prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 5r002
#326075
matej712 napisal/-a:je kdo za ponovitev Krima ta vikend?

Lahko v soboto al pa nedeljo zjutraj. Štart in cilj isti kot decembra-končna postaja 6B v NG.

V ponedeljek sem bil prvič letos spet na vrhu... glede na katastrofalno pripravljenost bo treba it do GM4O še dostkrat gor! :)

P.S.: če je 24km (od tega 10 ravninskih) premalo lahko skočimo še do Rakitne oz do Iške, čez Krim pa nazaj do izhodišča... :)
Uporabniški avatar
 matej712
#326077
lahko tudi več kot 24km :D in še kakšen klanec. Tudi meni manjka hribovskih treningov pred GM4O. Sobota ali nedelja - odvisno od družinskih obveznosti - sporočim jutri.
Uporabniški avatar
 5r002
#326285
vencelj napisal/-a:A na 17. fotki ste pa medota sledil :?:

ja, sva z Matejem šla v smeri stopinj... ampak sva bila zgleda prepočasna! :lol:
Uporabniški avatar
 vencelj
#326286
5r002 napisal/-a:
vencelj napisal/-a:A na 17. fotki ste pa medota sledil :?:

ja, sva z Matejem šla v smeri stopinj... ampak sva bila zgleda prepočasna! :lol:


:roll: :roll: ... v obrnjeni situaciji (če bi medo sledil vaju) bi bila hitrejša... :lauf: :lauf:
Uporabniški avatar
 5r002
#326288
vencelj napisal/-a:
5r002 napisal/-a:
vencelj napisal/-a:A na 17. fotki ste pa medota sledil :?:

ja, sva z Matejem šla v smeri stopinj... ampak sva bila zgleda prepočasna! :lol:


:roll: :roll: ... v obrnjeni situaciji (če bi medo sledil vaju) bi bila hitrejša... :lauf: :lauf:

v to pa ne dvomim!! :)
Uporabniški avatar
 matej712
#326289
Skoraj maraton z lepim zalogajem višincev (1300 po polarju). Kar dober trening za GM4O, s Petrovo pomočjo spoznal nekaj novih krajev in stezic. Bilo je vsega po malem - asfalt, makadam, gozdne steze, brezpotja...
Vmes sva opazila tudi precej sveže medvedove sledi (glede na to, da je ponoči deževalo, so verjetno nastale istega jutra) - in si zastavila vprašanje 'barefoot or bearfoot?'. Verjetno je revež medo pobegnil in se skril, kajti v tišini krimskih gozdov se verjetno tekača sliši kar daleč - sploh z medvedjim sluhom.
GPS
 jezo
#329184
glede na to da mi je barje blizu moram tut js začet študirat te trase saj sem vsaj teh bližnjih delov PST-ja že rahlo sit hehe. no sei ne PST mi je najljubši samo včasih pride kak dan ko sem ga naveličan in res komaj opravim solidni trening.
ob branju teh objav pa že dobivam ideje za po barju tko da še kr pišite da se ne bom kje zgubil hehe
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA