prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#273115
Udeležba OranžniRazy, proga skoraj kopna, če ne bi na vrhu občudoval narave, bi bilo pod uro. Krožnikodun Avi bil viden ob brzenju po Golourhu, Eggy bila videna pred prihodom na start (by Razy&razymobil) nekje tu na/ob progi s stalnim telesnim čuvajem. :wink:
#273141
Drago ljudstvo,

Najprej pozdravljeni, me veseli, da Golada po vaši zaslugi še vedno živi!
Po daljšem netekaškem obdobju sem ugotovil, da so mi superge še vedno prav in da se teče še vedno na isti način (najprej levo nogo naprej, nato pa desno, in tako naprej).

Vmes sem uspel izmeriti in se spoprijateljiti z nekaj progami pri nas, ki bi lahko ponudile ustrezen nadomestek Goladi tako, da bi organizirali gostujočo Golado na Drulovki. Sicer ni klanca, je pa gozd in travnik. Teklo bi se tudi mimo vojaškega objekta (pomembno za naše bolj vojaško navdahnjene člane) in pa kozolca (za sicer navdahnjene člane).

Po teku bi bil organiziran čaj in peškotki pri Pegazu.

Kaj pravite?

Vse vas ima še vedno rad
Vaš spet skoraj izgubljeni nadvojvoda kranjski

Pegaz :)
#273339
Dragi Pegaz,

seveda smo za gostovanje, za datum in čas se moramo pa še dogovoriti. Zdaj je laže, ker se dnevi daljšajo ... :wink:
Ste, dragi Goladarji, opazili, da je Pegaz omenil tudi piškote? :D
Sprašujem, ker me čudi, da ni odziva ...
#273558
Mmmm... piškoti! Kake imate raje:
- medenjake
- lešnikove
- komercialo - Domačica (graham varianta)?

Za čaj bomo že improvizirali!

Včeraj sem med treningom za ta podvig tvegal življenje in prečil Savo čez železniški most in se nenadoma znašel pod Šmarjetno pod zasneženo smučarsko skakalnico, kjer je pri +15C potekalo državno ekipno prvenstvo v skokih (verjetno mladinsko). Sem se moral kar malo uščipniti, če sem še pri pravi, al me to hipa buta. :)
(Spoznavanje narave in družbe v tekoči in tekajoči obliki PRESS)
#273577
iz zdravstvenih razlogov (ne gre za športno ali tekaško poškodbo) žal 10 dni ne smem tečti. danes me torej ne bo, naslednji teden pa se bom verjetno pregrešil s kakšno bolj izi varianto.
Pegaz, glede piškotov, samo da bodo. Saj več, da gre po 10 km vse v promet. samo še en dpomladni dan izberi, pa bo.
#273626
Sončka napisal/-a:Kako sam da bodo!? Na koncu bodo še pristali, da malo bolj čaj sladka, pa je. Valjda so medenjaki najboljši. :-)

Hohoho, kakšen naval!

Itak, da dobite domače lešnikove piškote a la Pegaz. Medenjaki so še vprašljivi. Domačico pa tud prodajajo.
(Sončka, kdo pa še sladka čaj? To je tko 20-stoletje!)

Juso, stari moj, kako je lahko PREVROČE? A se da 2. marca med tekom kar sublimirat?
Iščemo lep dan. Razy ti se pa sam pozdravi!
#273993
Hoj!
pegaz napisal/-a:Juso, stari moj, kako je lahko PREVROČE? A se da 2. marca med tekom kar sublimirat?


Da. Vsekakor. Tale 2. marec ni bil običajen 2. marec, ampak sublimatorski 2. marec. :) Vsekakor je tako prijetno toplo, da delček mene prav vsakič na Goladi sublimira (ali bolj picajzlasto izhlapi).

Lp, Jusuf
  • 1
  • 304
  • 305
  • 306
  • 307
  • 308
  • 400

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA