Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

 Nataša
#157959
da ne boš karte pokuru pol te bojo pa spet z gliserjem pa helikopterji hodil iskat. Pa Harrison Ford pa Tommy Lee Jones pa Darko Njavro.

Naš se gre pa jutri v savno rekreirat. Da bo čistega uma in duha za sobotni napor :lol:
Uporabniški avatar
 Sebi
#157962
Ej sori Nataša ampak se mi nekako dozdeva, da bi bil McGayver kar zadosti :shock:
 Nataša
#157964
Sebi napisal/-a:Ej sori Nataša ampak se mi nekako dozdeva, da bi bil McGayver kar zadosti :shock:


to ti misliš :wink:
 matej-jethro
#157965
Nataša napisal/-a:
Sebi napisal/-a:Ej sori Nataša ampak se mi nekako dozdeva, da bi bil McGayver kar zadosti :shock:


to ti misliš :wink:


Se strinjam! K enkrat začnem plest, ga ni Mc-ja, Dvd-ja...ga ni! Samo še jest in cvetje v jeseni....jesenska pripoved....jesen v Nju jorku...svašta :roll:
Uporabniški avatar
 Bor
#157970
ko vas tkole berem vse naspidirane...si mislim, pismo Borut eden mora bit zadn, tokrat bom pač jaz....he he pa Miha poslednično....tko da džabe savna :lol:
ps: đetro ti pa pust karto pa pejt rajš drva zlagat.... 8)
Uporabniški avatar
 MihaPR
#157986
Glej, da boš mel termovko s kofetom sabo ;)
Uporabniški avatar
 Matevz
#158071
MihaPR napisal/-a:Glej, da boš mel termovko s kofetom sabo ;)


A bosta tolk časa na progi, da vaju bo že spanec začel matrat :?: :shock: :D
Uporabniški avatar
 Bor
#158077
Matevz napisal/-a:
MihaPR napisal/-a:Glej, da boš mel termovko s kofetom sabo ;)


A bosta tolk časa na progi, da vaju bo že spanec začel matrat :?: :shock: :D


8) :roll: :lol:
Uporabniški avatar
 zz topka
#158115
Bem, jutre želim prav vsem tistim , ki me poznaste in vsem tistim, ki vas ne poznam SREČNO POT.
Glede na to, da boste skoraj doma--- ne se zgubit!!!

Sama vam bom pa malo pomahala iz ladjice, ki bo atletske veterane, ki se bomo udeležili srečanja, popeljala po Ljubljanici.

SREČNO!
 janezu
#158116
počas bo treba na start,mi, ki imamo bl daleč.da se niso šefi zgubl,al pa iz jame ne morjo,ker se nč ne javljajo (jih bomo pa jutr na prog srečal)LP ju
 easy runner
#158133
Trasa je znana, na koncu pa je vrstni red zamešan :? . Debeli vrh je severno od Rašice. Kje je v Repnjah igrišče :?:
Uporabniški avatar
 yogo
#158152
Vprašanje za Treking ligo.

A je po Šmarni gori Debeli hrib ali Debeli vrh in potem avtocesta?

lp Yogo
 easy runner
#158159
Pod Šmarno goro je Debeli hrib in ne Debeli vrh. Sicer pa če pri pohodniški varianti upoštevamo vse navedene točke, je naša trasa -od oka- dolga 29.124 m.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA