najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#189613
Eh, šment, takrat nas je bila večina še tam.
Sam sem šel prvič (kot gledalec) na tako tekmo in sem seveda ves sveže mahnjen: kako je letelo! Koliko čustev! Na cilj je pridirjalo 19 naših dam (2) in gospodov, verjamem, da vsi odlično in uspešno. Evo jih: http://www.pentek-timing.at/results/sho ... 5&racenr=1

(če ne rata, so na Penteku, filtriraj z 'nationen')
Sem pa ob pričakovanju prijatelja, ki je imel (tudi s pomanjkanjem treninga) povezane kar močne težave, spremljal ljudi, ki v cilj pridejo nekoliko pozno, ko tavelika gneča že pojenja (12, 13 ur na poti), in sem se kar malo zamislil: včasih je vloženi trud na enoto zadovoljstva kar malo prevelik.
#189772
Zdravo...
Sicer TF breme in spremljam dokaj redno, se pa po dolgem času oglašam s feedbackom na temo,ki jo ta trenutek jemljem malo bolj osebno... Na forumu nisem bil "aktiven" od leta 2006, ko mi je v glavo padla misel da bi pretekel pravi maraton in mi je to po 8ih mesecih teka (prej osnova v bolj indoor, neaerobnih športih...) uspelo v Berlinu, v času pod 4h - še vedno je in vedno bo eden izmed naj dosežkov ki mi jih je uspelo sestaviti...
V športu najdem bistvo samega sebe, in za zdravo rast :D so potrebni tudi novi izzivi... Preskok na IM Austria 2010, za katerega sem se odločil februarja letos,kar pomeni 16 aktivnih mesecev... In niti približno ne pričakujem časov kot so jih naši dosegali letos (by the way, vsaka čast :clap: ), računam na čas med 12-13 ur, če bo treba bom pa guzil tudi 15-16 ur... In tu je končno point, ki ga želim izpostaviti...
Ni važen cilj,važna je pot... Pot, ki jo vsak naredi za to da se fizično in psihično pripravi na tako preizkušnjo. In pot, ki jo narediš takrat, v glavi in fizično na vsakem metru plavanja, kilometru kolesa in teka. Verjamem, da bom drugače govoril naslednje leto takle čas, ko bom imel po plavanju in kolesu pred seboj še maraton, se bom pa takrat poskusil spomnit na tale moj odgovor... Biti v trenutku, vsak trenutek...

In moje mnenje je, da SE splača, tudi 14-15 ur...

P.S.: IM Austria ta naslednje leto je razprodan, baje je bil v pol ure?? Registracija za 2010 se je začela ob 9ih v ponedeljek, sam sem bil tam ob 7.20 pa sem se lahko lepo v vrsto postavil... Sicer na začetek, ob 9ih pa nisem več videl kje se vrsta konča... Čakat dve ure, da se lahko prijaviš na nekaj kar bo naslednje leto in bo celodnevno "mučenje"?!? Saj smo nori... Pa ne spraševat sploh kolk je štartnina...

Lp
#189785
Lej, 2cho, najmanjšega razloga ni, da bi čez 12 mesecev ne stal zadovoljen in izpolnjen na cilju celovškega Ironmana. Zastavil si resno, pridobi čimveč informacij, morda katero od disciplin vadi v skupini (ZELO pomaga pri padcih motivacije), pametno se ogibaj poškodbam in evo ga.
Moja skepsa velja ljudem, za katere sem imel občutek, da jim cilj sicer pomeni nek visokosten 'mission', da pa se zanj enostavno niso dovolj dobro pripravili. Ko skratka do cilja niso videli poti, je bil preveč bleščeč.
Srečno na poti!
#189977
ero napisal/-a:Ana Marija, vse čestitke! Če se ne motim, si sedma Slovenka Ironwomanka :)

Matej, super fotke!!!


Ana čestitke še od mene... :clap: ;upam da bo to tudi meni kdaj uspelo - pa magari polovičko... :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA