takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo bo zmagal v teku na 10km ?

Inot
49
49%
Tae
50
51%
Uporabniški avatar
 olson
#122442
Hojla :lol:
Niti malo ne dvomim v tvojo zmago Tae,saj vem kako marlivo treniraš in kako se tvoja forma dviguje z dneva v dan.Upam da mi Inot ne bo zameril, :cry: ker navijam zate. :laola
Uporabniški avatar
 tae
#122798
Predvidevam, da tisti, ki se ne želijo nikomur zameriti (čeprav se itak nebi) le glasujejo in nič ne napišejo in tako nihče načeloma ne ve kdo je sploh glasoval in za koga.
Uporabniški avatar
 INOT
#122801
Zakaj bi se sploh kdo komu zameril? Vse skupaj je čista zabava :D Pa vsak pameten človek bo stavil na šprinterja. :twisted: Kje si pa videl, da bi ultraš premagal tebe, ki imaš 45 kg s posteljo vred! :D
Ja jaz upam, da bo na dan D pihalo. Fejst. V prsa. Da te bo malo štopalo :D
Uporabniški avatar
 vanja
#122805
INOT napisal/-a:Pa vsak pameten človek bo stavil na šprinterja. :twisted:

:D Očitno so pametni v manjšini :D
Tudi jaz sem stavila na Inota, pa nisem niti slučajno pomislila, da se lahko s tem komu zamerim :shock: Vsi imamo radi izzive in prav vajina različnost je čar te stave. Jaz sem pač bolj za ultraše... 8)
Uporabniški avatar
 tae
#122810
Kil imam sicer res nekaj manj od tebe, vendar pa si me:
1. ti izzval na "dvoboj," kar pomeni da verjameš v svojo zmago
2. ker si ultraš se ne boš vdal do konca, pa če bo potrebno po vseh štirih prilesti do cilja
3. glas ljudstva verjame vate, kar pomeni, da načeloma cilje, ki si jih zastaviš tudi izpolniš
4. če je v igri stava, se gre do konca in nisi navajen stav izgubljati

Skratka, mislim, da bo še zelo pestro in nikakor ne lahko (za oba :D ).

Ko se bo dogodek zgodil, je dobro da štartava skupaj in istočasno, ker je pomembno kdo prej pride skozi ciljno črto in ne čas.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#122823
tae napisal/-a:Kil imam sicer res nekaj manj od tebe, vendar pa si me:
1. ti izzval na "dvoboj," kar pomeni da verjameš v svojo zmago
2. ker si ultraš se ne boš vdal do konca, pa če bo potrebno po vseh štirih prilesti do cilja
3. glas ljudstva verjame vate, kar pomeni, da načeloma cilje, ki si jih zastaviš tudi izpolniš
4. če je v igri stava, se gre do konca in nisi navajen stav izgubljati

Skratka, mislim, da bo še zelo pestro in nikakor ne lahko (za oba :D ).

Ko se bo dogodek zgodil, je dobro da štartava skupaj in istočasno, ker je pomembno kdo prej pride skozi ciljno črto in ne čas.


Dragi Tae in Inot :lol: obema privoščim eno dobro tekaško zabavo in na koncu ko bo vse to končano veliko smeha na račun tega kar sta spočela :lol: :wink: .Spočela pa bosta veliko pozitivnega in povsem normalnega kar si nekateri ljudi predstavljajo kot nekaj ničnega.
Ampak da zaključim, veliko dobrega obema želim.
A na koga naj bi stavil 8) .
Na zmagovalca :lol: !
Lepo se imejta in navijal bom za oba!
ČAO!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#122824
tae napisal/-a:Kil imam sicer res nekaj manj od tebe, vendar pa si me:
1. ti izzval na "dvoboj," kar pomeni da verjameš v svojo zmago
2. ker si ultraš se ne boš vdal do konca, pa če bo potrebno po vseh štirih prilesti do cilja
3. glas ljudstva verjame vate, kar pomeni, da načeloma cilje, ki si jih zastaviš tudi izpolniš
4. če je v igri stava, se gre do konca in nisi navajen stav izgubljati

Skratka, mislim, da bo še zelo pestro in nikakor ne lahko (za oba :D ).

Ko se bo dogodek zgodil, je dobro da štartava skupaj in istočasno, ker je pomembno kdo prej pride skozi ciljno črto in ne čas.


Dragi Tae in Inot :lol: obema privoščim eno dobro tekaško zabavo in na koncu ko bo vse to končano veliko smeha na račun tega kar sta spočela :lol: :wink: .Spočela pa bosta veliko pozitivnega in povsem normalnega kar si nekateri ljudi predstavljajo kot nekaj ničnega.
Ampak da zaključim, veliko dobrega obema želim.
A na koga naj bi stavil 8) .
Na zmagovalca :lol: !
Lepo se imejta in navijal bom za oba!
ČAO!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#122825
tae napisal/-a:Kil imam sicer res nekaj manj od tebe, vendar pa si me:
1. ti izzval na "dvoboj," kar pomeni da verjameš v svojo zmago
2. ker si ultraš se ne boš vdal do konca, pa če bo potrebno po vseh štirih prilesti do cilja
3. glas ljudstva verjame vate, kar pomeni, da načeloma cilje, ki si jih zastaviš tudi izpolniš
4. če je v igri stava, se gre do konca in nisi navajen stav izgubljati

Skratka, mislim, da bo še zelo pestro in nikakor ne lahko (za oba :D ).

Ko se bo dogodek zgodil, je dobro da štartava skupaj in istočasno, ker je pomembno kdo prej pride skozi ciljno črto in ne čas.


Dragi Tae in Inot :lol: obema privoščim eno dobro tekaško zabavo in na koncu ko bo vse to končano veliko smeha na račun tega kar sta spočela :lol: :wink: .Spočela pa bosta veliko pozitivnega in povsem normalnega kar si nekateri ljudi predstavljajo kot nekaj ničnega.
Ampak da zaključim, veliko dobrega obema želim.
A na koga naj bi stavil 8) .
Na zmagovalca :lol: !
Lepo se imejta in navijal bom za oba!
ČAO!
Uporabniški avatar
 zlopi
#122828
tae napisal/-a:Ko se bo dogodek zgodil, je dobro da štartava skupaj in istočasno, ker je pomembno kdo prej pride skozi ciljno črto in ne čas.

... ja pa da se ne bo kdo slučajno spotaknil ob nogo drugega :lol:
Lp, zlopi
Uporabniški avatar
 tae
#122830
Pravzaprav pravila ne določajo nobenih prepovedi in omejitev glede uživanja kakršnihkoli pripravkov in zvarkov pred tekmo, med tekmo in po tekmi. Na koncu bo vsak od naju zase vedel, ali bo rezultat teka posledica treningov ali česa drugega.
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#122842
Naj zmaga boljši, itak bosta po mojem mnenju pa oba postavila svoj vsaj letošnji rekord na 10 km.

Danes sem oddal svoj glas. Da ne bom ostal v anonimnosti ga bom še obrazložil. Kljub zelo velikim simpatijam do palačink, in do teka na dolge proge in tudi solidarnosti do starejše generacije (še vedno mlajše od mene seveda), sem dal glas za Taeta, ker ga bolj poznam.

Zamere pa sigurno ne bo zaradi tega nobene. Naj bo boj športen, hiter in tesen. Tudi "poraženec" bo drugi, zmagovalec pa "le predzadnji".

Pa dobre treninge obema, pa brez poškodb seveda.
Uporabniški avatar
 dannae
#122850
Sončka napisal/-a:Kaj pa tekvando s palačinkami, bi šlo? :wink:


Pomagam lobirat Sončki....

Zdaj je pa tole že tako zanimivo postalo, da že razmišljam o tem, da pridem osebno še zraven navijat, ko bosta vidva tole štimala...
Samo kaj ko se ne morem odločit komu dat glas... Taeta sem spoznala in bi rekla "trma je v majhnih flaškah", Inota več ali manj le berem, pa me prepriča s svojim pisanjem...

Tja dilema ostaja...

Uspešen trening vama obema želim, glasovala bom pa kasneje :oops:

Pozdravček
d
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#122857
Dobro se je prijela ta tema
Me je spomnila na izjave Mohameda Alija v času največje slave
Mislim, da bomo morali na tej tekmi pobirati poleg štartnine še navijalnino za ta dva kandidata
Če slučajno ne bom mogel biti prisoten na tej tekmi, ki se bo končala s palačinkami, bom od jeze pregriznil krajnsko klobaso
Me pa zanima, kdaj bosta objavila spletno stran za svoje fane

Za vse punce, ki aduta ne poznajo, fotka
Slika
Uporabniški avatar
 INOT
#122865
Vidim, da bom res pekel veliko palačink. Tudi za nasprotno ekipo. :D Glavno, da bo čagaaaa :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 21

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA