najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 raziskovalec
#145258
Lansko leto nas je bilo kar nekaj. Tudi letos pridem.
Uporabniški avatar
 Bor
#145260
upam da tudi kurjač ne bo manjkal....he he :D
Uporabniški avatar
 Matej
#145268
Menda mu je zmanjkalo drv. :?
Uporabniški avatar
 Bor
#145271
Matej napisal/-a:Menda mu je zmanjkalo drv. :?

...pa menda ja boš pršel no....
 MKC
#145283
upam in načrt imam da do drugega leta natreniram plavanje in se udeležim tega triatlona ;)
Uporabniški avatar
 bigk
#145326
Jaz sem se tudi letos (tako kot lansko leto) odločil za štafeto (pred tem 3x za vsakogar). In potem pogledam seznam prijavljenih in vidim tole:

GARMIN 2 Luka Turk Jure Robič Klemen Dolenc


:P :D
 damjan10
#145328
jaz tudi pridem!

komaj čakam!
Uporabniški avatar
 dannae
#145338
:-(( nekako sem se do sedaj udeležila vsakega odkar ga spet organizirajo.. se pravi od leta 2003 se mi zdi... tokrat imam gips... in rajš kakšen mesec ne bom sploh čitala TF.. me samo depresija zagrabi...
torej... vsi uživejte še zame, razy pazi na valove, bor tebi pa držim pesti... baje si ful natreniran... voda je pa še zmeri mlakuža...

pozdravček
d
 ton
#145342
O boga Dannae, le pogumno!

Voda je pa res mega, v soboto smo plavali z oblekami, pa je bila skoraj pretopla zanje.
Uporabniški avatar
 mazi
#145343
dannae napisal/-a::-(( nekako sem se do sedaj udeležila vsakega odkar ga spet organizirajo.. se pravi od leta 2003 se mi zdi... tokrat imam gips... in rajš kakšen mesec ne bom sploh čitala TF.. me samo depresija zagrabi...
torej... vsi uživejte še zame, razy pazi na valove, bor tebi pa držim pesti... baje si ful natreniran... voda je pa še zmeri mlakuža...

pozdravček
d
Dana hitro se pocajtej... :roll: Jest sem plavalno še preslab - drugo leto pa se z veseljem udeležim... :wink:
Uporabniški avatar
 Bor
#145350
Dana,Ni glih tko ,plaval se letos samo 1x na morju....jaz upam ,da bom v lim(itu....nc druzga..... aja....pa pocvajtaj se :)
Uporabniški avatar
 Mija
#145356
Bor, kaj tukaj berem? Ti greš na triatlon? Slika


No ja, držim pesti za čim boljšo uvrstitev, pa pazi, da se ne boš utopil... :--
Uporabniški avatar
 garač
#145357
Tole bo tut moj krstni olimpik...komej čakam, da pride tale sobota... :juhuhu:
Če bo kdo rabu zaveterje zaledne linije...se naj mene drži:lol:
Srečno pot do cilja vsem skup :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA