najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 izzardly
#214840
No, pa dajmo začet s pripravami na sezono 2010:

http://www.triatlonska-zveza.si/dokumen ... ar2010.pdf

:laola

Nekaj novih tekem, stare so se obdržale (celo jeseniški akvatlon, ki mu je grozilo podrtje bazena, če se prav spomnim) spremembe v TRIpokalu, obeta se še en sprint v Kopru (ŠD 3SPORT, držim pesti za še enega morskega :clap: ), pa olimpika so preimenovali v kratkega.

Pa izven tega koledarja je že potrjen tudi datum za novigradski triatlon, ki pa se letos pokriva s tistim na Šmartinskem jezeru (20.6.).

Zdaj naj se pa že tale sneg poslovi, ker bo treba na kolo :D !

Lepo trenirajte!
 žabc
#214946
Opcije kolesarjenja:
- trenažer oziroma sobno kolo :?
- Primorska (danes bilo tam 8 stopinj :--)
- kolesarjenje pri nas - mrzlo ko pes, ampak gre... :shock:

Tko, da nič čakat na konec snega, ampak kar pridno na kolo :D
Uporabniški avatar
 izzardly
#214965
Ja, žabc, eni ste res pridni :cast1: , drugi smo pa polni izgovorov s katerimi se izogibamo zimskim vožnjam in se že celo zimo raje grejemo v bazenu :mrgreen: .

LP
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#217016
Izzardly, hvala za prilepljen koledar. Je kar nekaj na izbiro.
Za bicikel je pa še aprila dovolj časa :wink:
Uporabniški avatar
 izzardly
#217657
Danes je izšel popravljen koledar TZS, zgornji link sem temu primerno popravila.

Edina sprememba (in meni zelo všečna :D ) je 27.6. še en triatlon v Kopru, tokrat v organizaciji ŠD 3športa :clap: ! Poleg tega ta triatlon šteje za študentsko DP, zaradi česar bo zadeva še bolj zanimiva.

Res je Razy, letos pa imamo kar nekaj na izbiro. Jaz okvirni plan že imam, ostalo pa bomo sproti prilagajali. Upam, da se na čim večih dogodkih srečamo v čim večjem številu!

LP
Uporabniški avatar
 stena
#217694
Jaz bom (sem) pa letos bolj len kot ne in vprašanje, če se bom lotil sploh kakšnega. Verjetno bo eden in edini v Novigradu, pa še to, če se mi v kratkem zgodi kakšen klik v glavi :D jah tako je, če imaš visoke plane, pa padeš na realna tla in se ti malo podere vse skupaj :(
Uporabniški avatar
 miro
#217706
Stena,na domačega - rekreativnega se boš pa ja prišel razvajat in uživat??
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 stena
#217780
Verjetno bom prvič si vzel čas in šel res zgolj uživati na tega našega. Malo me mineva vse skupaj, recimo namesto, da bi koristil lepo vreme, šel na bicikel, kakšen hrib, tečt, sem pa za 14 dni aut zaradi gripe. Vse prevečkrat se mi zadnje čase to dogaja, že lani, ko sem treniral za Bled, pa sem fasal julija!! angino :S

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA