najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#187998
Tud jest se bom pojavu na štartu res pa da je moj plavanje bl za na odpad (sm šele rokavčke dol dau :) ). Resno: pridem se mal porekreirat.
#188001
izzardly napisal/-a:Piše, da je štart teka ob 18.00, a to pomeni, da se vsi počakamo preden gremo tečt al kako?


Oj.

Štart akvatlona je ob 18. uri. Ko odplavaš greš takoj na tek in nič ne čakaš druge. Je pa to ena podobno sproščena zadeva kot v Novigradu, le da udeležba ni tako številčna.
Jaz žal ne morem. Gremo na dopust.



LP
#188012
izzardly ti lepo pridi sem ob petih ali še malo prej, da bomo kakšno rekli, potem je pa tako vseeno ali je štart pol šestih ali ob šestih (meni se zdi, da bo 18.00 taprava ura) ;) . joj js res srčno upam, da mi ne bo dal šefe popoldne- kolikšna možnost je to, če delam na tri šihte 66,6% da ne bom delal? no toliko odstotno je da pridem :D
#188258
Triatlon v Kočevju 22.8. naj bi odpadel, oz. je odpovedan (če se ni v zadnjem mesecu kaj spremenilo). Gorenjski triatlon pa je v koledarju TZS kot rekreativna tekma.
Nazadnje spremenil Posusi, dne 26 Jun 2009, 21:50, skupaj popravljeno 1 krat.
#188284
Glede na to, da je naslov o akvatlonu, bom izkoristil priložnost in vprašal nekaj začetniških vprašanj (glede na to, da še nikoli nisem sodeloval na akvatlonu, niti ga gledal, nikoli nisem treniral plavanja):

- Glede na to, da se plava v bazenu (1000m = 20x50m) in ima bazen ponavadi le 7 prog, kako se razporedijo vsi tekmovalci
- Je kaj določen slog plavanja ali kakor pač komu paše
- Še nikoli v življenju nisem preplaval 1km naenkrat, tako da si niti ne predstavljam koliko je to in kako te utrudi, vseeno pa me zanima kakšni so ponavadi časi plavanja (npr.začetnik - jaz, rekreativec in hud plavalec).
- Koliko stopinj ima voda v bazenu (sem bolj zmrznjen)
- Ali se potem teče naprej kar v kopalkah ali je v igri še preoblačenje
#188311
Na 6. jeseniškem akvatlonu ni bilo prog (majhna udeležba). Drugače se pa ponavadi tekmovalci mal povprašajo glede ciljnih časov in se tako razporedijo. Je pa med plavanjem lahko kaos, še posebej če je 25m bazen npr. terme Snovik in tekmovalcev veliko.
Dobri plavalci preplavajo 1000m pod 10min, rekreativec tam nekje okoli 17min, povprečnemu plavalcu pa damo še 10min več.
Voda v jeseniškem bazenu je okoli 25 stopinj (super za plavanje).
Če imaš triatlonski dres preoblačenje ni potrebno, obuješ si samo copate. Če plavaš s kopalkami pa si ob menjavi poleg copat oblečeš še tekaško majico (na teku mora imeti tekmovalec oblečen zgornji del). In to je to.
Če še kaj ne veš na dan z besedo.

LP

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA