prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 lemurian
#268270
Pozdravljeni
iščem trening partnerja, za skupne ultra treninge ali krajše po zaledju istre oz. skupne nastope na ultra tekmah (trailrunning), glede dolžine in težavnosti prog se prilagodim oz. se menimo sproti.
Mogoče je naša obala manj priljubljena glede delanja nekih konkretnih višincev mogoče zato jih ni kaj dosti da bi jih videl teči izven asfalta ampak vseeno če koga zanima naj piše tu ali pod zs :)

LP.
Uporabniški avatar
 vencelj
#268280
Takle mamo...
Zaledje Istre je za tek šepaše zanimivo, zelo razgibano in če bi bil tam doma, bi se lahko hitro zmenili.
Tako sem pa z Gorenjske, trail mi je zanimiv, visokogorje pa odbijajoče, trening partnerjev tukaj nimam, da bi hodil zato na primorsko, je predaleč; da bi šel sam, velikokrat nimam volje, zato bi tudi jaz rabil nekoga, da bi me priganjal...začarani krog...
:roll: :roll:

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 jernej555
#268291
Lep pozdrav!
Enak problem imam tudi sam predvsem za daljše teke :( Tako da če kdo bere tole temo, Maribor med tednom oz Velenje med vikendi me lahko kontaktira. Na IStro pa Gorenjsko pa pridemo me dpočitnicami pa počimo kak trening :D
Uporabniški avatar
 KidrocK
#268427
na obali tečem čez vikend...moj "trail" vsebuje sicer dokaj klasično pot in sicer iz Kopra mimo Izolske punte,..čez Belveder iz tam končno trail mimo strunjanjskega križa po pešpoti mimo Krke...mimo solin na Parencano...in potem nazaj v Koper...

definitivno se splača iti potke poiskati na Kraški Rob...kasna je baje pot iz tinjana na socerb (mimo Ospa)...
tako da če si za vikendaški tek...(zame pride predvsem v poštev nedelja) se mi javi.

lp
Kid
 Coldinside
#268742
Kje tocno pa gre pot iz ospa na socerb ? Bi blo za it pogledat :)
Jst mam ponavadi bolj ali manj slavnik cez, malo mi manjka idej priznam.
Lahko delite se kaksne zanimive trail run-e po obali :)
Uporabniški avatar
 lemurian
#268759
moji običajni treningi so:

1.[Mešan teren] Štart pri steni na črnem kalu (parkirišče od plezališča), mimo antene nad Steno po Kraškem robu nad Loko po makadamu v Podpeč in nazaj skozi loko-predloko-gozdna pot do črnega kala do izhodišča.

2.[Delanje višincev] Podgorje-Kojnik-Golič-Lipnik-Zazid-Podgorje ali pa Podgorje-Slavnik-Prešnica-Podgorje

3.[Tehnična] Socerb-val'Rosandra-Dolina-Socerb

4.[Za dušo] Izola-belveder-mimo križa do strunjana in nazaj ob morju po skalah do izole.

Zaenkrat toliko od "običajnih" :)

ostalo pa mogoče dolina dragonje, pot srca okoli vanganelskega jezera, tek na Učko ali pa Nanos, Po Kraškem robu do Sočerge ecc...
Uporabniški avatar
 dejc
#269164
popravi URL..........tole nam napiše "Sorry, that page was not found."
 sitrader
#269171
lemurian napisal/-a:moji običajni treningi so:

1.[Mešan teren] Štart pri steni na črnem kalu (parkirišče od plezališča), mimo antene nad Steno po Kraškem robu nad Loko po makadamu v Podpeč in nazaj skozi loko-predloko-gozdna pot do črnega kala do izhodišča.

2.[Delanje višincev] Podgorje-Kojnik-Golič-Lipnik-Zazid-Podgorje ali pa Podgorje-Slavnik-Prešnica-Podgorje

3.[Tehnična] Socerb-val'Rosandra-Dolina-Socerb

4.[Za dušo] Izola-belveder-mimo križa do strunjana in nazaj ob morju po skalah do izole.

Zaenkrat toliko od "običajnih" :)

ostalo pa mogoče dolina dragonje, pot srca okoli vanganelskega jezera, tek na Učko ali pa Nanos, Po Kraškem robu do Sočerge ecc...


uuuu krasni predlogi. Hvala :D

Imam pa eno vprašanje... kaj se obnese ta proga po dolini dragonje? Ker je krasna mirna, lepa narava, edino kar me je malo zmotilo. Ene 2x sem bil tam s kolesom in je bilo vse ok, dokler ni kakšen avto prišel mimo in vse zaprašil. Mogoče sem imel samo smolo ali pa izbral napačen dan. Kakšna je tvoja izkušnja. Boljše it malo po dežju ali kako?

Hvala in še enkrat hvala za zanimive predloge:)
Uporabniški avatar
 lgrenko
#269202
lemurian napisal/-a:moji običajni treningi so:

1.[Mešan teren] Štart pri steni na črnem kalu (parkirišče od plezališča), mimo antene nad Steno po Kraškem robu nad Loko po makadamu v Podpeč in nazaj skozi loko-predloko-gozdna pot do črnega kala do izhodišča.

2.[Delanje višincev] Podgorje-Kojnik-Golič-Lipnik-Zazid-Podgorje ali pa Podgorje-Slavnik-Prešnica-Podgorje

3.[Tehnična] Socerb-val'Rosandra-Dolina-Socerb

4.[Za dušo] Izola-belveder-mimo križa do strunjana in nazaj ob morju po skalah do izole.

Zaenkrat toliko od "običajnih" :)

ostalo pa mogoče dolina dragonje, pot srca okoli vanganelskega jezera, tek na Učko ali pa Nanos, Po Kraškem robu do Sočerge ecc...


Kaj imaš te trase kje zapisane (mapmyrun ...), al' pa če mi lahko pošlješ GPS datoteko?
Uporabniški avatar
 lemurian
#269209
Ja dolino dragonje je najbolje sedaj obiskovati ali pa po dežju... poleti delajo avti takšen prah da po treningu zgledaš kot kakšen mlinar :)


@lgrenko določene proge imam v Gps datoteki, katera te zanima?
Uporabniški avatar
 lgrenko
#269220
lemurian napisal/-a:Ja dolino dragonje je najbolje sedaj obiskovati ali pa po dežju... poleti delajo avti takšen prah da po treningu zgledaš kot kakšen mlinar :)


@lgrenko določene proge imam v Gps datoteki, katera te zanima?


Kar vse me zanimajo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA