prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 Girevik111
#251855
Pozdravljeni,

od prijatelja sem dobil namig, naj na ta forum napišem, da se je odprl nov trening center. Nahajamo se na Kopni poti 6 (Gasilski dom PGD Šmartno).

OD fitnes centrov se razlikujemo po tem, da ne uporabljamo fitness naprav, temveč olimpijske palice, kettlebelle in telesno težo, treningi pa so v 90% vodeni.

V centru delamo samo priznani trenerji na področju Kettlebell Liftinga in osebnega trenerstva, vsi pa smo se profesionalno ukvarjali s športi, tako da znamo prilagajati programe glede na posameznikove potrebe.

Internetna stran še ni na voljo, večino pa lahko pogledate na:

www.girevoy-sport.si
in
http://www.facebook.com/#!/home.php?sk= ... 4962499248
 Tadeska
#252269
Živjo!

S trenigi kettlebellov sem se prvič srečala v triatlonskem klubu Sokol, zato sem iskala kje bi jih lahko trenirala.

Fitnesa nikoli nisem marala, kettli pa so nekaj drugega - lahko treniraš v skupini ali pa tudi sam. In ko vidiš, da postajaš močnejši, hitrejši, da se izboljšuje čas pri teku, da so šprinti postali užitek,... Si jih kupiš za domov :o

Danes sem bila prvič na treningu v novem centru. Dober trening! Nekaj nove tehnike pri snatchu. Se vidimo v torek! Jutri pa delam v kleti...:wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA