Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

 juks55
#315439
Pozdravljeni, tekači,

je mogoče kdo za LM dobil majico, ki ni ustrezne velikosti? Jaz sem naročil M, bi pa rabil L. Če je kdo za menjavo, naj se javi. LP
Uporabniški avatar
 thinkblue
#315442
Kakšne pa so letos?
Uporabniški avatar
 Misho76
#315453
Letos je zelene veeeeelikoooo več kot črne :mrgreen:
Uporabniški avatar
 pajo
#315455
teoo napisal/-a:A so tudi letos rokavi nekje vmes med dolgimi in kratkimi?:)

Ja. :?
 TONEK
#315457
Prav na smeh mi gre, ko spremljam debato o teh vsako leto manj kvalitetnih kitajskih majicah za 35€. Organizator se jih drži kot pijanec plota. Pri Kitajčkih jih je naročil 100.000 po evro in pol, zdaj pa služi z njimi. Ne zdi se mu vredno niti to, da bi bila na dotisku letnica ali zaporedna številka maratona. Vsaj malo naj poškili k Jožkotu, organizatorju GM4O, kjer je udeležba veliko manjša, kako je organizator lahko kreativen, če se mu hoče.
Pa dober tek Vam želim!
Uporabniški avatar
 mac
#315459
Glede ljubljanskega nevem ker še nisem bil. Sem pa tudi jaz letos na GM4 dobil "kitajsko" majico, ki je imela en rokav dolg 10, drugega pa 20 cm. Na srečo je mama šivilja. Narodnost majice me ne zanima, saj je verjetno tudi na Berlinskem maratonu poreklo enako.
Krajši oz. daljši rokav me ne moti, saj bom na maraton šel tudi v letu 2014. :D

Je pa dejstvo da v Baški grapi nisi le številka in da je pozitivno energijo čutiti na vsakem koraku.
Uporabniški avatar
 Scooby
#315460
Rokavi so zame ravnoprav dolgi. :D

Je pa dosti boljša majica kot pa naprimer majica na MKM 2012. Kjer je bil nenormalen kroj, poleg tega pa je bila še luknja za glavo tako ozka, da sem še roko komaj skozi spravil. :lol:
 nana
#315473
mac napisal/-a: Narodnost majice me ne zanima, saj je verjetno tudi na Berlinskem maratonu poreklo enako.

Na maratonu v Berlinu, pri štartnini 60/90/110 EUR, je majica brez porekla :D (je ni bilo)
Uporabniški avatar
 janika
#315484
Punce,

Včeraj dvignila majico S (W-žensko) in mi je premajhna sicer malo, ampak M bi bila boljša.
Če se je še katera zmotila v obratni smeri in bi danes zamenjala (M za S), lahko pridem na GR:) :clap:

SICER NE BI čakala do nedelje po 11. uri, ko bodo lahko uradno zamenjali majice :?:

lp
Janika
Pokliči: 041532075 :drink
Uporabniški avatar
 janika
#315485
Lahko mi samo napišete mail na

janika@siol.net

ker se pozabila GSM doma.

lp
Janika

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA