najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#142424
Nekaj časa sem počakal,če bo mogoče ,kdo drug pričel s poročilom s tega "rekreativnega triatlončka", mogoče kdo, ki mu je bil ta preiskus sploh prvi triatlon.

Vremenska napoved ni bila obetavna, pa se nas je vendar kar nekaj zbralo na bazenu Ukova na Jesenicah.
Plašni preiskus temperature vode,ko s strahom pomočiš prste roke v vodo, je bil presenečenje. Kopališki mojster je resnično lepo ogrel vodo, tako, da nam sploh ni bil problem zlesti b bazen in se v njem greti.
Na žalost se nas je na plavalno preiskušnjo podalo samo šest plavalcev in vsi smo uspešno premagali 1000m, Tjaša rutinirano, polovico hitreje kot ostali,vendar smo bili vsi zmagovalci.
Kar kmalu smo se preselili na kolesa in do trgovskega centra na Stari Savi vozili v skupini, nato pa sem dal znak hitrejšim kolesarjem, naj "potegnejo".
Seveda smo vozili po skupinicah, če bi mogoče kdo potreboval pomoč,da ne bi ostal sam na poti.
Vsi smo srečno prikolesarili na cilj, dejansko je bilo nevarnih le kakih 200m, kjer je neurje pred časom odneslo del poti, pa še ni dobro sanirano, saj deževne vode še vedno delajo struge in nanašajo kamenje na pot.
Ko smo se vsi zbrali na dogovorjenem mestu za zdravstvenim domom v Kranjski Gori,smo zopet pričeli s skupinskim startom in potem po skupinicah z lahkotnim tempom pretekli "kranjskogorsko desetko" ( za nas ni odpadla).
Malo hitreje sem tekel le zadnjih štiristo metrov.
No, na teku smo pomahali tudi Radolci, ki nas je prišel bodrit.
Po teku nam je predstavik zavoda za šport Jesenice podelil še spominske diplome.
Takoj po podelitvi so pričele padati prve deževne kaple, tako, da smo se kar kmalu pobrali domov, jaz sem se odločil, da bom domov odkolesari, čeprav mi je Gaber ponudil prevoz,tako, da sem imel en hiter interval domov v hudem nalivu, vendar mi to ni pokvarilo razpoloženja.
Toliko zaenkrat jaz.
Lp
Miro

Ps. Tjaša čestitam ti za lep rezultat na vrbskem jezeru, po triatlončku to ni bila mala malica.

Ps.Ps.
Ero prosim , če lahko slike od adlerja preneseš v to temo!

Lp Miro
Uporabniški avatar
 Tjas
#142446
Miro najprej hvala za čestitke! :) Če odmislim zadnje 3 km ob vrbskem jezeru, mi je šlo prav super, le na koncu sem začela premišljevati, da bi bilo mogoče boljše, če prejšnji dan ne bi šla na triatlon; imela pa sem dobro družbo, en črnc je tekel "moj tempo" in mi s svojo navzočnostjo pomagal premagati zadnjih nekaj km.

Tek ob Vrbskem jezeru je bil v vseh pogledih popoln, če pa bi morala izbirati med tem polmaratonom in temle triatlonom pa bi bila odločitev težka, najbrž v prid triatlonu...oz. ne....kar za oboje bi se spet odločila.

Plavanje za dobro jutro itak dobro dene (voda upam da bo do akvatlona ostala tako topla), kolesarjenje se mi je letos kljub ne prav dosti prevoženim km prav prikupilo (ene parkrat mi je pa uspelo jit s kolesom v službo), tekaška 10ka je hitro minila (to ima pa spet družba zasluge! sama bi se gotovo bolj vlekla).

Bil je super športni dan, ob idealnih razmerah, ki so trajale prav do konca; pol pa dež, pa v avto, pa domov...miro, sem te imela v mislih, ko smo se peljali mimo mojstrane.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA