prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#294209
:lol: Gremo se igrco - ugani model ? Jzt pravm crossmax 3 cs :? Tole sta pa sam s strajfiksom lahko ocistla, ker zene vaju zihr niso cez prag spustile :lol: Drugac pa :clap:
#294278
Hvala vsem, ki se vam dopadejo dogodivščine s KGM-a ali pa le njen blatni del :D Kot "vodič" sem prvi uletel v to veliko blatno preprogo in skočil na edini kamen, ki je štrlel ven in tam rahlo nihajoč obstal. Ker je bil kamen edini in za menoj še Avi........ :-- :lol:žbrudljok žbrudljok..... :wink: Več sreče vsem naslednjim :D
#297472
V rahlem jutranjem sneženju smo se včeraj zagnali na KGM z jan_janom in Denizom. Jani je iz Vuzenice prišel na nič drugega kot celotni krog in meni ni preostalo drugega, kot da mu pokažem kako se po čimdaljši :lol: poti pride do cilja oz. izhodišča :D Denis nama je pomahal v pozdrav pri Jarškem domu na Mali pl. in zavil v dolino, ker je želel videti kako piščanec priroma iz pečice na mizo....pri tašči, seveda :lol: :mrgreen: Menda je od njega ostala le miza in košček krožnika.......
Vreme nas seveda ni presenetilo,smo pa bili hvaležni vetru in megli, ki ju ni bilo. Med tekom skoraj nismo srečali živega bitja. Ropot naših nog, dihanje in tihi šum snežink.

Dobra družba smo bili, sam sem tudi zadovoljen, ker navkljub kar štirim :shock: padcem nisem staknil nobene poškodbe. Ko sem obrisal še četrtič, sva se z Janijem oba smejala...še preden sem padel :lol: Na podnu je bil led in čez malo snega ter jest malo brezskrben, hip zatem v zraku..... Ocene slabe, vzgona nobenega, telemarka tudi ne...nižjasrednja žalost :)
O sami trasi bo mogoče napisal še kakšno mnenje Jani, ker je na njej debitiral. Z moje strani samo še pohvala postrežbi na Jarškem domu :clap: Štrudelj je še vedno bomba, čaj ravnopravšnji in velik plus za domačnost :D Pa vendar sva po 16' oddiha zopet stala zunaj, na mrazu, v snegu, na poti.
Tokrat mi je namerilo 2.999vm. Bi rekel, da malo preveč a mi je vseeno. Noge so zadovoljne in glava jim prikimava :D
Fanta hvala lepa za družbo in kvalitetno popotovanje. Z veseljem še kdaj :wink:
#297499
Zdravo

Čestitke še iz moje strani, tako za premagano pot kot za poročilo. Komaj čakam, da preberm kaj bo napisal Jan_Jan, da vidim ali so bili tile tvoji poleti res tako slabi :lol:

matej-jethro napisal/-a:Tokrat mi je namerilo 2.999vm.

Razlika v višincih pa mislim, da je ravno zaradi padanja in pobiranja. :D

Lep pozdrav
M
#297531
Markej76 napisal/-a:Zdravo

Čestitke še iz moje strani, tako za premagano pot kot za poročilo. Komaj čakam, da preberm kaj bo napisal Jan_Jan, da vidim ali so bili tile tvoji poleti res tako slabi :lol:

matej-jethro napisal/-a:Tokrat mi je namerilo 2.999vm.

Razlika v višincih pa mislim, da je ravno zaradi padanja in pobiranja. :D

Lep pozdrav
M


:D Dobra, dobra..... :lol:

Hvala vsem!
#297594
Naj še sam na kratko dodam nekaj vtisov ob prvem obisku KGM:
:arrow: družba Matej in Denis 8) , vodenje Mateja brez pripomb, u nulo :clap:
:arrow: dobro trasirana pot, ki se smiselno krožno zaključi
:arrow: dolžina 44km, višincev nekaj čez 2900+/-
:arrow: težke razmere, mraz, nekaj cm novega pršiča, ki je skril ledene plošče :evil: , veliko listja pomešanega s snegom :roll:
:arrow: podlaga za tek/hojo :FO:
:arrow: trije vzponi, na Kamniški vrh, čez Rigelj na Gradišče :bum: in na planino Kisovec terjajo dobro pripravljenost, oziroma vzdržljivost
:arrow: Denis se na Veliki planini ni mogel upreti vonju hrustljavo zapečenega piščanca, zato se odloči za krajšo varianto in sestop
:arrow: Matejevi padci niso izgledali ravno nedolžno, na srečo so se končali le z nekaj kletvicami in slabimi ocenami za slog :roll: . Po vsakem padcu se je pobral in še odločneje krenil naprej - novemu padcu naproti :lol: . No, na koncu se je vse izteklo po željah, saj sva s celimi kostni prišla na izhodišče :laola
Matej je sicer predhodno nekaj omenjal lažji tempo v smislu bazičnih priprav :? , a zase lahko rečem, da sem vseskozi obratoval v visokih obratih in da sem bil primoran trdno garati, da sem lahko sledil tempu :roll: .
Zanima me, kako šele izgledajo tisti »tapravi« treningi, ker tole zadnjič je bilo "kao na izi" :-- :bum: ?
Kljub vsemu je bilo lepo, sledi ponovitev, v bolj prijaznem letnem času ter »cestnih« razmerah :)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA