Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 lenči
#282922
pajo napisal/-a: lenči sama ušesa me bodo v torek. :D Ja v klance bova hodila. Častna beseda.

Če hočeš, da ti kaj povem, bova res hodila :lol: :oops: :-- . Glede na temperature pa bi bilo najbolje, da vzamema sodček s sabo :-- . No, en izi bo padel, da se ne skurim pred nedeljo, ker potem, če grem, počivam do nedelje, da bo dovolj energije za celotnega.

Polžki, skrijte se pred vročino, hudo cvre. Pa na izi migajte, da ne pozabimo :wink: .
Uporabniški avatar
 levinja70
#283220
lenči napisal/-a:. No, en izi bo padel, da se ne skurim pred nedeljo, ker potem, če grem, počivam do nedelje, da bo dovolj energije za celotnega.
.


Sam firbec me je le kam se v tej vročini odpravljaš v nedeljo?
Uporabniški avatar
 lenči
#283225
levinja70 napisal/-a:
lenči napisal/-a:. No, en izi bo padel, da se ne skurim pred nedeljo, ker potem, če grem, počivam do nedelje, da bo dovolj energije za celotnega.
.


Sam firbec me je le kam se v tej vročini odpravljaš v nedeljo?


Ha, ha, le kam :wink: ...Velenje me je premamilo, grem naredit dolgi trening, da vidim, če sem sposobna spravit skupaj olimpika tam 3.20 :oops: :--
Uporabniški avatar
 levinja70
#283240
lenči napisal/-a:Ha, ha, le kam :wink: ...Velenje me je premamilo, grem naredit dolgi trening, da vidim, če sem sposobna spravit skupaj olimpika tam 3.20 :oops: :--


No ja za drugega kot za v jezero v tej vročini nisem :lol: . Boš štartala že ob 5 :wink: uri :wink: zjutraj, ko so temperature še vsaj malo normalne :?:
Uporabniški avatar
 lenči
#283241
Hi, hi, štart je ob 16.00, tam 45 minut bom čofotala, potem grem malo s kolesom se vozit, tistih 40 km bo malček pihljalo, potem pa odtečem še tistih 10 km ob jezeru :D :-- . In to je to :D
Uporabniški avatar
 lenči
#283553
Takole, ni bilo čisto tako, kot sem napovedala :-- . Čofotala sem slabih 42 minut, na kolesu je pošteno pihalo, da je tudi moje kar obilno truplo prestavljalo in me zaustavljalo :oops: :lol: , tistih 10 km ob jezeru pa mi je zaradi netreniranja kolesa krepko "zategovalo" mišice :evil: . Vendar, sem ga zmogla in prišla v cilj....verjeli ali ne, tokrat nisem bila zadnja :lol: .
Pa še ena dokazna, da je bil TF na triatlončku (sicer Razy manjka)
Priponke
P7080919 (640 x 480).jpg
TF ekipa uspešno v cilju
P7080919 (640 x 480).jpg (73.33 KiB) Pogledano 5488 krat
Uporabniški avatar
 lenči
#283982
Ah, polžki moji dragi, ta teden je bil pa hudo naporen :oops: . Nedeljski olimpik triatlon me je kar utrudil, no saj 3urce 11 minut preganjanja tudi ni kar mala malca (posebej za polžko :oops: :wink: ). Potem me je v torek Pajo nahecal, da sem šla ta dolgi K-Rožnik :-- . Sicer je bil zelo prijazen in se držal mojega polžjega tempa, klance sva pač morala prehodit (saj sem mu ponudila, da gre gor in dol, pa ni hotel :-- ). Nato sem do danes morala malo počivat :wink: . Aha, vraga, sem včeraj 5 ur fitnesirala na vrtu :? , sem danes komaj s postelje vstala zjutraj. Je pa bilo vreme super za tečt, čeprav je bilo precej vlage v zraku. In sem štartala na srečo brez težav (ker se le ni treba pripogibat pri teku :oops: :lol: ). In zmogla preteči cel klanec na standardni progi ob Savinji (hja, Pajo, hvala ti, da me na K-rožniku teraš v tiste klance malček tekat :D ) in na koncu sem odtekla še rekord trase :clap: :-- . Potem me je pa na poti domov zgrabila huda lakota in šele palačinke so me malo ogrele in spravile k sebi :lol: .

Hja, saj vem, da migate, samo pohvaliti se nočete :--
Polžki smo zakon :laola
Uporabniški avatar
 pajo
#283991
lenči... Midva sva pa danes res toliko časa cincala z tekom, da sva bila na koncu res dobro mokra. To je pa to če si želiš ženine družbe pri teku. :D Migamo lenči ja...15 julij mi je za polža pokazal, da bo letos (da potrkam nekam saj veš kam) res kar nekaj km. Dobro zajc za to porabi 1 mesec pa še od tega ne teče vsak dan ker se še poškoduje. Torej... zadovoljen.
Uporabniški avatar
 lenči
#284119
Danes pa čisti užitek ob jezercih v Velenju, v prijetni družbi Mojce sem se naklepetala, pa še tako hudo počasni nisva bili :oops: . Po 8,5 km gor in dol okoli jezerc pa še 800 m plavalnega treninga :D . Ah, to pa je dopust :lol: :clap:
Uporabniški avatar
 levinja70
#284400
Brez trnja ni rožic..... in brez treninga ni rezultatov. Ali nekaj podobnega. Kaj češ, če Lenči vpraša :argue: bi..... je moj odgovor ja.
In potem se zgodi nekaj takega ali podobnega, ko se čista uživancija spremeni v trpljenje :evil: . Saj ni čisto tako.
Sva se pa danes v zame idelanem jutru podale raziskovat traso ob Savijni proti Polzeli. Dež naju je spremljal prvih 15 km (saj mislim, sigurno pa ga na cilju ni bilo več :lol: ) Le dober km pred enim izmed mojih domov :( sva obrnili in jo ucvrli nazaj. Km so leteli in tja do 25 sploh ni bilo problema. Potem pa so se pričele bolj ali manj rahle bolečine. Teči se je še dalo. Bog ne daj pa ustavljanja in ponovnega speljevanja :-- to pa dela težave. Po 30 pa bi moji možganči kar končali a sva morali še zaljučit. Zaključek pa v Alenkinem slogu :lol: :lol: :lol: . Bosonoga je po Celju pritegnila marsikateri pogled in verjetno tudi kak pogovor je letel na njene bose noge. Sama sem se bolj kot z njenimi bosimi nogami ukvarjala s svojo uro in čakala, da bo pisk oznanil 33 km. Seveda sem dočakala in se spraševala ali mi je tega treba bilo :?: :?: :?: . Namreč zadati si za cilj, da bom na LJ postala maratonka.
Bom pa imela v Ljubljani ogromno dela, da bom lahko sledila čisto podivjani Alenki :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 lenči
#284402
Hja, saj je Levinja že nekaj napisala :lol: . Sem jo res pobarala, če greva danes na dolgi trening ob Savinji :-- . Saj sem še malček utrujena od olimpika pred 14 dnevi, vendar tudi zame en preizkus kondicijskih sposobnosti.
Vreme je čisto po polžje ustrezalo, no, do obrata je dež res sproti spiral "švic" z naju :lol: . In tja do 25 km mi je Levinja vmes kar uhajala naprej :clap: . Sva pa držali kar dober tempo, posebej ob Savinji navzgor do 15 km, kjer je bil obrat. Na srečo Levinja pozna poti in sva šli po malo manj nevarnih potkah (beri: kolovozi in makadamske poti so boljše, pa še nekaj asfalta se je našlo). No, na postojankah, ki sva si jih predhodno pripravili, sva kar nekaj časa zapravljali (malo stran od trase, pa rukzak dol, vodo in banane izpod grmovja :-- ...). Sem na enem kamnu nazaj grede kar grdo sklecnila, na srečo brez posledic, strah je pa ostal. Še dobro, da se je Natalija malček utrudila in sva potem družno šibali do starta. In sem ji tokrat vrnila :-- , namesto njenih željenih 31 km sem jo nahecala kar za 33 km (pa to ti je Savinjski PST :lol: ). pri avtu sem lepo sezula superge (malo tudi zaradi mojega mičkenega prstka) in jo bosa mahnila še zadnje 3 km (na srečo samo asfalt :wink: ). Še dobro, da Levinji ni bilo nerodno, ker pogledi so bili res :shock: .
In zadnji kilometer sem malček potegnila, zadnjih 400 m pa je bilo še treba stisniti malo hitrejši tempo (5.00 :clap: ).
In tako je za nama prav prijeten trening, sva kar dobro spravili v noge traso za Logarsko :clap: .
Hja, da pa Levinja jamra, sem pa že navajena :-- . Usta ima pa do ušes :D . In je bil volk sit in koza cela, sva šli teh 33 km lepo pod 4 ure (3.55) in s tem izpolnili še moj ciljni čas. Banan sem se pa najedla danes :lol: .
No, tole sledenje podivjani Alenki me pa res zanima :wink: :lol: :-- , čakaj Levinja, boš videla ti Celje-Mozirje :-- :lol: :clap:
In sva vmes nahecali naključne sprehajalce, da so naju slikali :clap:
P1090869 (528 x 396).jpg
Tam nekje proti 10 km sva tukajle
P1090869 (528 x 396).jpg (85.88 KiB) Pogledano 5000 krat
Uporabniški avatar
 lenči
#284470
Koci napisal/-a:Dobra turca, hvala za ponujeno pijačko pri jezeru, me dež dosti navlažil pa kdaj drugič :lol:

Ja, pa kdaj drugič :D
Uporabniški avatar
 lenči
#284471
Ah, danes sem se pa spet nafitnesirala....sem šla "malo" na vrt in sem tri ure pošteno garala :twisted: ...no, to je bil pa res počitek po včerajšnjem preganjanju ob Savinji :lol: .Je pa lepo videti uštimano po vrtu :D . Jutri pa bo en rahel tek z Indyem na domačem terenu, da malo okrepim podplatke :D .
  • 1
  • 331
  • 332
  • 333
  • 334
  • 335
  • 378

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA