prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#263842
Zadeva je sicer predstavljena zelo zanimivo :laola , čeprav me malo odvrača namigovanje na varianto reality showa. Žal tudi v razpisu in dodatnih informacijah ni praktično ničesar, kar bi mi razblinilo dvome in zadovoljilo moje zanimanje. Kje in kdaj, vsaj približno bodo treningi, bodo individualni ali skupinski... Kakšne so dejansko obveznosti sodelujočih in kaj imajo od tega. Končalo naj bi se z olimpikom ali polironom, vendar pa tega pri nas ni ravno na pretek -> Bled je šele septembra, to pa naj bi bil 6 mesečni format?

Bo pa definitivno zanimivo za pogledati, vsaj če bo narejeno tako kot si predstavljam, in upam, da bo prispevalo k temu, da se več ljudi začne gibati. :clap:
#263870
Če se že nekaj hvalim tam na TV, moram pa še odgovorit na vaša vprašanja, kajne :D

Na žalost se danes vse vrti okoli denarja...in nič drugače ni tudi tukaj. Reality show naj bi pač privabljal več gledalcev, kot neke normalne oddaje. Tako pač je. Tisti, ki bomo vse skupaj vodili smo na to pristali, saj je konec koncev cilj tisti, ki je najpomembnejši. In cilj je ta, da poskušamo nekaterim spremenit pogled na življenje in jim izboljšat njegovo kvaiteto. Tudi sam bom našel izziv tukaj notri, saj so prijavljeni tudi nekateri posamezniki, ki bodo izjemno trd oreh...a ga bomo poskušali vseeno streti.
sami treningi bodo sprogramirani in razporejeni tako, da ne bodo na veliko rušili bioritma posameznikov, zato se bo časovnica gibala od 7 do 10 ur tedensko.
Ko bomo zbrali posameznike, bomo bolj natančno vedeli kdaj in kako bodo potekali treningi. na začetku bo večina treningov vodenih, kasneje pa bodo vadeči prepuščeni tudi sami sebi.
kar se tiče tekmovanj naj vas ne skrbi. kdo je pa rekel, da bo tekmovanje v Sloveniji :D

V glavnem, želimo posamznike, ki bi radi naredili velik korak naprej...in ne tiste, ki v tem vidijo zgolj možnosti zastonj vadbe. Gre za to (TV gor ali dol), da jim brez nas do sedaj ni uspelo...mi pa jim bomo poskušali približati sanje.

Bodite lepo
Matej alis Žabc
#263893
Mene pa televizičnost pri tej zadevi ne moti, nasprotno - če je namen popularizacija gibanja in konkretno triatlona, je televizija in 'razvojni' format naravnost idealno sredstvo. Lani je imela ista TV postaja serijo polurnih oddaj, v kateri se je 'zasedeni' novinar prelevil v polmaratonca (še prej pa se je kot kolesar pripravljal na Franjo), pri čemer smo se vsi skupaj veliko koristnega naučili. Kolikor poznam Žabca in Leni, se ne bojim, da bo tudi v tej seriji enako.
In, ah, vse se bo dogajalo v času pred prvim (Matejinim) slovenskim triatlonskim nastopom na olimpijadi. Komaj čakam!
#263896
Nisem mislil v tem smislu... "televizoričnost" je pri tem bistvena in kot ideja zelo zanimiva. Vendar pa bodo pri pripravah spremljani kandidati, ki se sami javijo, zato bi pričakoval, da bodo kandidatom stvari bolj natančno obrazložene in predstavljene še preden oddajo svojo prijavo. Priznam, da me je malček zamikalo, čeprav nisem ravno začetnik (tisto o polironu), zato sem tudi želel dobiti bolj podrobna pojasnila. Če prav razumem, bo zadeva precej "sproščena" - improvizirana (pa ne mislim v smislu, da ne bi bila dovolj profesionalna) in prilagojena samim kandidatom, zato je tudi logično, da ni veliko vnaprejšnjih podatkov. Moram jasno povedati, da sploh ne dvomim v dobre namene in dober potencial oddaje, že samo sodelovanje žabca s svojim imenom pri tem nekaj pomeni, pa tudi šport tv je pokazal, da lahko te zadeve izvede na način, ki ima za namen pritegniti ljudi k rekreaciji, ne pa k povečanem gledanju TV in dviganju gledanosti.

Sicer pa pustimo času čas, ustvarjalcem in oddaji želim čim več sreče pri naboru kandidatov in uspešno realizacijo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA