takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo mislite da bo zmagal v teku na 10 km ?

INOT & KOVIT
30
63%
OBIVANKENOBI & TAE
18
38%
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#178659
INOT napisal/-a:
tae napisal/-a:Kdor je mislil glasovati, je to po mojem že storil, ostalih pa "petelinjenje 4-ih forumašev" ne zanima. Včasih se zdim sam sebi tečen, ko napišem kaj, kar morda zanima le peščico bralcev in ne večine.


Se strinjam. Tema očitno postaja nezanimiva. Mogoče zato ker se nič ne kregamo med seboj. :twisted: Teranov liker je kuhan, Kovit je za moje pojme dosegel na Dunaju odličen rezultat, mi se pa začnimo kregat da bo postalo bolj zanimivo. :twisted:
Tae ali piješ mleko? Obi ali piješ teranov liker? Vama še niso povedali, da je oboje škodljivo!!!???


Inot, pijem, pijem Teranov liker, približno enkrat na leto... :D , je super okus, tako, da me tvoje mnenje o škodljivosti ne gane preveč... :nono: :lol:
Uporabniški avatar
 tae
#179580
Hudo tole, Inot.

Ali kdo ve kje je Kovit, da se nič več ne javlja ? Mogoče na kakšnih posebnih nadmorskih pripravah.

Drugače naj vam pa povem, da zna biti Obivankenobi nevaren. V zadnjem času tolče kilometre krepko pod 4.
Uporabniški avatar
 markor
#179613
8)
.. nekaj bi vprašal.. :wink:
Če prav razumem šteje seštevek časov dvojic, štartate pa skupaj. :!:
Hm, in kako bomo mi, ki smo stavili vedeli, da ga boste že od štarta žgali na polno - in se ne boste lepo "lagano, sportski" s tempom 5:00 privlekli do cca 100m pred ciljem pol pa malo "pospešili" v cilj :?: :--
(no, saj ne da bi bil pameten, a po moje bi morali dvojki štartati ločeno, ena ful spredaj ena pa ful zadaj - tako ne bi vedeli za čase drug drugega..)
Dobro dirko vsem! :mrgreen:
lp
m
Uporabniški avatar
 tae
#179617
Markor, jaz ti bom odgovoril v svojem imenu.

1. Glede na to, da sem bil v Radencih na 10-ki že 3x in da mi še nikoli omenjene proge ni uspelo preteči pod 40 minutami, imam to željo za letos (za dosego tega cilja je potreben tempo okoli 3:50min./km)
2. Sicer me ne poznaš osebno, naj ti povem, da sem zelo tekmovalen človek in na vsaki tekmi dam vse od sebe (če rata rata, če ne pač ne).
3. Kljub temu, da sva z Obivankenobijem skupaj v paru, tekmujeva tudi medsebojno v okviru najinega "letnega dvoboja."
4. Lani me je Inot premagal 2x, letos sem ga jaz 1x, zato si želim še eno zmago nad njim, da izenačim skupni rezultat

Tvoj predlog ena dvojka spredaj in ena zadaj nikakor ne pride v poštev. Dvojka iz ozadja bi imela veliko več "dela" s prehitevanjem množice. Tudi neto čas je boljši, če imaš pred sabo prosto pot.

Če bo vse po sreči, bomo vsi skupaj štartali vzporedno iz 1. ali 2. vrste, konec koncev se bomo borili za absolutno deseterico.
 kovit
#179619
:) Evo mene...ližem rane po Dunaju in probam malo laufat...včeraj sem delal 1000 ke...jao jao nič ne bom preveč gobcal, da ne bi konkurenca postala preveč samozavestna. Glede tega kako taktično bomo mi odtekli, pa magari 6:00 po km, se pa občinstvu ni treba sekirat...Taktika bo definitivno... :) bo pa zadnjih 100m še bolj epskih kot je bilo to lansko leto.
Uporabniški avatar
 INOT
#179623
Taktika bo definitivno. Ampak samo ena. Teraj ostale dokler ne pocrkajo :D
Podobno kot lani bi tudi letos dal predlog. Če je dvoboj naj bo dvoboj. Gremo torej brez ur in ostalega elektronskega sranja? Kakor v starih dobrih časih? :twisted: Ali brez ure in tega kaj pravi telo ne znate več tečt? Ajde, da vidim ,če si upate. Start v prvi vrsti potem pa gre kolikor gre.
Uporabniški avatar
 tae
#179624
Inot, jaz priznam, da bi bil brez ure malo zmeden. Ponavadi med tekmo spremljam trenutni tempo. Če se s tem strinjata Kovit in Obivankenobi, bom tudi sam pristal.
Uporabniški avatar
 klatez
#179625
INOT napisal/-a:... Gremo torej brez ur in ostalega elektronskega sranja? Kakor v starih dobrih časih?...

Kaj ti je crknila? :mrgreen:
Uporabniški avatar
 INOT
#179628
klatez napisal/-a:
INOT napisal/-a:... Gremo torej brez ur in ostalega elektronskega sranja? Kakor v starih dobrih časih?...

Kaj ti je crknila? :mrgreen:


Ni crknila :D Samo možnosti za uspeh si poskušam dvigniti. Saj veš dandanašnja mladina mora imeti vse naštudirano; tempo 3:45, pulz toliko in toliko... če pa tega ni pa jim očitno trda prede... :--
Uporabniški avatar
 tae
#179651
O, s..t presenetljiv preobrat okoliščin. Da vidimo kaj bo na to rekel Obivankenobi (trenutno je na morju in offline interneta) Če bo tudi on za, se bom moral že na treningih začeti malo pripravljati brez urce. Vedno nekaj novega. Najprej stara mačka izzoveta 2 mladeniča, tik pred zdajci, ko jima že voda teče v grlo, pa bi kar nekaj spreminjala pravila.
Uporabniški avatar
 INOT
#179654
tae napisal/-a:O, s..t presenetljiv preobrat okoliščin. Da vidimo kaj bo na to rekel Obivankenobi (trenutno je na morju in offline interneta) Če bo tudi on za, se bom moral že na treningih začeti malo pripravljati brez urce. Vedno nekaj novega. Najprej stara mačka izzoveta 2 mladeniča, tik pred zdajci, ko jima že voda teče v grlo, pa bi kar nekaj spreminjala pravila.


To je pravi izziv zate Tae. Da znaš tečt po občutku. Sicer si pa lani videl, da ure nisva potrebovala. Zakaj bi ti lenaril na 3:45/km, ko pa vem ,da si sposoben iti hitreje.
#179676
Jaz sem lani pozabil uro na LM :|

Med tekom se mi do 5 km ni sanjalo kolk sem hiter. Potrm sem po tabli videl, da sem hiter.
V cilju sem imel zelo dober rezultat in sem prepričan, da z uro nebi bil nič hitrejši.
Ura je zame uporabna u primeru ko tečem toliko hitro kot upam, pa potem po uri vidim, da zmorem it vsaj 5 sekund na km bolj hitro kot pa dejansko grem..in to me potem malo opogoumi, ker vem da je še rezerva
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 15

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA