prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 grb
#193973
No mi smo nas dopust od predvidene nedelje raztegnili do torka. Ker me je nedeljski klanec s Crnega Kala dol precej unicil :evil: (tud po Radencih nisem imel takega muskelfibra) sem v ponedeljek in torek zjutraj samo se malo krevsal med Lucijo in Piranom. Popoldne pa sem tako ali tako obakrat drvel v LJ ker sem imel sluzbo popoldne.

Ce bo se kak kRoznik gostoval na obali se mogoce pridruzim.
Uporabniški avatar
 grb
#193998
vencelj napisal/-a:
grb napisal/-a: Ker me je nedeljski klanec s Crnega Kala dol precej unicil :evil: (tud po Radencih nisem imel takega muskelfibra)

:shock: :shock:
sorry :!:

lp, vencelj



Ah sej ni panike. Sem se iz casov kvihtanja vajen precej hujsega muskelfibra :)

Ko sem se v ponedeljek ponoci vracal iz LJ proti morju (sem bil v sluzbi) sem zaradi popravila v tunelu moral v Kozini dol z avtoceste in sem sele dobro dojel, kolk strm in predvsem dolg je ta Crni kal :)
Uporabniški avatar
 grb
#197679
Ojla

Danes imam nek seminar na Obali, pa me zanima, ce je kak kandidat za druzbo na okoli 15 km. Tam nekje okrog 18. do 18:30 bi pa startali. Startna lokacija mi ni pomembna.

G.
Uporabniški avatar
 Arabo
#197700
Zmenjeno!! :D

Meni je tudi vseeno, s kje startamo. Ker predvidevam, da si v Piranski občini dal skoraj vse skozi, predlagam, da startava iz Bonifike v Kopru in greva po "standardni progi na obali" iz Kopra v Škofije. Mogoče bo kak km več, a menim, da boš zadovoljen.

Upam, da se nam bo pridružil še kdo (Riba? Admiral? Lonely?....).

Za uro pa menim, da je bolje, če se dobimo čim prej (tema pride sedaj že kar zgodaj). Jaz bom tam ob 18-ih in počakam.
Uporabniški avatar
 grb
#197707
Arabo napisal/-a:Za uro pa menim, da je bolje, če se dobimo čim prej (tema pride sedaj že kar zgodaj). Jaz bom tam ob 18-ih in počakam.


Meni se seminar predvidoma zakljuci 17:30. Te poklicem ko zakljucim.

G.
Uporabniški avatar
 riba
#198639
Po poletnem zabušavanju bi blo fajn, da spet skupaj odtečemo par km in vmes kako rečemo :roll:

A je kakšen kandidat za tek v četrtek ob 18 uri iz Bertokov do Škofij?? .....dve sva že :wink:
Uporabniški avatar
 lonely
#198643
riba napisal/-a:Po poletnem zabušavanju bi blo fajn, da spet skupaj odtečemo par km in vmes kako rečemo :roll:

A je kakšen kandidat za tek v četrtek ob 18 uri iz Bertokov do Škofij?? .....dve sva že :wink:


Jaz in Arabo tečeva Fotrov tek...od 17:00 do 17:42
Uporabniški avatar
 lonely
#198655
riba napisal/-a:Lonely, Arabo: lepo tekajte :) :)
se vidimo ob drugi priliki :wink:


Hvala..naslednji teden lahko...od torka naprej...v nedeljo bova z Arabo-tom na Lake Garda marathonu (42 km).
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 37

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA