Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

 glumac
#131813
Vsem čestitke!
Darja, a ti pa spet stopničke, BRAVO.
Uporabniški avatar
 Darja
#131828
V Bovcu je bilo krasno, organizatorji in vsi ostali, ki so pomagali pri realizaciji trekinga so se resnično izkazali :cast:.
Kot vidim, nas je večina pri dostopanju na Krnico improvizirala in tudi midva z Andrejem nisva bila izjemi :oops: . Naprej od KT1 je šlo kar v redu, razgledi s trase so bili nepozabni in vredni postanka.
No, zdaj pa kar brusit pete za Luče! :D

P.S. Glumac, hvala.
Uporabniški avatar
 AVI
#131833
...čestitke darja za uvrstitev, čeprav te ne poznam. Čestitke tudi vsem, ki so se tako ali drugače prebijali skozi bovške gozdove in travnike.....:clap:

...ampak, najbolj pa me je nasmejala Slika, podelitev za ženske- ultra kategorija......začela se je nekako takole:"....tretje mesto je zasedla.....no...ima še približno eno uro do cilja.....in drugo mesto..itd...." Slika ....take podelitve pa še ne....ampak hec mora bit....
Uporabniški avatar
 Darja
#131844
:lol: Veš Avi, saj je bila tudi zapoznela podelitev prav zabavna, še nikoli nisem dobila pokala v solistični izvedbi in to vmes, ko sem se že močno oklepala :toast: . Saj ne da propagiram alkohol, ampak je res pasalo!
Uporabniški avatar
 yogo
#131915
Ne vem za ultra, ampak nas v pohodniški je na zadnjem perforatorju na cilju čakalo pivo :cast: organizatorju.
Sem se kar pravilno odločil , da grem na pohodniško. Bila je ravno prav dolga, orientacisko ne preveč zahtevna in Suunto je nameril 1300 viš. metrov.
Z vremenom smo imeli blazno srečo, oblačno in 20 C. V nedeljo smo se z družino odpravili na sosednjo planino Goričica, sonce se je direkt uprlo v pobočje in gagali smo od vročine.

Nauk trekinga v Bovcu: poslušaj kdo govori lokalno narečje in se ga drži

lp Yogo
Uporabniški avatar
 MihaPR
#131937
Hudiča, ste ga pa žgali, ker na zadnji KT pri nas ni blo nič piva :)
Drugače pa meni nameril 1600 višincev, verjetno zaradi dodatne poti.
 treking liga
#131954
Ob REZULTATIH smo v GALERIJI objavili tudi vtise iz bovškega trekinga. Težko je sicer ujeti vse lepe (in manj lepe) trenutke na trasi, a nekaj nam jih je uspelo - vabljeni k ogledu. V rubriki VTISI pa se pridno zbirajo vsi spomini trekinga.

S strani organizatorjev pa še enkrat pa zahvala prav vsakemu udeležencu trekinga - brez vas ne bi bilo tako lepe prireditve.
 Bovec Trek Race
#131955
Končno se oglašamo po dveh prespanih nočeh in popoldnevih. In kaj rečti. Veseli nas, da ste večina zadovolnji, če pa smo katerega razočarali se mu iskreno opravičujemo. Ker smo vsi zgolj ljudje in delamo vsi napake bomo tudi mi naše napake priznali in jih do naslednjič poskušali odpraviti. :oops:

Naj začnemo s traso ultra. Obljubljena je bila ultra - ultra, vendar se nam je zataknilo pri upravni enoti, ki nam je izdala dovoljenje za deset ur tekmovalnega dela. Za toliko smo tudi zaprosili in tu smo se ušteli, naša napaka. :bum: Po testiranju predvidene trase se je izkazalo, da bi povsej verjetnosti, kar nekaj tekmovalcev ostalo še na trasi po sedmi zvečer in smo se odloćili, da jo skrajšamo za okoli pet kilometrov in približno za dobrih štiristo metrov višine. Vsi člani alpinističnega odseka Bovec so se strinjali, da je point tudi v tem, da večina tekmovalcev doseže cilj do sedme zvečer v nekem zmernem tempu. In vsi tekmovalci so ga, le dva tekmovalca sta krajšala za dve kontrolni točki. Nekaj po sedmi so bili še zadnji tekmovalci v cilju in nam je padel velik rugzok z ramen, pa brez zamere. :laola

Glede majic. Obljubljene so vam bile majice z velikostimi, ki ste jih oddali ob prijavi. Nam se je nato pojavil sponzor, ki je majice sponzoriral, vendar je bila večina majic velikosti M. In ni nam preostalo drugega kot da vam damo te.

Že med samim tekmovanjem smo dobili malo morje zamisli, kako bi stvari lahko še izboljšali. Med drugim nam je manjkal spiker, ki bi vas pred trekom nabijal z energijo in po treku, da bi vam preganjal utrujenost. Tisti mikrofon je bil za nas kot nekakšno vroče žezlo, ki smo si ga turili eden drugemu. Tako, da brez zamere za izrečeno kakšno neumnost. Saj veste kako pravijo, če nisi iz švohta se ne pripravljaj niti delat!!! :ignore:

Podelitev. Po tekmi v Muti smo dobili informacije, da so bili nekateri nejevolni zaradi čakanja na podelitev. Tako smo hoteli čim prej dati pod streho podelitev, nakar se je zgodilo, da je bila tretje uverščena še na trasi. Tako, da Darja upamo da nisi zamerila. Si pa dobila najhitrejše podeljeno nagrado "na svetu" po prihodu skozi cilj. Nam pa je všeč, da si si vzela minute za razglede po okolici Bovca, saj to je tudi smisel treka. :cast:

Dule upamo, da nisi preveč jezen, ker si delal kroge pod Klužami. Nevemo koga si klical, vendar ti garantiramo, da smo se trudili v danem trenutku.

Napak je bilo še kar nekaj pa da nebomo preveč razglabljali se še enkrat opravičujemo.

Zdravko je vsem udeležencem dal odgovor, če je sneg še na trasi. In je, kot ste videli ultraši. In naj povemo, da smo dober teden pred tekmo zmetali kar nekaj sto kil snega pod steno Ruše, da je skopnelo.

Žine, kot je videti rad zahajaš na naš konc in tu si vedno dobrodošel. Zgleda pa, da te imajo rade kače. Tako, da vnaprej malce pazi saj bi radi, da si drugo leto tudi z nami na Bovec Trek Racu.

To je to. Brez vaše prisotnosti treka nebi bilo. Upamo, da se vidimo tudi drugo leto še v veliko boljši formi

LP Ekipa Bovec Trek Race :toast:
Uporabniški avatar
 AVI
#131968
Bovec Trek Race napisal/-a:...... vendar je bila večina majic velikosti M. In ni nam preostalo drugega kot da vam damo te........


...heheheheh... :hehe: ...in ravno jaz dobim majico L, bolj pa mi bi mi odgovarjala M.... :rol:

...super slikce.... :clap:
Uporabniški avatar
 Darja
#131972
Ej, podelitev je bila prav simpatična, daleč od kakšne zamere, vsekakor zelo iz srca :heart in iskreno. :wink:
Uporabniški avatar
 yogo
#131976
Meni pa prijazna gospodična razloži, da imajo samo L majice in pač vzamem.
Če je komu M premajhna zamenjam.

lp Yogo
Uporabniški avatar
 ZarkoM
#131996
No, lepa reč. Večina majc naj bi bila M, ko pa smo ob prevzemu želeli menjati L za M, pa ni bili možno.

No, saj bo drugič boljše. Pomembno je, da je bilo luštno. :-)
Uporabniški avatar
 semjul
#132006
:D
meni se zdi, da majice le niso nekakšen problem, nekomu v družini bo sigurno prav, bolje bi bilo, če bi organizatorja opozorili in poprosili, za možnost spiranja potu in soli po tekmi.Dovolj bi bila vrtna cev speljana na travnik pri cilju. :wink:
Uporabniški avatar
 Darja
#132009
Semjul, jaz sem to mirno storila v kletnih toaletnih prostorih hotela Kanin, se pa z veseljem :D pridružujem ideji, da bi za fantke uvedli tuš na travniku pred ciljem. Bomo punce stran gledale :shock: :shock: :shock: Madona, samo potem bo treba pa malo bolj hitro v cilj, če ne bom skoraj vse zamudila. Ampak, kar se mora, ni težko :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA