Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 IRA
#175315
UršaR napisal/-a:Dragi moji Polžki (metkamarjetka in valena - vaju glede na pričakovan tempo res ne gre šteti mednje :wink: )!

Glede na to, da mi je Classix pihnil na dušco, da me bo čakal kot so nekoč v tistih koncih čakali najpočasnejše, mi ni preostalo drugega, kot da se grem stestirat, če sploh preživim 12 km. :roll: Glede na to, da je to zame že skoraj ultra razdalja :oops: , saj trenutno tečem med 5,5 in 9 km, nisem vedela, če sploh zmorem. No, zmogla sem!! Brez pavze, ultra polžje. Ves čas sem se imela prav fajn in šele doma ugotovila, da sem pravzaprav kar zmatrana. Ampak glavno je to, da sem pretekla 12,4 km. Torej - lahko grem na trojke, ampak svoj čas bom zaupala samo tistima dvema sotrpinoma, ki se me bosta usmilila (in upala, da me ne zamenjata). :oops: Ostaja pa še ena stvar, ki me "matra" - klanci. Ampak o tem pa kdaj drugič.

Če sem bila nerazumljiva, naj povzamem: UršaR skoraj odločena, da gre umirat na trojke.

LP, Urša


Bravo!!
Ti si me sploh vzpodbudila za mojo politično debato :lol:

Juj se bomo mel luštno 8) :lol: :twisted: :P
Uporabniški avatar
 Ksenija
#175348
IRA napisal/-a:Potrjujem prijavo naju obeh :twisted:

Sem mu politično razložila, da če bova že od četrtka na dopustu, da itak ne moreva bit do nedelje, torej do zadnjega dne ...
Tako, da je edino primerno, da se gre domov v petek, v soboto se gre malo "vasovat" v nedeljo se pa psihično pripravljava na službo in pereva cunje :twisted: :P 8)

Torej ... midva sva ZA :juhuhu:

Kdo je pa tretji me pa sploh ne briga :FO: :rol:

smem bit jaz :oops:
Uporabniški avatar
 pajo
#175350
Classix napisal/-a:Torej...v pričakovanju Pajo-tove rehabilitacije že skoraj z gotovostjo napovedujem sestavo ene izmed Polžjih trojk:

UršaR (sem vedel, da te bom prepričal...da veš!)
Pajo
Classix

Ime bomo izbrali pravočasno in v skladu z statutom sekcije.

Glavno selektorico milo prosim za potrditev.

LP
Matjaž

Zmenjeno.
Uporabniški avatar
 UršaR
#175367
Classix napisal/-a:Torej...v pričakovanju Pajo-tove rehabilitacije že skoraj z gotovostjo napovedujem sestavo ene izmed Polžjih trojk:

UršaR (sem vedel, da te bom prepričal...da veš!)
Pajo
Classix

Ime bomo izbrali pravočasno in v skladu z statutom sekcije.

Glavno selektorico milo prosim za potrditev.

LP
Matjaž


Kaaaj? Sem že v ekipi? In to obkrožena z dvema kerlcema? Kje pa je kakšna sorodna ženska duša, ki bo razumela, da zvezde res niso v pravem položaju za tiste klance? Jah, nč, bosta pa vidva morala malo potrpeti in prenašati žensko jamranje dooolgih 12 km. (Pajo, se mi zdi, da te je Classix malo potunkal. Nč bat, saj ne grizem, samo tečem bolj počasi. :oops: )

Zdaj se bom pa že počasi začela veseliti teh trojk. :D Samo še tole "grlobolju" preženem, pa gasa!

Matjaž, res hvala za vzpodbudo. Ja, eni pač rabimo brco v rit, da se premaknemo.

LP, Urša
Uporabniški avatar
 IRA
#175377
Ksenija napisal/-a:
IRA napisal/-a:Potrjujem prijavo naju obeh :twisted:

Sem mu politično razložila, da če bova že od četrtka na dopustu, da itak ne moreva bit do nedelje, torej do zadnjega dne ...
Tako, da je edino primerno, da se gre domov v petek, v soboto se gre malo "vasovat" v nedeljo se pa psihično pripravljava na službo in pereva cunje :twisted: :P 8)

Torej ... midva sva ZA :juhuhu:

Kdo je pa tretji me pa sploh ne briga :FO: :rol:

smem bit jaz :oops:


Sem te ravno snubla na FB :twisted:

Torej:
Ksenija
Dalibor
IRA

je naslednja skupina Slika
Uporabniški avatar
 IRA
#175403
Ksenija napisal/-a:kakšna trasa je tole? :oops:


Joj jest tut ne vem ...
Baje se teče čez Golovec ...

Sam ne vem sploh kaj pomeni to "trojke" ... a je kao štafeta, al se teče skupaj pa se potem sešteva ... al se teče tri v vrsto ...
Al mogoče tri v štuparamo :twisted: :oops:

Če jest kej poznam našo multikulti, bomo itak še vse zvedeli :D
Uporabniški avatar
 lenči
#175419
No, kaj sedaj to :?: :) , tisti hribček bo samo zato, da ne bomo preveč bezljali, da bo tempo umirjen in sproščen in bomo uživali maksimalno :wink: .
Prehitevanje itak nima smisla, saj moramo priti skupaj v cilj :-- .
In vaš multikulti bo spet imel fotkiča s sabo, pa camelbak (kakšno malenkost tudi v njemu :lol: ) in vam povem, žurka na kvadrat se nam obeta.
Daliborju pa posebna pohvala za odločitev, vidva sta res faci.
Uporabniški avatar
 Ksenija
#175421
sej tisti hribček nas ne skrbi - še ;) torej tečemo skupaj al kako?
sam da ne zažuriram večer prej preveč ;)
Uporabniški avatar
 solatka
#175475
Dragi Polžki, sporočam vam, da lahko na seznamu brišete tisti vprašaj ob mojem nicku, pol pa še moj nick.

Odločila sem se namreč, da (sebi in vam :wink: ) prišparam to trpljenje (sebi, ker še nisem v "formi", vam pa, ker bi morali tako dolgo čakati name v cilju :lol: ).

Naj vas noge nesejo čimdlje. Pa čim bolj POLŽJE :wink: (če ste že v Polžji sekciji, a ne!)
Uporabniški avatar
 lenči
#175500
solatka napisal/-a:Dragi Polžki, sporočam vam, da lahko na seznamu brišete tisti vprašaj ob mojem nicku, pol pa še moj nick.

Odločila sem se namreč, da (sebi in vam :wink: ) prišparam to trpljenje (sebi, ker še nisem v "formi", vam pa, ker bi morali tako dolgo čakati name v cilju :lol: ).

Naj vas noge nesejo čimdlje. Pa čim bolj POLŽJE :wink: (če ste že v Polžji sekciji, a ne!)

:--( :-(( Draga naša idejna princeska, do DM na 5 km pa se le pripravi, da se vidimo in kakšno pametno rečemo :lol: :wink: . In pravilno, bolje je uživati v teku in priložnosti bo letos itak še. Pa kaj potekaj na tvojem koncu :D
Uporabniški avatar
 lenči
#175505
Juhu, štiri ekipe že imamo. Pa mi bomo spet razturali.
Sedaj pa prosim, kar lepo razmislit, kakšna bodo imena. Do 5.5. morajo biti prijave oddane, mi pa seveda želimo stvari imeti urejene prej.

Torej, razpis za imena je odprt, predlogi na plano :lol:

Pa seveda, če se še najdejo polžki, javite se :wink:

Podrobnosti pa sledijo konec tedna, samo da malo naštudiram tale tek :oops: :D
Uporabniški avatar
 lenči
#175528
Hi, hi, jaz imam za našo skupino eno utrgano idejo:

TF Polžje dušice


meni se tako dopade, Mojculja in Teka-teka, nimata pravice ugovarjat :wink: :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA