prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 Biz
#268213
AVI in kompanjoni bravo!

Ali mogoče kdo ve, kje je na netu kakšna pametna karta na kateri bi bili gor vsi polhograjci in bi bile vrisane planinske poti, tako da si lahko pot ogledaš z uporabo zooma? Imam sicer eno v tiff verziji, vendar je pošastno velika in je ni mogoče naložiti na splet.
Uporabniški avatar
 AVI
#268214
Biz napisal/-a:AVI in kompanjoni bravo!

Ali mogoče kdo ve, kje je na netu kakšna pametna karta na kateri bi bili gor vsi polhograjci in bi bile vrisane planinske poti, tako da si lahko pot ogledaš z uporabo zooma? Imam sicer eno v tiff verziji, vendar je pošastno velika in je ni mogoče naložiti na splet.


Biz hvala....drugače pa morda http://www.geopedia.si nato pa "odkljukaš" pohodništvo. Sicer niso vrisane čisto vse poti (npr. ta po kateri smo šli mi na Grmado je npr. ni), jih je pa kar nekaj... :D
Uporabniški avatar
 zvone
#271068
Hvala David!

Bravo! :laola

Bo treba enkrat, (kaj enkrat, večkrat) , zaviti tudi v tvoje "Dolomite".

Drži se in lp. Zvone
Uporabniški avatar
 ZHAK
#271112
Moja "Polhograjska", bolje rečeno Loško-Polhograjska, se začne v Škofji Loki v vasi Puštal (če ste z avtom, na začetku vasi pri nogometnem igrišču je parkirišče) in se čez Sten vzpne na Osolnik. Od tam na Govejek, Gonte, pa na Tošč, in spust na Selo. Od tu vzpon na Ožbolt in spust čez Andreja in Žolšče nazaj v Puštal. To turo z družbo prehodimo enkrat letno v zimskem ali zgodnjem pomladanskem času, ko je bolj malo snega ali pa ga sploh ni. Ker sem v družbi edini tekač, se jim podredim in vedno samo hodim. Tisti malo bolj tekaško utrjeni pa boste uživali tudi v teku. Hoje je za dobrih osem ur, je pa vmes kar nekaj "okrepčevalnic", tako da ni potrebe po polnih nahrbtnikih.
Uporabniški avatar
 Loni
#271156
Je bilo treba dati fantom kontro, hecam se, ampak moj današnji sprehod se je začel doma v Podutiku - čez Toško Čelo na Grmado in Tošč, potem pa na Osovnik, z Osovnika v dolino Ločnice, pri Legastji nazaj gor na Jakoba in preko Katarine spet na Toško Čelo in domov. Skupaj 40 km in dobrih 1800 višincev: Vreme je bilo krasno, zeblo me praktično ni, skoraj cel čas po soncu. Zato sem si privoščila časovno malo daljšo turo od dečkov, no, hoje in malo teka je bilo za dobrih 6 ur in pol, ostalo je bilo pa sončenje :wink: Malo me je osmodilo v lica, nič ne de.
PS Dejansko je bil to krst ta novega Garmina, upam, da bo zdaj s tem mir, tretji bi pa ja moral delati kot se zagre.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA