Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Prideš na Maratonsko Analizo v Via Bono?

Jasno! Dajte mi piva in pujska (al pa bučko) na ražnju!
16
53%
Ne pridem. Mama me ne pusti.
10
33%
Mah kva pa vem. Tale TF je itak sama ena nategancija. Gdo bo pa meu spet profit od mene.
4
13%
Uporabniški avatar
 pegaz
#54426
Dragi moji,

verjetno se vas večina spomni čudovitih analiz po izvrstnih tekih. Tudi tokrat jo bomo imeli!

Analizirali bomo v Restavraciji Via Bona na Tbilisijski 59, kjer je za nas rezerviran prostor od 13h naprej.

Zaradi letnega časa bo prostor za nas na galeriji ali v vinoteki. Če nas bo VEČ kot 30, dobimo galerijo! Pohitite s prijavami!

Analiza naj bi se pričela nekje ob 13h.

Kar se hrane tiče: podobno, kot smo organizirali maja, bo na voljo topli bife s fiksno ceno, 1.800 SIT. Imajo tudi kosila (vsak lahko izbira med nekaj jedilniki), hrano po naročilu in pizze. Pijača se obračuna posebej.

Ostale informacije si lahko ogledate tudi v objavi Mame Šefle, ki tokrat žal iz fizikalno-objektivnih razlogov ne more biti z nami.

POZOR!

Prosim, prijavite se na tej temi, če pridete na analizo!
Čim prej moramo sporočiti število udeležencev!

Hvala, lep let,
Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Staša
#54431
...še zadnja prilika za raznovrsti jedilnik pred obdobjem pohanih pišk...

:wink: :D :? 8) :lol: :lol:



2. staša
3. simon


PS: glasovala sem pa za tretjo možnost, da bo bolj pestro. ;) :lol:
Nazadnje spremenil Staša, dne 18 Okt 2005, 11:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Junc
#54432
4.junce

Pridem, ne na pujsa, ampak na pivce

Sam tko na hitro pogledat
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#54434
Pozdrav!

8) Dragi nadinpodvojvoda, tudi moja malenkost se prijavlja na analizo, ceprav bo do takrat ko bom jaz prispel zmanjkalo piva, pic, pujskov itd. :) :twisted: Kaj cmo, taksno je zivljenje nas malo manj hitrih. ;) :)

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:
p.s.:Jusuf tudi pride pokoncevat nemilega mu sovraznika (prase in prase PRESS). :D
Uporabniški avatar
 klaudi
#54435
5. KLAUDI

bučke
 bojanm
#54436
6.bojanm,če boste tako dolgo,kolkr bom jest rabu za :lauf: :?:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#54437
Moja (in Silvina, če bo lepo vreme) prijava na analizo je, žal, pogojna. :roll:

Fora je v tem, da smo našo firmo tako "šokirali" s številom prijavljenih (15) , da nas tudi ona želi zbrati skupaj ter slikati v, ravno danes izdanih, dresih..... :D

Obljubim ravno ne, bom pa poskusil prileteti vsaj na en drink. :wink:
 Nataša
#54438
Glasovala sem za 2, pridem pa vseeno. Če že 21-ke ne morem laufat :cry: :cry: :cry: , bom pa vsaj pujsa snedla. In en džus z vodo.

Prijavljam torej (ne vem, kok so cifre)

najhitrejšo tukalico (MihaPR)
najgrozovitnejšo tukalico (Nta :twisted: )
morda dve gospodični mični (Polona & Eva)
in morda še tri grozovitne člane družine Hribar (čakte, da jih vidte, se vam ne bom zdela več tako motorkarska).

LP
Uporabniški avatar
 MihaPR
#54446
7. najlepša tukalica Nta
8. tukalica no.2 MihaPR

Vlajko, poslikat pol pa sm pridt, sej tiskovne konference niso daljse od 10 minut :)
Uporabniški avatar
 Dule
#54452
pegaz napisal/-a:Analiza naj bi se pričela nekje ob 13h.



9 Dule
Pridem ob 17uri :shock: :shock: za pol urce na eno,dve pivi. Upam da bo še kdo tam čakal nas počasne :shock: :lol:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#54453
Dule napisal/-a:
pegaz napisal/-a:Analiza naj bi se pričela nekje ob 13h.



9 Dule
Pridem ob 17uri :shock: :shock: za pol urce na eno,dve pivi. Upam da bo še kdo tam čakal nas počasne :shock: :lol:


Dule kolk pa ti misliš iti na Ljubljanskem maratonu rezultatsko?Ker opcija obstaja da greva družno do konca.Ker dejansko ne mislim niti pod razno iti na kak rezultat v nedeljo.Se je pač vse zasukalo drugače, kot sem si želel, ampak zraven pa bomo.Torej Dule sporoči na ZS kolk misliš hitro iti, pol bomo pa videli, kaj se da postoriti.Velja?
Drugače se pa jaz tudi prijavljam za ANALIZO, prasca pa prepustim tistim ki ga imajo radi! :lol:
ČAO!
Uporabniški avatar
 5rca
#54454
tokrat vas šiškarce NE bomo zabavale na analizi :wink: je predaleč za kolesarke, ker bomo čist hin po maratonu in polmaratonu, tako, da se bomo zavalile v najbližji bife in tam same odanalizirale vseskupaj 8)

:lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#54496
Ja škoda! Na Maraton grem bolj zaradi družbe, ampak Via Bona mi je čisto od rok. Sicer rada kolesarim, ampak po mojih prvih 21 km, se mi ne bo dalo še do tja in potem domov. Bomo imele pa Šiškarce pač svojo analizo. Se dobimo ob drugi priliki in primerjamo analize, a prou.
 laufar
#54497
Kje pa boste šiškarce? :?
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#54499
Mormo met prej eno predanalizo-posvetovanje, da se odločimo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA