prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#115228
Vabim na privat intervale 8)
Tekel bom 2-1 varianto. Vsega skupaj z ogrevanjem in iztekom recimo 25 krogov. Tempo in razdalja seveda vsak po svojih zmogljivostih.
Štart je lahko ob 17ih ali 18ih. Prej ne morem in kasneje mi je prepozno.

Jaz grem sigurno. Se mi kdo pridruži?
Nazadnje spremenil bobr, dne 14 Jul 2008, 11:23, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
 tini
#115229
bobr, za kaj pa treniras, da ze tako zgodaj zacenjas z intervali ? :)
Uporabniški avatar
 bobr
#115234
Da bom naslednji teden še hitrejši na ledu :lol:
Ma ne kar tako grem intervale odtečt po dolgem času da vidim koliko sem še pri stvari. Itak ne bom divjal, vsaj pod 4min/km ne mislim it :twisted:
In še to, najeda mi led po hribih in sem rabil nekaj namesto golade.
Uporabniški avatar
 veter v laseh
#115283
Kaj pa dopoldan? :oops: :roll:

:twisted: Na stezi pa ni ledu :?:
Uporabniški avatar
 vencelj
#115300
Dober predlog, ki bi ga v predtekmovalnem obdobju (brušenje forme) morali spremeniti v redno prakso.
Sem za, problem pa je, da običajno službo zaključujem okrog 19-ih (uro gor ali dol) in ne vem, če bo jutri kaj drugače. Bomo videli :?
Če ne sedaj, se bomo pa morali pred sezono kaj zment.
lp, vencelj
Uporabniški avatar
 bobr
#115310
Dopoldan imamo eni službo in eni jo imate popoldan :lol:

Vencelj jaz sem za da to naredimo kot stalnico nekje pomladi. Takrat bi raje videl da to izvajamo ob petkih.
Uporabniški avatar
 vencelj
#115311
Sem za, že tako menim, da bi moral enkrat tedensko ali vsaj na 14 dni (predtekmovalno obdobje) trenirati na stezi (ki mi je, žal, kar oddaljena- Kranj 25 km, LJ 35 do 40 km). Če bi se dogovorili za stalne treninge, bi se dalo organizirati tudi v službi (eni ne delamo dop. ali pop., ampak v glavnem kar po cel dan).
Z malo dobre volje bomo sposobni preskočiti vse ovire :D :arrow:
lp, vencelj
Uporabniški avatar
 matjaz
#115339
vencelj napisal/-a:Sem za, že tako menim, da bi moral enkrat tedensko ali vsaj na 14 dni (predtekmovalno obdobje) trenirati na stezi (ki mi je, žal, kar oddaljena- Kranj 25 km, LJ 35 do 40 km). Če bi se dogovorili za stalne treninge, bi se dalo organizirati tudi v službi (eni ne delamo dop. ali pop., ampak v glavnem kar po cel dan).
Z malo dobre volje bomo sposobni preskočiti vse ovire :D :arrow:
lp, vencelj



Tole je pa zares dober predlog, saj vcasih sem sel sam na kodeljevo vendar sam je dolgcas. imam pa predlog da bi lahko bile dve skupini 1. tisti zgodnji ob x uri tisti bolj pozni (sluzba)
2. pa recimo okoli 19-ih. saj za tak intervalni trening ne porabis vec kot uri, uro in pol. :D :D :D
Uporabniški avatar
 bobr
#115340
Ni problema jaz sem tudi za. Evo, redno začnimo takoj prvi teden v marcu in od tam naprej.
Uporabniški avatar
 vencelj
#115384
Kako je bilo pa danes, če smem vprašat?
Se mi je zgodilo neko čudo, da sem bil prav danes popoldne "frej", pa nisem rinil v meglo, pač pa iz sončnih Železnikov na sončne hribe- skok iz Mač na Kališče :D .
Kar se tiče teka na stezi, sem takoj za, sicer bi mi bolj ustrezalo na ŽAK-u, ker mi je bližji, dobra družba pa tudi nekaj odtehta, tako da dodatni km skozi mesto ne smejo biti problem :wink: !
lp, vencelj
Nazadnje spremenil vencelj, dne 11 Jan 2008, 21:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Sončka
#115387
Hoj,

sem že dopoldne hotela izraziti navdušenje nad idejo, pa sem tokrat izbrala modro varianto in prej malo premislila :roll: (dolgo, težko gruntanje je sledilo :wink:).
Da skrajšam: ideja je enkratna. :D :D
Že tek je včasih... :twisted: (redko, no :!: ), intervali pa sploh en sam dolgcajt.
Če je družba, je pa vse drugače. Se vidimo torej marca.
Lp, I.
Uporabniški avatar
 bobr
#115394
Danes je bilo pestro, hladno, megleno, temačno in družabno :lol:. Zbralo se nas je 5+1 in nato smo dobili še obisk pristnih goladarjev.
Resno, super smo se imeli in začeli z ogrevanjem skupaj kot da bi se zmenili za uro :wink:. Potem so sledili hitri krogi in mene je kot vedno :oops: katapultiralo v prvi seriji. Nato sem spustil in z zoranom sva nadaljevala nekje z tempom 4:10 v hitrih krogih. Še ero se nama je pridružil in tako sva z zoranom odtekla 6 hitrih serij ter sklenila da bo dovolj intervalov za danes :). Ostali so tekali po svoje in vsi smo čvekali vmes med temno meglo.
Tamara si je zopet prislužila titulo "čudežna gazela" saj po 10 kilometrih reče krogov "jaz bi še tekla, to je bilo premalo" in ko sname kapo ni nič zašvicana v lase. Ah ja eni garamo drugim gre pa z levo roko - pardon nogo :roll:

Ja prov lušno je bilo in bo treba ponovit.
 tamt
#115409
Tile krogi sploh niso tako dolgočasni, kot sem najprej mislila. No, še dobro da se je pridružila Dana in sva malo poklepetali :) . Zaradi goste megle se sploh nisem zavedala da tečem v krogu :D :wink: .
Intervale pa sem lepo odtekla v svojem tempu. Bobr in climber sta namreč ubrala tak tempo, da se je kar kadilo za njima :roll: :wink: .
Uporabniški avatar
 dannae
#115414
Včeraj se nama je s tamt postavilo več vprašanj, kaj bi bilo najbolje:
:arrow: ne tečt
:arrow: tečt po megli in mrazu
:arrow: tečt po megli, mrazu in smogu
:arrow: počakat na vikend in na pokljuki po sončku odtečt en krog?
:arrow: počakat na marec, ko bomo začeli tečt intervale na žaku na holmerju --> KolenaBodoHvaležna?

Me zanima, če si naredim več škode kot koristi, če si prediham telo v slabem zraku...?? Kaj mislite?

Bilo je pa vseen fajn. Odtekla sem tistih 6km krogov. Ja, tekla bi lahko še, pa mi je časa zmanjkalo... Je bilo treba it po punci na plavanje.

Pozdravček
d

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA