hoja v hribe in po hribih, pohodi, planinarjenje, uživanje v gozdovih in nad njimi, ...

Moderator: Vlajko

Uporabniški avatar
 Vlajko
#65988
Ali se meni le zdi ali pa resnično ni med (n)vami kakšnega večjega interesa za predlagani skupinski izlet na Nanos? :roll: Priznati vam moram, da se v "solo izvedbi" tudi meni ne da iti gor. :oops: :wink:

Z obzirom, da imam 27.5.2006 "v ognju" še nekatere druge opcije (Medicinski tek okoli Brda, Trzin, ...), vas prosim sledeče: :arrow: Če si kdo med vami resnično želi iti tisti dan na Nanos, naj se prijavi :arrow: (s postom ali po ZS). Če do naslednjega torka še vedno ne bo nihče prijavljen, skupinski izlet odpade. :!:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#65997
Jst srčno navijam za 17.6., tko da hkrati pozivam tiste tri, ki so za 27.5., da si premislijo takoj zdajle!!!!! :twisted:

lp,

m
Uporabniški avatar
 Vlajko
#66000
mojcej77 napisal/-a:Jst srčno navijam za 17.6., tko da hkrati pozivam tiste tri, ki so za 27.5.

Eden tistih treh je ravnokar prebežal na tvojo stran. 8) Je to že razlog za nov pesniški navdih. :wink:
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 17 Maj 2006, 15:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 mojcej77
#66001
Jeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhh!!!!!

(naslajam se nad svojo močjo :D)


lp,

m
Uporabniški avatar
 pegaz
#66015
No, tko. Men noben datum od navedenih ne ustreza.
Ampak Mojcej, čestitke, takle psiho power ni kr tko ;)
(A lahko tud nardiš, da se bo posoda pr men sama pomila???)

Takla mamo.

LL, Jest :)=
Uporabniški avatar
 mojcej77
#66028
Pegaz, glede posode sm se odločila, da je dobro zate, da jo pomiješ sam. Tko da ne bo nč :twisted:
Glede izleta pa - sej ne bo zadnji! ...ti po psiho power pošljemo kako kartico, k'? ;)


lp,

m
Uporabniški avatar
 Vlajko
#67274
Hi, žal sem predvsem zaradi svoje zasedenosti (17.6. :arrow: Mošenjski tek, 24.6. :arrow: privat zadeve) prisiljen odpovedati organizacijo najavljenega izleta na Nanos. :oops:

Na to odločitev je, seveda, vplivala tudi (glede na zanimanje najverjetnejša) nična udeležba. :arrow:

No, nič ne de :arrow: tako Nanos kot tudi druga gorstva bodo še mnoga tisočletja ostala tam, kjer so; zato jih bomo kadarkoli lahko obiskali, bodisi v lastni režiji ( :D ) ali pa organizirano ( 8) ). :wink:
Uporabniški avatar
 športnik
#67306
A je tukaj gor morda kdo, kateri hodi po bolj zahtevnih poteh v viskokogorju, poleti...? :o
Uporabniški avatar
 Vlajko
#67333
Lahko mi verjameš na besedo, da nas je kar nekaj takih. :wink:

Opiši nam kakšno zanimivo turo ali izkušnjo (pa ne ravno svojih najnovejših podvigov - :cast1: ) :arrow: recimov tej temi. 8)
Uporabniški avatar
 športnik
#67419
Vlajko napisal/-a:Opiši nam kakšno zanimivo turo ali izkušnjo (pa ne ravno svojih najnovejših podvigov - :cast1: ) :arrow: recimov tej temi. 8)

Praviš, da o mojih zadnjih podvigih raje ne bi! :oops: :oops:

Pa počakajmo še malo na kopno sezno! :x

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA