uporabniški avatar
 muc
#292194
Včeraj dvignil številko, srečal same tekače...kako zanimivo... :lol:
Drugače sem mi je zdel pa prostor oz. celotna dvorana čist super, sam si lahko nabereš reklamnega materiala po želji, popusti ok,...men je blo všeč! :D



še mal...še mal...see ya :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA