tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

Kam bi šli na analizo?

Subito
16
62%
Napoli
8
31%
Oliva
2
8%
 lona
#60872
Živjo, Jurman ima dosti dovolj velikih prostorov, po mojem bi se dalo kaj uredit vnaprej. Parkiranje pa tudi ni problem. Imajo pa vse, pice, pivo in še kaj.... 8)

Aja, Vlajko, :oops: prijavljam se za polovičko polovičke-vprašanje je, če se bom pocajtala do teka za tako (zame) dolgo progo.
Vsem en sončen pozdravček! :D
lona
Uporabniški avatar
 Vlajko
#60885
Samo en "moj vskok" glede analize. Predlagam, da ostanemo pri predlogih za Subito ter Napoli, saj imam ti dve lokaciji že pred-rezervirani in si kar ne upam poklicati še nekaj ljubljanskih oštarij ter jim zagotavljati, da zanesljivo pridemo tja. :wink: Bomo šli pa drugič kam drugam, saj bo še veliko PST tekov. :D

Pa še eno, čisto moje, mnenje glede Jurmana. Le ta se mi zdi pa že kar "tovarna hrane v malem". Tam je vedno polno, ob nedeljah okoli podneva je pa sploh obup. :shock: Imam občutek, da bi tam najraje videli, da se družba vsede, na hitrico poje, nato pa "čao". :roll:

PS: Organizacijska stran
 lona
#60894
[quote="Vlajko"]Pa še eno, čisto moje, mnenje glede Jurmana. Le ta se mi zdi pa že kar "tovarna hrane v malem". Tam je vedno polno, ob nedeljah okoli podneva je pa sploh obup. :shock: Imam občutek, da bi tam najraje videli, da se družba vsede, na hitrico poje, nato pa "čao". :roll:

No, s tem se pa globoko strinjam :cast: . Edino, kar šteje, je velik prostor, kamor se res lahko nabere skupaj več ljudi. Vse ostalo...enako :evil: mnenje.
 marjan
#60969
Pridem na ta dolgo, pa bo kar bo. :D

Marjan
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#60975
marjan napisal/-a:Pridem na ta dolgo, pa bo kar bo. :D

Marjan


Več kot v ravno linijo tako ali tako ne more it :lol: :wink: !
Ma se hecam bo tudi kaka maserka mogoče tam :lol: :wink: !
Kaj pa umetno dihanje in ostali pripomočki ali veljajo!
ČAO!
Uporabniški avatar
 INOT
#60978
Tud jaz pridem ce bom le prost tisti dan,pa se mogoce kdo z nasega konca.
 Obivankenobi
#61004
Tudi jaz verjetno pridem na polovičko, če bom le imel čas, me pa vseeno malo skrbi, ker sem šele prebolel 3 mesečno poškodbo in treniram dobrih 14 dni... :shock: :oops: :?: :lol:

Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
 pegaz
#61012
Obi, pridi z nami na prepognjeno polovičko; lahko se boš kadarkoli vrnil, če boš rabil.

LL, Pegaz :)
 Obivankenobi
#61013
Pegaz, hvala za spodbudne besede :cast1: :cast: , če bom imel čas, vsekakor pridem :D :wink:

Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
 Pingo
#61037
Est bi se tudi prišel pomatrati na polovičko :wink:

Za analizo je pa vseeno kje ker nič od naštetega ne poznam :lol:
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#61038
Pridem, če bo le možno, da odtečem kakšen km z vami-koliko še ne vem. :D
Uporabniški avatar
 dedic
#61052
Kako lepo od vas tekaskiforum , moja mami bo tudi tekla in pridruzila se nama tudi moja sestricna.Po Ponnerju mi je pa tako hudo da vam ne morem razlozit:(.Se enkrat hvala.Pridem brez pardona.

Dedic - Jan
Uporabniški avatar
 Nadj@
#61054
CIAO

To dedič drži se mi smo s tabo in tvojimi. Tudi mi pogrešamo runner-ja
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA