najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#259226
Za "jeseniški" - rekreativmi triatlon se bomo dogovorili sami na TF. Dogovarjamo se, samo, če nam bodo dali bazen v brezplačno uporabo, upam na ugodne dogovore.
Ta triatlon smo tako pričeli na TF ob pomoči ZSJ, bil je vedno en prijeten dogodek.
Letos bom predvidoma startali kar s cestnimi kolesi do Kranjske Gore in nato naprej KG-desetko.
Bom objavil v posebni temi povabilo na druženje rekreativcev!
Lp
Miro
#259392
Res je, DP v sprintu bo! :)

Razpis je že na strani TZS: http://www.triatlonska-zveza.si/tekmovanja2011/Razpis_DP_Triatlon_2011.pdf

Zanimivost te tekme pa je, da bo potekala sočasno in na isti progi kot dvojni ironman triatlon za svetovni pokal, katerega start je v petek, 26. avgusta 2011, ob 16. uri. Pričakovan prihod prvih ultra triatloncev v cilj je v soboto, 27. avgusta 2011, po 12. uri. Start odprtega DP v sprint triatlonu bo ob 11. uri, ko bodo ultra triatlonci že na tekaškem delu proge.

Na startu sprinta bodo tudi štafete. :D
#259719
Tudi jaz sem se prijavila. Pa kar bo, bo. :D

Loni napisal/-a:spela*, če je govora o nosilcu za kolo za na prtljažnik na strehi avtomobila, ga lahko dobiš pri meni na posodo... Če pa obstaja še kak drugi iz triatolonskega špraha, ga pa nimam... Ko boš rabila, če boš rabila, samo povej...


Loni, ja, za na streho. Za Mursko Soboto sicer zdaj že imam prevoz, morda te bom pa kdaj drugič res prosila za tole. Hvala. :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA