Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 AVI
#127764
lenči napisal/-a:AVI hvala, sem okužila še mojega moža, če me že spremlja, naj tud teče. Edino sin pravi, da se je "ta stari utrgalo".

Da ne bomo čez nekaj časa odprli temo "Lov na prvo polovičko" :wink:

We are the champins, we are, we are!


....res je, tek je nalezljiva stvar...... :lol: :lol: :lol: ...kar hitro na lov na prvo polovičko....

....drugače pa kar pogumno na 21k....ker na koncu še vedno ostane hoja...
Uporabniški avatar
 Radolca
#127765
metkamarjetka napisal/-a:
Radolca napisal/-a:dekleta, kar resno naprej!
v dveh urah in pol boste pa ja pretekle 10-ko :shock:
v uri in 40 minut midva s punco prehodiva 10 kilometrov, zato kar resno "na pot"


primož, dekleta se pogovarjajo o polovički - 21 K :wink:

me ima, da bi tudi jaz do jeseni prepričala svoje možgančke in noge, da pretečejo 21-ko.
se še spomniš kaj si mi svetoval pred lanskim LJ : "drugo leto pa na 21!" hahahaha


aha, tko je to mišljeno.
Še moja boljša polovica bo odlaufala 21-ko, če bo pri sebi do takrat.
:roll: Jaz bom njen edini in najboljši spreml(vzpodbu)jevalec. Cilj imava v dveh urah in 15 minutah naokoli priti
Uporabniški avatar
 Darja
#127771
Sicer vem, da šale ne sodijo v to rubriko, ne zamerite mi, ker bom smetila, ampak ne morem, da ne bi.
Takole je bilo:
Žena pošlje moža po polže, da bo pripravila francosko pojedino .
Mož polže kupi, nakar sreča prijatelja, ki ga (seveda) že celo večnost ni videl. Zavila sta na pivo :pivo: , iz enega jih je nastala cela rajža :toast: in tako se mož vrne šele pozno zvečer v nič kaj zavidljivem stanju.
Položi vrečko na tla, zloži polže na prag in korajžno pozvoni.
Žena odpre :twisted: in mož reče:
"Pridite no polžki moji, saj vidite, da smo že pozni!"
Pa srečno vsem "tekaškim" polžkom :laola .
Uporabniški avatar
 Asparagus
#127774
lenči napisal/-a:Solatka, tole je pa super dobra izbira imena :lol: .


Upam, da se bo Polžja sekcija v Radencih spoznala.


Lahko se zmenimo za razpoznavni znak? Kakšnega polža si kam nalimamo? :D
Malo me skrbi vročina, upam, da je kaj sence ob poti?
Za mali maraton v jeseni bi rada samo to, da ga pretečem še med drugimi tekači in ne kje čisto na repu sama. Kakšen čas bi bil zato potreben, še ne vem, mogoče se bo zdaj kdo oglasil?
Vsekakor bom v Radencih ugotovila, kakšen je moj uradno zmerjen čas na 10km v tekmovalnem vzdušju, ki menda dodatno pomaga.
Nekdo na forumu je napisal, da naj bi bila formula čas na 10 km X 2,22 je predvideni čas na 21 :?:
 spela*
#127778
Asparagus napisal/-a:
Lahko se zmenimo za razpoznavni znak? Kakšnega polža si kam nalimamo? :D
Malo me skrbi vročina, upam, da je kaj sence ob poti?
Za mali maraton v jeseni bi rada samo to, da ga pretečem še med drugimi tekači in ne kje čisto na repu sama. Kakšen čas bi bil zato potreben, še ne vem, mogoče se bo zdaj kdo oglasil?
Vsekakor bom v Radencih ugotovila, kakšen je moj uradno zmerjen čas na 10km v tekmovalnem vzdušju, ki menda dodatno pomaga.
Nekdo na forumu je napisal, da naj bi bila formula čas na 10 km X 2,22 je predvideni čas na 21 :?:


Jaz sem naročila kapico TF. :wink:
Mene tudi skrbi vročina, sence menda ni nič, ampak glede na to, da se naš tek začne in konča še pred 11., upam, da bo znosno (veliko težje bo maratoncem).

O malem maratonu bom pa konkretneje začela razmišljati PO Radencih. Za zdaj je le želja, potem pa pridejo načrti. :wink:
Uporabniški avatar
 lenči
#127784
Hvala za idejo, da se vzame kapica, jo bom preverila že v Šmarjeških, ker je napovedano sonce 8) (pa še kopat se lahko gremo zastonj, bravo organizatorji :clap:) . Sicer nimam TF kapice (bom preverila, če se jo še da dobiti), imam pa majčko TF. Sicer ne bom tekla v njej, ker moram zadostiti zahtevam "sponzorja", jo bom pa prej in potem navlekla nase in upam, da ne bo problema, če koga pocukam za rokav (ali čepico). Če je lepo vreme, bo v Radencih hudo vroče, sence tam ni kaj prida.

Mislim da za 21 formula lahko kar drži, dve uri in pol pa so realen cilj, saj bomo vmes kaj migale. Pa glede na čase, ne bi bile čisto na repu :wink: . Čeprav, še enkrat poudarjam, meni na teku okoli Šmartinskega ni bilo tako hudo, ko sem tekla zadnja, čeprav me je moj dragi obtožil, da sem se malo "šparala", meni je pa šlo samo za to, da vseh 12 pretečem. In danes tečem hitreje kot takrat, tako da , grem v napad na 21. Vesela bom družbe in spodbude pri mojem trudu.
 spela*
#127785
lenči napisal/-a: Sicer nimam TF kapice (bom preverila, če se jo še da dobiti),


Se da. :wink: Pošlji ZS erotu.
Uporabniški avatar
 lenči
#127787
Špela hvala, sem že poslala ZS. Torej bo lahko razpoznavni znak kapa, pa kakšen polžek gor :lol:
Uporabniški avatar
 solatka
#127791
Sem vedela, da moram spremenit naslov. Je kuj več odziva :lol:

Ugotavljam, da sem največji polž med polži. Če bom šla na 10-ko v Radencih imam zanjo rezervirano 1uro pa še pol zraven :roll: . Sicer se mi zdi, da bi lahko šlo skozi tudi 1:20, sam... mam raj še rezervo.
če bom šla, mi je važno, da bom pritekla do cilja.

Ideja z razpoznavnim znakom mi je pa všeč. Jaz kape še ne bom naročala, si bom pa enga polža narisala na majico. :) Pa bom napisala še POLŽJA SEKCIJA :lol: :lol:

danes imam v načrtu moji prvo 10-ko. Va, zvečer javim kako je šlo (če bom še dihala :wink: )
Uporabniški avatar
 lenči
#127800
Solatka, tri mesece nazaj sem bila jaz na istem kot ti, vidiš, kako gre lepo, če tečeš. Kar lepo počasi pa bo 10-ka minila. Bomo na cilju navijali zate. Pa dans tudi, da jo lepo pretečeš. Saj bo šlo, tvoje pozitivno mnenje je garancija za uspeh :clap:
Tud jst bom na kapo napisala polžja sekcija (risat ne znam, bi izpadlo kaj drugega kot polž :cry: )
 Polona25
#127801
Eh, Solatka, več nas je takšnih največjih polzkov med polzki:) Tud moj cas na 10 je verjetn tko k tvoj :roll:
Ampak saj bo!
Mene v Radencih sicer ne bo, ker mi datumsko ne gre skozi, ampak vseen upam, da se pa kdaj kasneje res srečamo polžki :) bom pridno trenirala... :P

lp
Uporabniški avatar
 lenči
#127838
Takole, pa sem preživela 10k pri 20 stopinjah. Sedaj me ni strah Radencev, samo kapo na glavo (je že na poti, bravo Ero :clap: ), pa bo polžek lezel. Dva dni počivam, da bom v nedeljo za Šmarješke spočita.
Solatka, hvala tudi za spodbudo pri urejanju profila, sedaj sem se tudi jaz znašla malo bolj in prilepila slikico, ampak tisto, kamor hočemo polžki prit :lol: Upam, da je tudi tebi uspela 1Ok in da je zadovoljstvo ob utrujenosti vseeno veliko. Mene je na 3km pošteno zvilo, potem pa sem preživela.
Uporabniški avatar
 solatka
#127852
Solatka danes kljub zapletom odtekla svojo prvo 10-ko v življenju. Jeeeeeeeeeeeej :laola In to v 1:15 :laola
Sem se od samega šoka morala po koncu treninga kar vsesti. :lol:

Sem zadnje tri kroge (v parku) tekla s ful (zame seveda :lol: ) hitrim tempom od samega strahu, ker je bilo že prilično temno, pa vse je šumelo, pokalo... :roll:

Aja... za ogrevanje sem šla 2km hitre hoje do parka in isto nazaj.

Jutri pričakujem boleče noge. Sicer sem se fejst namazala z neko žavbo za sprostitev mišic (zdej me takooo fajn greje).

No v glavnem... ratalo mi je. :D
Uporabniški avatar
 lenči
#127855
Solatka, kaj sem rekla, bravo :laola . Sedaj pa ne bo šlo več tisto o najpočasnejšem polžku :wink: . Se bom morala potrudit, ker mi bo "hitri polžek" dihal za ovratnik v Radencih :lol: . Še malo, pa boš morala spremeniti naslov oz. boš prešla v "hitrejšo" sekcijo.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 378

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA