najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 lukkka
#142079
samo po glavni cesti, potem pa je na semaforiziranem križišču tabla LEVO za jezero. Mislim, da se desno sploh ne zavija... Če ne pa vprašaš, vsi bojo vedeli za kaj se gre :))
 Murka
#142080
Če prideš iz ljubljanske smeri in pelješ čez center Kočevja, moraš pri prvem semaforju zaviti levo in greš pri naslednjem naravnost. Če pa ne greš čez center, pa pri semaforju levo.
Uporabniški avatar
 bozo
#142096
Lukkka, domeno so ti zaprli.
Uporabniški avatar
 lukkka
#142097
ja - sam mi je čudno, ker sem jo plačal za 1 leto... pa deluje šele dobre pol leta. Sem klical unga, kjer gosujem, pa se mi ne javi. Mah, bo že... upam, da čimprej ;)
Uporabniški avatar
 bozo
#142161
Kako je kaj šlo v Kočevju? Kdo je s kolesom pretekel skoraj pol proge?
 damjan10
#142162
Smo preživeli!
Bojda je nekdo predrl gumo in je pol proge pretekel! SMOLA :(
Uporabniški avatar
 lukkka
#142328
super fotke bozo, nekaj si jih bom kar sposodil... drugače je bila pa v soboto ena SUPER tekma, kar moram poudariti, saj se tako radi pritožujemo nad organizatorji, ko pa nekdo izpelje tekmo "u nulo" perfektno, pa tišina.

Svaka čast organizatorjem in seveda tudi navijačem ob progi :clap: . Ni čudno, da se z veseljem vračam na Kočevarski triatlon - kako sem se pa odrezal in podiral svoj osebni rekord, pa TULE...
Uporabniški avatar
 bozo
#142339
Se strinjam. Kar se tiče tehnične izvedbe, se mi zdi, da je bilo letos vse zelo dobro. Merjene s čipi, plavalni del točno izmerjen (in se ni premikal :)). Tekaški in kolesarski del je pa itak standardna proga. Škoda da ni bilo več tekmovalcev.
Uporabniški avatar
 lukkka
#142369
jap, vsakemu nekaj - tahitri bolj dirkajo med sabo, nekaj pa nas recimo temu aktivno prispeva k udeležbi in poskuša dati od sebe svoj max. Je pa res, da se toliko ne moreš zgoniti nikjer in na nobenem treningu - da bi recimo simuliral tekmo.

Je pa Cebin ( zmagovalec ) še vedno svetovni prvak v duatlonu, če se ne motim :wink:
Uporabniški avatar
 lukkka
#142631
končno sem zbral fotografije - v bistvu sem si jih sposodil od bozota in se enega kolega s triatlonskega foruma, vse kar mi je preostalo je, da sem jim dodal komentarje :wink:

je bil pa tudi tekaški forum zastopan - miha je imel majico TF, mogoče pa je bil še kakšen, samo ni bil prepoznaven kot član TF.

fotografije na povezavi... :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA