prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 mujcika
#41681
Jaz sem kupila podoben pas (sicer znamke NIKE) v NIKE shopu v Ljubljani, Mestni trg 1. Pa še popust dobiš - kot član Tekaškega foruma. :wink:
Uporabniški avatar
 Tatjana
#41682
Imajo jih tudi v Hervisu.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#41684
__Maja__ napisal/-a:Imajo jih tudi v Hervisu.

Kako se to pravilno imenuje v slovenščini? Prosim, navedi ceno, hvala. :wink:
Uporabniški avatar
 Tatjana
#41687
Vlajko, ne vem kako se temu reče v slovenščini :?
Moj je od Mizuna in je stal okoli 2500 SIT (v akciji). Ima pa še žepek za mobi. Imeli pa so tudi podobne od Nike, ki pa so bili dražji.
Sem pa videla podobno zadevo v Intersportu za pohodnike, ampak s torbico in prostoroma za dve plastenki. Cena je bila okoli 4000 SIT.
Uporabniški avatar
 Primozs
#41731
Jaz mam pa od Nike, tisto z cca 3dcl flaško. Pa ne morem zapreti flaško tako, da iz nje ne bi teklo- Mam potem čist mokro rit. Se dobi kje taka, da se pokrov privije?
Uporabniški avatar
 Manika
#41734
Primozs napisal/-a:Jaz mam pa od Nike, tisto z cca 3dcl flaško. Pa ne morem zapreti flaško tako, da iz nje ne bi teklo- Mam potem čist mokro rit. Se dobi kje taka, da se pokrov privije?


Isti problem :evil:.

Zdaj sem si kupila pas s 4 manjšimi plastičnimi flaškami, ampak še nisem sprobala.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#41736
Manika napisal/-a:Isti problem :evil:.

Zdaj sem si kupila pas s 4 manjšimi plastičnimi flaškami, ampak še nisem sprobala.



Tudi meni pušča bidonček :twisted:
Tak pas, kot ga imaš pa ti Manika, sem pa lani dobil na srečolovu blejskega triatlona - še nepreverjeno :cry: , a izgleda bolj funkcionalen - več vrst pijač, ali tudi za gel ....
Uporabniški avatar
 Tatjana
#41755
Tudi moj bidon spušča :lol: in zdaj namesto njega nosim kar eno 3/4 l plastensko.
Uporabniški avatar
 mirko1
#41756
pozdravljeni
bidon si kupite na kolesarskem oddelku veletrgovin ali v kolesarski trgovini...važno da ne stane manj kot 500 sit in da ima navoj.od mojih osmih bidonih pušča le eden in to edini ki ga imam brez navoja.
imam tudi pas kot ga ima manika,toda z njim izgledam kot terminator,pa tudi flaškice so premajhne,torej je za tek do ene ure.
lp,mirko
Uporabniški avatar
 OBELIKS
#41757
Probajte z kakšno flašo od Gatorada. Če se še dobi tiste s "cucljem".
Uporabniški avatar
 tekačica
#41758
OBELIKS napisal/-a:Probajte z kakšno flašo od Gatorada. Če se še dobi tiste s "cucljem".


Živjo!
Mene pa zanima kje se sploh še lahko kupi Gatorade? Včasih so ga prodajali v Hervisu, zdej ga pa ni nikjer za vidt.
A mogoče kdo ve kje ga prodajajo? :roll: :roll: :roll:
Uporabniški avatar
 pegaz
#41761
tekačica napisal/-a:
OBELIKS napisal/-a:Probajte z kakšno flašo od Gatorada. Če se še dobi tiste s "cucljem".

Mene pa zanima kje se sploh še lahko kupi Gatorade? Včasih so ga prodajali v Hervisu, zdej ga pa ni nikjer za vidt.
A mogoče kdo ve kje ga prodajajo? :roll: :roll: :roll:


Seveda puščajo vsi bidoni, od Isostarovih do Nike SuperDuperHiperPuper, ker ne morejo biti hkrati mehki in vodotesni (Mirko, ti maš zgleda čarobne bidone, al pa nepremočljive hlače ;) )

Tudi jaz sem že zdavnaj obupal nad bidoni in pri teku že ves čas uporabljam gatorade/powerade flaške. Pol litra zadošča, kaj več je pa že tečno nosit na pasu.

Gatorade: Probaj Petrol črpalke.

Vlajko, zelo zadovoljen sem s pasom Kilimanjaro Walk&Run, Hervis, reda 4-5kSIT, flaška je poševno postavljena, v žepu prostor za 3-4 gele al pa telefon + 2 gela. Dodaten žepek na zadrgo. Priporočam.

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 LILA
#41785
jaz uporabljam nike bidon za tek in kolo,nima pokrovčka ima protipovratni ventil in se mi nič ne poliva.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#41787
Hvala vsem za zelo koristne informacije.
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 02 Jun 2005, 08:39, skupaj popravljeno 1 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA