najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 Staša
#50400
Hej, triatlonci! Obetujoče tole... (...triatlonci imajo dobre postave za moj okus ;) )

Danes ste na fotografiji v Dnevniku. Stran 27. Zagotovo so gor Obi in LojzeP, Matej, pa se mi zdi, da tudi Alan od zadaj.

Bravo!!!
Uporabniški avatar
 pegaz
#50483
Staša napisal/-a:Hej, triatlonci! Obetujoče tole... (...triatlonci imajo dobre postave za moj okus ;) )

Danes ste na fotografiji v Dnevniku. Stran 27. Zagotovo so gor Obi in LojzeP, Matej, pa se mi zdi, da tudi Alan od zadaj.

Bravo!!!

Staša, skrajni čas, no, da is opazila naše postavce, ne?
(fantje, 3x hura za Staško!)

Sicer pa je tehten razlog, zakaj mene očitno ni na tisti sliki. Naročen sem namreč na Delo, pa so me demonstrativno izretuširali. Čista zarota kulakov. (A lahko kdo prosim objavi tisto sliko? Prooosim?)

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 obi
#50750
Sporočilo organizatorja.

Spoštovani, v vednost

poleg poročil na TV SLO, polurne reportaže na GTV, je danes na še na TV SLO 2 ob 16.50 polurna oddaja ZDAJ, ki bo v celoti posvečena triatlonu, kjer ste nastopili v soboto.
Uporabniški avatar
 chazhmy
#70569
Pozdravljeni!

Ima kdo mogoče rezultate triatlona Bled za leto 2005 še kje spravljene? Bi se priporočal, če mi jih lahko pošlje.. Po možnosti celotne (zanimajo me predvsem rezultati triatlona za vsakogar in štafet).

Hvala!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA