najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 pia
#196597
http://services.datasport.com/2009/tri/zofingen/

IWca - Mojca Mijovič je dosegla 2.mesto v W-40!!!

Dejstva:
- danes jo vse mišice bolijo, samo jezik ne :D

- njen rezultat 15 min boljši kot 2007
- razdalje 10k -150k-30k, zelo težak teren
- vedno večja konkurenca
- lepo okolje, odlična organizacija
- hudi časovni limiti

TEK
- prvih 10k teka odlaufala v 40,50
- drugi tek - 30k pa mal hodila / hitra hoja v klance, mal tekla
- skupaj v 40 km teka 780 v.m. - teren: gozd, njiva, šoder

KOLO
- kolo (3krogi) - težko - skupaj na 150k 1.800 v.m. / težko kot v Nici s 3 klanci / 9%-12%
- zelo fer dirka, ni šlepanja na biciklu
- okrog štadiona trasa - sramotilni krog, kjer potem vsem na očeh tečejo šleparji na biciklu

ČESTITAM!!! in obljubljam, da bo Zofingen kmalu tudi mene videl.....
#196607
Kar so Havaji za IronMan, je Zofingen za Powerman. Šteje za SP v Powerman duatlonu. In kot se za SP spodobi, je to najtežja tovrstna tekma, ki nudi dovolj »užitkov« tudi najbolj zahtevnim tekmovalcem. Po mojih izkušnjah je primerljiva z težjimi Ironmani.
Tekmovalcev je bistveno manj kot na WTC IronManih, časovni limiti so strožji. Organizacija je brezhibna, osebno naravnana. Izredno fer in korektna dirka. Šlepanja nisem opazila. Kolesarska proga je zelo lepa in razgledna. Tek je speljan večji del po gozdu in travniku, nekaj malega po cesti. Za moj okus zeloooooo strmo :shock: . Polar mi je nameril 763 v.m. na teku in 1748 v.m. na kolesu.

Absolutna zmagovalka med ženskami je bila že šestič zapored Erika Csomor HUN. Med fanti je zmagal mlad Joerie Vansteelant iz Belgije.

Na štartni listi je bilo tokrat le 5 Slovencev. Po rezultatih sodeč, naši fantje niso štartali. Še dobro, da ženske rešujemo čast :lol:

Hvala za čestiktke!

PowerWoman Mojca

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA