Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 lenči
#139821
Lestvica dopolnjena, sedaj 21 odraslih :clap: .
Uporabniški avatar
 Miha65
#139822
lenči napisal/-a:Za kakšen skupen trening nam boš moral pa izdati od kod si :wink: :lol: .


se mi je zdelo, ja, iz LJ
Uporabniški avatar
 lenči
#139864
Miha65 napisal/-a:
lenči napisal/-a:Za kakšen skupen trening nam boš moral pa izdati od kod si :wink: :lol: .


se mi je zdelo, ja, iz LJ


Kje pa tečeš v LJ? PST, Rožnik, Golovec?
 mausi
#139869
Lenči meni dodaj enega odraslega + enega otroka

lp, mausi
Uporabniški avatar
 lenči
#139872
Tako, sedaj 22 odraslih :clap: . Mausi popravljeno :wink: .
Uporabniški avatar
 lenči
#142041
Dragi Polžki, vidim, da ne smem čakati z osvežitvijo teme, saj so novi kandidati že nestrpni. No, pa si poglejte vabilo in se prijavite. Vse ostalo pa res kot sem rekla, po Domžalski 10ki :lol: :wink:
 marko85
#143008
se še da prijavit? sem nov in bi rad dobil dodaten zalet s tem ,da spoznam somišljenike :)
Uporabniški avatar
 Frikica
#143011
Ja še je čas za prijave. :) Kar pogumno....bo 100% lušno! :)
Uporabniški avatar
 Frikica
#143014
Kar tukaj...ali pa pošlji Lenči ZS. Ona zbira prijave. Verjamem pa, da bo kmalu spremljala TF, tako da bo že tu videla. Če pa pride s tabo še kdo pa še to sporoči. :)
 marko85
#143016
ne poznam dobenega tekača tak, da bom kr sam prišel :) upam no. Nimam še urnika v službi za september tak, da do urnika (nekje v teh dneh ga bomo dobli) ne morem z zagotovostjo rečt, da lahko pridem.
Uporabniški avatar
 Frikica
#143017
Ti se kar prijavi, pa bomo potem, ko bomo potrjevali nekaj časa prej videli, ali prideš. ;)
Uporabniški avatar
 lenči
#143045
marko85 napisal/-a:ne poznam dobenega tekača tak, da bom kr sam prišel :) upam no. Nimam še urnika v službi za september tak, da do urnika (nekje v teh dneh ga bomo dobli) ne morem z zagotovostjo rečt, da lahko pridem.


Marko si zaveden :wink: .
Uporabniški avatar
 Tina1
#143631
Evo, mogoče prideva tudi midva s fantom na piknik, takrat sva zaenkrat še fraj. :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA