prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 pegaz
#52161
Dej no, zgrab TIS in not poglej, če si že on-line!
:twisted:

No, ko si lih ti: ulica je v sredini slikena skrajnem levem robu, zbor je ob reki. Na ulici piše Goce Delčeva na sliki.
Boljše slike ta trenutek ne najdem.
Javi,če se zgubiš! ;)
LL Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Xrock
#52246
Hvala. Najdu, teku, spremenu avatar :)

Ravno prav je pršelo, pravi tempo - skratka priporočam tudi ostalim! :)

Sam pazite se Snežinke - ko potegne smo ji trije komaj sledili ;)
Uporabniški avatar
 Snezinka
#52363
Xrock napisal/-a:Ravno prav je pršelo, pravi tempo - skratka priporočam tudi ostalim! :)

Sam pazite se Snežinke - ko potegne smo ji trije komaj sledili ;)


Ok, ti kar priporočaj..., sam ne vem kako bom prenesla, če mi bo kakšna prišla v zelje :twisted: , tako postavno moško spremstvo res ni od muh :lol: in uživam v vsaki minuti 8) .

A lovili ste me kaj :?: ...to se pa spomnim ne :shock: . Ok, ok tist na koncu jaz samo Oranžnemu slonu na ljubo potegnem :D :D :D , ker me je strah, da mi ne bi zapovedal še kakšnih intervalcu, če bi rekla, da ne morem :!: Je pa vsakič bojš, tko da hvala Slonči :roll:

Skratka še ena uspešna rolada :lol: , pardon Golada...res da v dežju, ampak sem zato toliko bolj znala ceniti Rokov tek, ki se je kopal v sončku. Tam sem se dostikrat spomnila na Golovec in moje viteze 8) 8) 8)

pozdravček,
Darja
Uporabniški avatar
 Snezinka
#52365
Xrock napisal/-a:Hvala. Najdu, teku, spremenu avatar :)



...vedno še nekaj pozabim :roll: ....

Dobr avatar! 8) 8) 8)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#52651
Pozdrav!
Xrock napisal/-a:Ravno prav je pršelo, pravi tempo - skratka priporočam tudi ostalim! :)
Sam pazite se Snežinke - ko potegne smo ji trije komaj sledili ;)

Sem hudo vesel, da ti je odgovarjalo. :) Ja, Snezka jo pa pogumno maha v hrib in dejstvo je, da vsakic malo hitreje.

Snežinka napisal/-a:A lovili ste me kaj :?: ...to se pa spomnim ne :shock: . Ok, ok tist na koncu jaz samo Oranžnemu slonu na ljubo potegnem :D :D :D , ker me je strah, da mi ne bi zapovedal še kakšnih intervalcu, če bi rekla, da ne morem :!: Je pa vsakič bojš, tko da hvala Slonči :roll:

No, tako, da boste vedeli tudi ostali. :) Oranzni slon na Goladi odstopi svoje mesto Jusufu in potem Jusuf nastopi kot strasni biric, ki z bicem in ognjem preganja nedolzne dusice po raju Golovca. :twisted: :D Gorje, da se mu kdo upre in rece, da ne gre, da ne more vec, da je cisto prevec zmatran od sluzbe, da ... Ga caka strasna kazen vsaj stirih intervalov vsak ponedeljek popoldne na kodeljevskem ovalu, uro pa si lahko izbere sam. :) :D :twisted: (1900 PRESS)
Ja, takale mamo. :)
Sicer pa je bila tale izvedba Golade prijetno topla in ravno prav mokra, da se nismo pregrevali. No, kaksen anorak se je nasel zavezan okoli pasu. :)
Ta teden zadeva ne odpade, kakor je bilo sprva nacrtovano (Fotrov tek PRESS), ker so se plani malo spremenili. Vsaj meni. :) Torej vsi, ki boste takrat v LJ in ne boste vedeli, kako bi malo pretegnili noge ste vljudno vabljeni na Golado. :)

lp, Oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:

p.s.: Psst, za vse tista dekleta in zene, ki so se malo zbale Snezke naj povem, da bo ta teden manjkala. :) Bojda. :)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#53185
Pozdrav!

8) Malcek pozno, vendar iz srca klofam porocilo cetrtkove Golade. :) Ja, tudi v cetrtek je ura nekako zlezla do 1730. Zaradi hude konkurence (Fotrov tek) na zbornem mestu nisem nasel ravno veliko osebkov. Jusuf je nekaj zivcno mencal, ker sem zamudil za par minut, pa sva se takoj zmenila, da lahko kar neha, ker sitnob sem imel ze od prej zadosti. :twisted: In sva sla. :) Dezevalo je konstantno in konkretno. ;) Anorak je nekaj casa drzal vodo, potem se mu pa ni vec dalo. :D Kapa se je pa izkazala, saj mi ni nic teklo v oci, ne svic ne dez. :) Jusuf me je sicer stalno priganjal, da bi malo pospesila, pa sem ga dolgo ignoriral, ampak ob taki tecki tudi meni popusti trma in sva drugo polovico malo potegnila. :) He, he, jasno mi ni bilo tezko pospesit, ko gre pa pot ves cas bolj ali manj dol. :) Na ravnini pa nisem imel srca, da bi mu pokvaril vse veselje, pa sem se malo vlekel. :D Joj, koliko veselja je naredila stoparica Jusufu, meni pa je vse dol (viselo) teklo in sem razmisljal, kako bi s cim manj napora spravil s sebe vse te mokre reci, ki so se me drzale kot klop. :)
Skratka, bilo je odlicno, pot ni bila prav nic blatna, samo kaksna luza je imela bolj biblicne razseznosti.
Vljudno ste vabljeni tudi ta cetrtek na Golado, v ponedeljek pa castim intervale na kodeljevskem ovalu. :twisted: :D (1900 PRESS)

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:
Uporabniški avatar
 Xrock
#53204
Hej Slon!
Očitno sta z Jusufom mela podobno vreme kot mi na Brdu. Mogoče se pa vidimo tud ta četrtek, ... kaj pa če Snežinko prepričaš da speče svojo mojstrovino (makovo rumovo marmeladno bananino čarovnijo - če sem si prav zapomil:) ) - ker ste jo pač tokrat zamudili. Ja sej vem, to je pa že "pushing it" :lol:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#53367
Pozdrav!
Xrock napisal/-a:... kaj pa če Snežinko prepričaš da speče svojo mojstrovino (makovo rumovo marmeladno bananino čarovnijo - če sem si prav zapomil:) ) - ker ste jo pač tokrat zamudili. Ja sej vem, to je pa že "pushing it" :lol:

:shock: Jao, Xrock to ni dobra ideja. :twisted: Je Jusuf tole prebral in se je takoj zacel slinit kot polz. :D ;) In spljoh potem ne bo hotel tect, ampak se bo samo slinil okoli Snezinke, kar zna biti jako nerodna zadeva. ;) :) :twisted: Pa ravno v zakljucku priprav na LM :!: Ne, ne to vsekakor ni dobra ideja. :P :D Ampak, morda bi jo pa shecali za po koncu LM :?: Kaj pravis Xrock :?: :D

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:
Uporabniški avatar
 pegaz
#53384
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!
:shock: Jao, Xrock to ni dobra ideja. :twisted: Je Jusuf tole prebral in se je takoj zacel slinit kot polz. :D ;) In spljoh potem ne bo hotel tect, ampak se bo samo slinil okoli Snezinke, kar zna biti jako nerodna zadeva. ;) :) :twisted: Pa ravno v zakljucku priprav na LM :!: Ne, ne to vsekakor ni dobra ideja. :P :D Ampak, morda bi jo pa shecali za po koncu LM :?: Kaj pravis Xrock :?: :D

No, no, Juso, daj se mal kontrolirat!
Saj veš, kako Snežinka dobro prenaša takale natolcevanja samo v stanju zožene zavesti, tam nekje pri 175 pulza na 8. km Golade. Tako da reci Slonu naj ti drži jezik za zobmi in z drugo roko žnable tišči vkup! ;)

(Snežinka, nč poslušat, to on samo sanjari o pekarijah... mimogrede, a bomo lahko tud goladarji, ki nismo mogli na Mokrov tek okoli Brda, kdaj od blizu videli tvoje pekastične umenije?)

LL, Pegaz Obliiiz :)
 bojanm
#53409
Hoj!
Jest imam v planu.
Uporabniški avatar
 Snezinka
#53414
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!
Xrock napisal/-a:... kaj pa če Snežinko prepričaš da speče svojo mojstrovino (makovo rumovo marmeladno bananino čarovnijo - če sem si prav zapomil:) ) - ker ste jo pač tokrat zamudili. Ja sej vem, to je pa že "pushing it" :lol:

:shock: Jao, Xrock to ni dobra ideja. :twisted: Je Jusuf tole prebral in se je takoj zacel slinit kot polz. :D ;) In spljoh potem ne bo hotel tect, ampak se bo samo slinil okoli Snezinke, kar zna biti jako nerodna zadeva. ;) :) :twisted: Pa ravno v zakljucku priprav na LM :!: Ne, ne to vsekakor ni dobra ideja. :P :D Ampak, morda bi jo pa shecali za po koncu LM :?: Kaj pravis Xrock :?: :D

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:


Jao, jao, sam en dan me ni (bolna + v stanju zožene zavesti :D ) pa takele pol berem :roll: :D :D :D
Za analizo po LM obljubim željene dobrote, prej pa je res "pushing it" (Xrock PRESS) pa tudi dovolj spolzko je že brez slinjenja :twisted: .
Uporabniški avatar
 Snezinka
#53418
pegaz napisal/-a:(Snežinka, nč poslušat, to on samo sanjari o pekarijah... mimogrede, a bomo lahko tud goladarji, ki nismo mogli na Mokrov tek okoli Brda, kdaj od blizu videli tvoje pekastične umenije?)

LL, Pegaz Obliiiz :)


Nč ne poslušam :roll: 8)
Za ne udeležence Mokrovega keta bo seveda poseben pekarističen bis. :D :D :D


Kar se pa tiče četrtkove Golade, pa pridem, če ne bo deževalo.
lp
Darja
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 400

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA