takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo bo hitrejši na Ljubljanskem polmaratonu 2009?

luzr
23
38%
spela*
37
62%
 spela*
#165116
tae napisal/-a:Luzr in Špelca !

Vem, da je še daleč, vendar imata le še 2 dni upravičenega "počitka". Z novim letom se bo potrebno začeti pripravljati. Tudi tema o polmaratonu kar malo miruje.


Res smo malce počivali, 10 dni zaradi bolezni. A novo leto je tu in prvi tek v novem letu je tudi že za mano. Kje sem, se bo videlo čez 10 dni, ko bom videla, ali mi bo 21 km uspelo preteči po načrtu. Hitrost ni pomembna, pomembno bo le to, ali bom tudi v zadnjih kilometrih sposobna povečati tempo.
 spela*
#165671
Daj no, luzr, ljudje bodo še mislili, da nič ne treniraš. :lol:

Kar pa ni res. Na dan. ki je bil za večino ljudi prvi delovni dan v novem letu, sta imela izzivalca prvi skupni trening v okviru priprav na izvedbo njune stave. Kljub pomanjkanju treningov je ško luzrju bolje po rožniških, s trnjem poraslih klancih, na katerih je bil zaradi svojih neumestnih pripomb prisiljen tudi v nekaj kratkih šprintov, kjer ga spela* ni mogla dohajati. Za zdaj. :twisted: Čas njunega teka: 1 ura in 11 minut (bruto!). :lol:

Sezona se je torej začela!
Uporabniški avatar
 tae
#171219
Sem videl, da sta za Sežano že oba prijavljena. Tu bosta letos prvič skupaj videla kje sta s pripravljenostjo.
 spela*
#171643
tae napisal/-a:Sem videl, da sta za Sežano že oba prijavljena. Tu bosta letos prvič skupaj videla kje sta s pripravljenostjo.


Tako je. Zdaj, ko vidim, da sem cela in zdrava, lahko začnem trenirati. Moj cilj ni prehiteti luzrja že v Sežani, pač pa jeseni v Ljubljani.
Je pa res, da bo Sežana prva skupna tekma.
(Če le ne bo nekdo od naju zamudil na štart ali pozabil doma npr. superge. :lol: )
 spela*
#174100
V Sežani je samo luzr imel pogum za spopad z najino tekmovalno razdaljo. Jaz pazim na koleno in zato o polmaratonu ne morem nič napisati.
Čakam kakšen njegov komentar ... :lol:
 luzr
#174433
He, he... V Sežani je bilo marsikaj zelo zanimivo in presenetljivo. Tudi moj rezultat sprehajanja v času pod tremi urami.
Laufer je že v cilju pripomnil:"Sej za maraton 'maš super čas!"
Kaj je s tem mislil mi ni čisto jasno, ker sem odcapljal približno pol te razdalje.
 spela*
#180777
Glede na to, da si v Sežani jaz nisem upala na 21 km, bodo trojke prvi uradni tek, ki ga bova tekla oba, in to enako razdaljo. Rezultat je sicer odvisen tudi od drugih članov trojke, ampak jaz računam na moji dve sotekačici. :D
Uporabniški avatar
 tae
#180855
Sorry Špela, a trojke niso merodajna tekma.

Drugače pa ja luzr, tudi mene zanima kako se kaj pripravljaš. Se boš kaj javil, ali bomo morali vse sami zvrtati ? :D
 spela*
#180856
tae napisal/-a:Sorry Špela, a trojke niso merodajna tekma.


Saj vem, ampak bo pa glede na luzrjevo udeleževanje tekem bo to verjetno edina tekma. :D

(Pa malo sem vas hotela spet spomniti na to temo ... tudi konkurenta ... dobro vprašanje si mu postavil. :lol: )
 luzr
#180877
Nisem se hotel oglašati v temo v kateri se pogovarjata samo dvobojujoča... Vsaj ne toliko časa, dokler bi se oglasili še navijači kake gospe in me skušali zlomiti...

@spela*: Fiksna ideja udeleževanja prav vsakega vaškega teka, za katerega je treba plačati od deset evropejčkov naprej, ni moj način teka. Vsaj včasih je bil tek zastonj in hribi tudi. Pa bicikliranje po hostah...

Trojke ne bodo merodajna tekma, ker si je spela+ omislila drugačno ekipo, kot je bilo predlagano na forumu. Nekaterim ženskam je treba stvari povedati, napisati in celo narisati, pa to včasih ne pomaga...

Čisto dovolj se mi zdijo trije polmaratoni letno. Ko bom dosegal rezultate pod uro in pol ali manj, bom pripravljen tudi plačevati za svoje ime, ki se bo potem dičilo v prvi desetini.
Ha, ha!

Napihovanje mišic in predvsem opltanaje neke gos-pe z jez-ikom bom obravnaval drugič.

(malo sem popravil dve tipkatorski napaki)
Nazadnje spremenil luzr, dne 07 Maj 2009, 14:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tae
#180881
luzr, po mojem si ti zadevo vzel kar malce preveč resno. Ali ni vse skupaj mišljeno malce bolj za zabavo in popestritev drugih "resnih" tem tu na forumu.
 spela*
#180886
tae napisal/-a:luzr, po mojem si ti zadevo vzel kar malce preveč resno.


Ne, ne, luzr samo išče izhod, kako bi se izognil odgovoru na tvoje vprašanje: :D

tae napisal/-a:Drugače pa ja luzr, tudi mene zanima kako se kaj pripravljaš.




luzr napisal/-a:ker si je spela+ omislila drugačno ekipo, kot je bilo predlagano na forumu.


Kaj se razburjaš, saj imaš kup pomočnikov. Leteči konji, vlečni psi ... :--

(Tekaški treningi so menda še vedno zastonj.)
 spela*
#186725
Brišem prah s te teme, da ne bi kdo mislil, da je stava pozabljena. :D

Stanje je tako:
Moje koleno že lep čas v redu, a zdaj ima luzr nekaj težav, za katere mu želim, da čim prej minejo.

Kar se mene tiče, priprave tečejo.
Moje priprave: že dobra dva meseca tečem štirikrat na teden (prej trikrat), pri čemer sem do pred samo povečevala tedensko minutažo, ob počasnem tempu, zdaj pa v svoj tek dodajam tudi odseke v nekoliko hitrejšem tempu (ne vem, kakšen je ta tempo, vsekakor pa precej hitrejši od pogovornega tempa).

V rezultatih na tekmah se za zdaj to še ni poznalo, moj tempo je ostajal kar konstanten, edino na Cooperjevem testu sem bila hitrejša kot jeseni, a tudi to je nekaj.
Uporabniški avatar
 tae
#186726
Bravo Špela, si se malo bolj resno lotila zadeve :D

Luzr ima sicer še vedno prednost v spolu, nikakor pa ne v vztrajnosti in pridnosti za treninge. Se morda motim ?

Ali se mi le zdi, ali te kljub vsemu pompu, potem na Ratitovec ni bilo ?

Drugače se mi bosta pa menda kar oba pridružila pri Zapriški 10-ki (ne 10km ampak 10 krogov).
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA