najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#186721
stena napisal/-a:Živjo.
Sedaj bi pa jaz imel eno oziroma dve vprašanji za tiste, ki ste v Novigradu že bili na tekmi. Se kolesarski del vozi v krogih in koliko jih je (če sem se prav poigral z mapmyrun bi morali biti trije?) in ali je tekaški del daljši kot 5km (tekaški časi me prepričujejo v to)?
Hvala.


1. Ni krogov. 10 km v eno smer, na splošno rahlega vzpona in potem po isti progi (spust)nazaj.
2. Mislim, da ne, lani nas je na tekaškem delu zdel(ov)ala vročina. Verjetno tudi ta boljše.
#186761
Jaz imam pa eno veliko prošnjo za celo ekipo: odpotujem jutri zgodaj zjutraj in v Istri je moj dostop do interneta vprašljiv, zato bi prosila, če mi kdo od tistih, ki imate mojo telefonsko, pošlje sms, če se boste kje ekipno dogovorili za drese, pijačke, oglede in podobno :wink: . Lepo prosim!

LP

P.S.: Grem sonček prepričevat, da se obdrži vsaj še do nedelje :D
#186787
Posusi napisal/-a:..razen Stene s katerim imava baje podobne gene..


Upam, da si ponosen na to :wink: Hec!

Prijave sem uspešno oddal tako da sva oba z Urošem predprijavljena in verjamem, da oba komaj čakava dirko in pa budno spremljava vremensko napoved za nedeljo, tako kot verjetno večina, ki gre v nedeljo na morje.

izzardly, če bo kaj debate oziroma, če se kaj posebnega zmenimo, ti sporočim! fajn potuj in se uspešno aklimatiziraj, pa ne pozabi kolesa sabo peljati :wink:

Kako pa je z dresi? Je zmenjeno kdo jih prevzame in pelje v Novigrad?

LP
#187042
Z vremenom kaže vse bolje in bolje; spremljam napoved že cel teden, pa se menja od delne oblačnosti do strel. Trenutno kaže že v soboto zvečer prehod iz dežja na pretežno oblačno in nato v delno oblačno noč in nedeljo. Mene dež načeloma sploh ne moti, samo da se bo plavalo. :D

Edit: na drugi vremenski strani pa..hm dež z nekoliko sonca? :(
#187097
olson napisal/-a:Kolk ma pa kej voda %.

http://www.novigrad24.com/hr/vrijeme-novigrad

Olson, za temperaturo vode ti ni treba skrbeti. Pred nevihto 26 stopinj, po bo pa bolj ugodna, tako, da se ne boš pregrel. :lol: :wink: . Če si mislil % slanosti je
pa približno konstanten :wink: :shock:
Tale poloblaček je kar obetaven, samo veter me še malce skrbi. :evil: :--
P.s tale link je pa sploh obetaven - tudi veter ne bo pretiran:
http://vreme.zurnal24.si/prosti-cas/obala/novigrad/
#187128
mazi napisal/-a:Ojla,

Vsi TF -jevci naj bi se dobili skupaj, razdelili drese (kdor ga ima naročenega :-- ), in med drugim ob zastavi TF naredili par spominskih slikc... :laola :clap:


Hoj,

sporočam, da sem danes od Erota prevzel 17 naročenih triatlonskih dresov.
Pri meni so dresi za: Raziskovalec, OLSON, mazi, Lili, Mitch, David Kadunc, garač, Nejc Pogačnik (2x), Barbara Kodrič, VKZ, MK, Gregor.B, Runcajz, Rok, Dejan Vozlič in Luka Leitinger. Tudi TF zastava je že pripravljena tako, da bomo jutri v NG naredili eno gasilsko.

Prevzem dresov jutri v NG, če se pa komu mudi, pa ga lahko prevzame tudi danes pri meni v Jaršah.

LP, MatjazV
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA