prodajate športno opremo? povejte tu in mogoče boste našli kupca ...
#244817
Ker je kar nekaj zanimanja za omenjene palice, bomo odprli novo temo. Prodam hitrozložljive palice Grivel, novost na tržišču. Cena palic je 115€, toda če jih naročimo večjo količino, jih dobimo za 87€. Naročali jih bomo v začetku februarja. Deli palic so povezani z jekleno zajlico in s potegom za ročaj palice na hitro raztegnemo, zataknejo se z majhnim zatičem kot je prikazano na sliki:
Slika
Ko jih želimo zložiti, rumeno plastiko zasučemo v desno in s tem avtomatsko pritisnemo na zatič in palice so že pripravljene na zložitev, vrhnji del palice pa se skrije v ročaj.
Naredili smo pa tudi test. Palice smo imeli zložene, kot jih vidite na sliki:
Slika
Da smo palice raztegnili in ponovno zložili, je minilo slabih 10 sekund :shock:
Palice, ki bodo naprodaj, bodo takšne kot so na sliki, s to razliko, da bodo imele drugačne spodnje nastavke:
Slika
Kot se vidi s slike se da tudi nastavek sneti s stiskom tisti dveh črnih zatičev, nastavek pa je gibljiv na vse strani.
Uradna stran:
http://www.grivel.com/products/snow/poles/17-potrailf
#245052
Zanimanje za palice je kar veliko, nekaj imamo že naročil, 100% pa vas obvestim nekje 10.02.2011 če bo šlo naročilo naprej.
Imate pa tudi kar nekaj vprašanj. Palice so iz lažjega aluminija in so med seboj priterjeno z jekleno vrvico.Ročaj je iz EVA pene in dolžine kar 30 cm, kar pomeni da lahko držimo palice od 1 m pa do 1,25.Glej sliko:
Slika
Sprašujete tudi po dolžini posameznih delov:
Slika
Slika
Dolžina zloženih palic je dobrih 40 cm.
Slika
Paščke za okoli roke imajo podobno tehniko kot sonde.Roko čez črni pašček in z rumenim zapnemo preko zapestja (maček - ježek)
Za vse info še vedno lahko na ZS ali na forumu.
#245079
Zaenkrat imamo 5 naročil, vsaj še 3, da bo skupaj 8kom, ostalo bomo že prodali. Lahko bomo poslali po pošti na vaše stroške, lahko bo osebni prevzem v Kamniku ali okolici, lahko pri Cvetotu............... več možnosti :wink:

PS: Vsi ki ste palice že naročili, bi prosil za podatke. :wink:

Mislim pa ,dabomo naročili 100%
#245081
Imam tudi vprašanje, kako se lahko zložijo na toliko kratko. Če pogledate ročaj pri iztegnjeni palici vidite cca 27 cm rumenega dela kjer piše GRIVEL:
Glej sliko:
Slika
Ko pritisnemo na gumbek se ta rumeni del potisne v ročaj in je rumenega dela samo 4,5 cm.Glej sliko:
Slika

PS: za vsa vprašanja še vedno lahko na ZS, kot na forum!! :wink:
#245326
Lep pozdrav!

Sedaj, ko palice že nekaj časa uporabljam, lahko pokomentiram, kakšne se mi zdijo.
Včeraj sem bil na Triglavu, danes na Kredarici, nato pa še na Kališču.

Že dolgo časa sem razmišljal, da bi naredili kake boljše palice. S teleskopskimi sem imel vedno probleme. Ali se niso dalo zložiti, ker je vmes prišel kak prah-pesek, zmrznila voda ali pa je preprosto odstopila barva od palic ali pa so se sesedle ravno ob nepravem času.
Enodelne palice so sicer odlične. A na dalših tekmah (trail race) pa so pri spustu in ravnini odveč, tako te ovirajo.
Te palice so pa super, saj se res fajn zložijo, dokaj hitro.
Všeč mi je spodaj obroč, ki se prilagaja snežni podlagi.
Poleti pa ga lahko odstranimo. Če pa jih imamo namen uporabljati zgolj poleti, priporočam drugo verzijo, ki je na sliki, ki jo je priložil Tomaž - Cvalenti.

Odlično pa pride v poštev pena, v katero je oblečen velik del zgornjega dela, kar pride prav v zelo strmih delih poti.

To je že podrobno napisal Tomaž.
Kolikor pa sem jih stestiral, bi omenil le nekaj malenkosti, ki me motijo. Le-te pa so zanemarljive.

- palice težko zložiš z rokavicami.
- uporabljal sem jih kar nekajkrat pa samo enkrat mi je zamrznila voda v cevi, tako da se jih ni dala zložiti.
Priporočam vsem, ki veliko hodijo v hribe, sploh na daljših turah, kjer jih lahko kasneje v skalah, feratah lepo pospravimo v (na) nahrbtnik.

Lp Jure - Cveto
#245948
Odločali smo se med trail izvedbo (kar pomeni s črno konico oz letne) in te ki jih vidite na sliki. Odločili smo se za izvedbo, ki so na sliki, kar pomeni da jih lahko uporabljamo skozi celo leto, nakar trail izvedbo malo težje v snegu, saj bi so bolj ugrezale.
Za taril izvedbo bo možno naročati šele čez 2 meseca, če do takrat zberete vsaj 10 kandidatov, gre naročilo lahko naprej. :wink:
#248502
Dolžan sem napisati zakaj palic še vedno NI !!!!! :evil: :evil:
Kdo je sedaj "šelebajzer" jaz (cvalenti), uvoznik ali "špagetarji" Italjani. Jaz 100% ne, ker smo bili s klubom že zmenjeni, da jih lahko pošljejo k njim in on takoj plača, drugi dan jaz prinesem denar (ki je bil že pripravljen za palice 10x87=870€) in prevzamem palice.

Kje se je zataknilo, grrrrr Pri dogovarjanju uvoznika z špagetarji :argue:,gotovo sta govorila isti jezik, kot ta dva smajlija.
:evil:
Uvoznik mi je zatrdil, JA PALICE BODO DRUGI TEDEN no in tako smo čakali 1 mesec in čakamo še dodaten mesec in čakali bomo še mesec dni :bum: JEB.... BANDA ITALJANSKA :FO:
Palice naj bi poslali sedaj s to pošiljko, ki bo 23. marca, palice pa bodo PAZI :!: tokaoj naslednji dan :lol: :lol: :lol: .... ja, jaz verjamem, saj me še nikoli niso nategnili :?: :idea: :twisted:
Komu naj sedaj j.... m..... UVOZNIKU ali ITALJANU :?: :?: ...to je sedaj vprašanje, najbolje pa da obema :!: :evil:
Upam, da uvoznik bere forum, da se malo zamisli nad tem, neglede, če da palice po teki ceni.
Jaz osebno lahko le rečem, da z njim nikoli več, toda palice sedaj moram prevzeti zaradi kupcev,ki čakajo in sem jih že obvestil, žal.
PS: En nasvet :!: Nikoli ne imej nekih bednih posrednikov, ki ga sploh ne poznaš :FO: :twisted:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA