prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 ROSI64
#333839
Drage tekačice in dragi tekači

Kot vam je večini že znano, me je 20.12. srečal Abraham :D
Ob tej priliki bi si želel praznovati z vami drage tekačice in dragi tekači
in kako drugače kot tekaško :wink: :lol: :lol:

Zato vas vabim, da se mi pridružite v soboto 27.12. pri kroženju okrog vojašnice Edvarda Peperka Leskoškova 7, 1000 Ljubljana od 7h do 11h

Proga:
3,69 kilometrska krožna pot poteka okoli vojašnice Edvarda Peperka (nekdanja vojašnica Bratstva in Enotnosti nato vojašnica Franca Rozmana - Staneta). Polovica poti poteka po PST, polovica pa po Letališki in Leskoškovi cesti. Zaradi večjega števila uvozov za avtomobile je na tem delu potrebna dodatna previdnost!

25 metrov zraven štarta nasproti vhoda v vojašnico je parkirišče, kjer boste lahko parkirali svoje jeklene konjičke.
Slika

Za kakšen prigrizek in pijačo bo preskrbljeno.
Ta tek ni namenjen tekmovanju, ampak izključno srečanju in druženju. Če kdo ne želi teči, se lahko vseeno pridruži, da skupaj nazdravimo. :toast:
Zaradi lažje organizacije, bi prosil če se mi javite, da vas dam na seznam :wink:

Vabljeni :D :D veselo bo :laola

Seznam s TF:
ROSI64
Marjana
zajc
pajo
spitzpark
cele
matej712
MatjazV
miciM
ton
Forrest
vrtnica23

Seznam iz FB:
Irena G.
Ivana E.
Mitja E.
David P.
Matej U. ?
Igor K. ?
Mojca E.
Simona K.
Miha V.
Nazadnje spremenil ROSI64, dne 26 Dec 2014, 19:51, skupaj popravljeno 5 krat.
Uporabniški avatar
 spitzpark
#333855
Mene je tudi srečal :o , sicer že poleti...poleg tega pa je v načrtu dolgi tek-->pridem :D
 stari bor
#333865
Z Abrahamom ne morem teči,ker sem ga že prehitel za dobrih 12 let,če bo kdo organiziral tek z Metuzalemom ,pa zagotovo pridem.
Pa ena lepa misel na našo mladino in obilo veselja v soboto in vedno!
Uporabniški avatar
 vencelj
#333881
"Un´ tastar" je bil letos večkrat v naših krajih, prav danes mineva tri mesece od mojega srečanja z njim.
Takrat sem imel tekaško idejo, nekakšno kombinacijo ultra trailanja in pobalinskega kampiranja s centrom na Soriški planini, vse skupaj z namenom praznovanja Abrahama (in 20. letnice rekreativnega ukvarjanja s tekom). Nič od tega... :|

Tole kroženje je dobra ideja, bova pa takrat verjetno že v svojem podratitovškem raju, potem je pa zlepa ni več stvari, ki bi naju potegnila v dolino.
Bo padel kakšen trail krog...
Uporabniški avatar
 ROSI64
#333888
stari bor napisal/-a:Z Abrahamom ne morem teči,ker sem ga že prehitel za dobrih 12 let,če bo kdo organiziral tek z Metuzalemom ,pa zagotovo pridem.
Pa ena lepa misel na našo mladino in obilo veselja v soboto in vedno!

Lahko :D ker jaz sem Abrahamovec in z mano lahko laufaš :wink: :lol:
temu je tudi tek namenjen :D
Uporabniški avatar
 MatjazV
#333931
Pridem tudi jaz, okoli 8. ure, pa miciM tud :D
Bomo sli bolj pocas.
Se vidimo
MatjazV

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA