najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#187775
Vsi triatlonci, še posebno pa TF-jevci... čestitke vsem! :clap:

Letos ne bom prav veliko napisala. Splet okoliščin (beri: jaz) je bil odgovoron za to, da sem se pojavila v štartnem prostoru. In ta isti splet okoliščin je bil tudi odgovoren, da sem tam ostala... oz. tam v bližini. Prvič sem manjkala, drugič sem pometala po progi, tretjič sem pritriatlonirala zlato kolajno v kategoriji, četrtič sem se poskusila v vlogi navijačice in fotografinje. Moram priznat, da mi do kvalitetnega športnega fotografa manjka še marsikaj. Predvsem veliko vaje. No, mogoče kakšen boljši fotkič, ker tale moj kompakt ma težave s hitrim ostrenjem premikajočih divjajočih triatloncev... Vseeno vam pokažem rezultat in morda bom koga s tem razveselila. Rezultat navijanja je pa že ozdravljen... ful me je grlo bolelo, k sem se tolk drla za vas :wink:
Upam, da se vsak kje najde, če ne, naj mi pove, pa iz napol polnega koša morda še potegnem kakšno neostro in mogoče mal odrezano fotko za spomin :wink:

Fotke Triatlon Novigrad

Predrag, ne vem sicer kakšne veze maš ti z vremenarji tam v okolici, ampak vreme je bilo spet popolnoma na tvoji strani. Lepa tekma. Lepa trasa. Sigurno se v Novigrad vrnem... Počasi bo potrebno kakšno od oblik ponovit... 8)Le kaj me čaka drugo leto?
#187788
izzardly napisal/-a:Dannae, hvala za lepe fotke in glasno navijanje!


Hvala izzardly. Samo na plavanju sem te zamejala za Lili, s temi plavalnimi kapami smo si vsi podobni... Pa po novem mate vsi iste drese.... Tako, da je na daleč res težko prepoznat... čestitke tebi za odlično uvrstitev na debiju... Upam, da se ob priložnosti spoznava še osebno... Prideš na Bled?
#187790
dannae napisal/-a:Hvala izzardly. Samo na plavanju sem te zamejala za Lili, s temi plavalnimi kapami smo si vsi podobni... Pa po novem mate vsi iste drese.... Tako, da je na daleč res težko prepoznat... čestitke tebi za odlično uvrstitev na debiju... Upam, da se ob priložnosti spoznava še osebno... Prideš na Bled?


Sem Lili povedala, ja :D . Bled je na programu že od začetka leta in se mora letos zgodit :D . Sem mislila, da bo na Bledu tudi moj prvi triatlon, pa je Novigrad vmes prišel in res mi ni žal. Smo bli taka luštna ekipa, da bi to lahko jeseni ponovili v še večjem številu (eni olimpika eni ta kratkega :wink: ).

Se vidimo! :clap:
#188468
Ojla,

Šele danes sem prišel do računalnika in tako se najlepše zahvaljujem (tudi v Lili -jinem imenu) za enkratno pomoč, vzpodbujanje , fotografije, organizacijo... :laola

Bravo, tudi vsem ki ste dosegli izredne uspehe, končno smo jih pa vsi že z samo odeležbo :oops:

Mene je plavanje še veliko bolj kot sem mislil zdelalo (ne vem ali sem samo jaz ''padel'' v kontra tok - tako da sem imel občutek da nazaj grede plavam po reki samo proti toku :bum: ) tako da sem komaj zbral še dovolj motivacije, volje in konec koncev moči da sem lotil ostelih dveh disciplin... :drink
#188659
Marek74 napisal/-a:Čestitke vsem! Žal si še nisem upal na svoj prvi triatlon ma mi je bilo na koncu malo žal ker sem videl da je ratalo vsem. Je bil pa lep družinski izlet. Drugo leto pa zagotovo med tekmovalce in ne med navijači.

pozdrav M.
res smo se nekateri fejst namatrali, ampak privleklil smo se pa le nekako do cilja... :laola pa drugo leto... :clap:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA