Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 TONEK
#328842
...sem se že bal, da smo se ti kaj zamerili... Ja, lepa hvala za navijanje; postavila si se kar v tapravi ovinek - samo gor, nad jamami, bi bila zaželena vsaj še na kakšnih treh mestih. Tudi slike so že skoraj profesionalne - hvala ti. Ne vem, kaj se ti je tako mudilo domov. Organizator ti nameni nagrado za navijanje, tebe pa ni...
Tudi tebi, Dušan najlepša hvala za še en čudovit dan in upam še na dolgoletno najino druženje na najlepši način.
Mateja in Nejc, o vama sploh ne bi izgubljal besed - fantastična sta.
Uporabniški avatar
 zz topka
#328843
TONEK napisal/-a:...sem se že bal, da smo se ti kaj zamerili... Ne vem, kaj se ti je tako mudilo domov. Organizator ti nameni nagrado za navijanje, tebe pa ni...

Ma, saj ni mogoče, no :shock: :oops:
Ma, vsi, kar se nas piše Čufer, smo morali zares odhiteti domov, kajti nečakinja nas je od odhodu v Avstralijo ( za nekaj let ) povabila na družinski piknik. In seveda se nismo mogli odreč...
He, he, zato danes tudi moje skromno poročilce, kajti se je zavleklo snoči... :drink

Se opravičujem Dušanu, ker me ni bilo tam. :oops:
#328849
Lepa tekma in odlični vremenski pogoji. Da o navijačih, ki so prišli kljub slabi napovedi, ne govorim. Škoda le, da nisem bila bolj pripravljena, takšne razmere so redke.

Pa še malo materializma. Po dolgem času sem dobila eno super majčko. :mrgreen:
Uporabniški avatar
 MAKALU
#328854
http://www.youtube.com/watch?v=xQTzrRI7D3I


Čestitke vsem, ki ste bili včeraj na pobočjih Grintovca. Kljub mokrim in meglenim razmeram smo preživeli en lep planinski dan. Vse napisati o organizatorju, tekačih, navijačih in vseh naključnih obiskovalcih je težko. Veliko se je dogajalo, le nekaj malega je zabeležila tudi moja kamera. Na vrhu je bilo megleno, a ne premrzlo, malo pod vrhom na rami si je sonce izborilo nekaj prostora, proti sedlu in v dolino je bilo že kar toplo. Prireditev se je lepo iztekla z eno popoldansko nevihto, ko smo bili že varno pod streho. Mateja in Nejc med našimi in ekipa Kenijcev, katerih imena si bomo morali šele zapomniti, pa ostale tekmovalke in tekmovalci, ki so povrsti odtekali svoje najboljše čase, zadovoljstvo v očeh vseh, ki ne pridemo tako hitro gor, lahko bi našteval kar nekaj časa :clap: zadovoljni a utrujeni hitimo vsak po svoji poti naprej :drink dovolj tekočine, četudi je oblačno in klik na zgornji link in že bomo v kraljevstvu višin :laola


lp Andrej
 TONEK
#328860
Marjan, hvala ti za izredno kvalitetne slike, čeprav ni bilo sonca (na srečo), tudi tebi, Andrej, za filmček z vrha, čeprav ga posneti tekmovalci najbrž ne bodo prav dosti gledali, mi, ki bi ga, nas pa žal ni gor, ker smo bili prepočasni. Pa saj na vrhu le ni bilo tako mrzlo...
#328861
Včeraj je med razglasitvijo rezultatov nek 'nepridiprav' izpod avta vzel moj 'štartni paket' in dokument iz doping kontrole. Vse skupaj sem tja odložil ker nisem imel ključev od avta in seveda niti pomislil nisem, da bi koga zamikalo to vzeti... Za majico in tistih nekaj malenkosti, ki nam jih je namenil organizator si ne bom pulil las, ampak zoprna pa je zadeva, ker bi moral dokument o doping kontroli hraniti 3 tedne. Ne vem sicer kaj 'nepridipravu' ta dokument koristi, ampak če slučajno bere ta forum (v kar dvomim), naj mi ga prosim pošlje po pošti. Podatki so tako ali tako vsi na obrazcu. Majčko komot obdrži, če še kakšno rabi pa naj mi napiše zraven in mu še kakšno pošljem po pošti!! :roll:
Uporabniški avatar
 zz topka
#328945
MAKALU napisal/-a:https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/p261x260/10525785_1511435702423837_6323816348712110336_n.jpg

Še malo spomina na Grintovec 2014, kar pogrešam še kakšen komentar na tekaškem forumu.

Ja, meni se tudi močno zdi, da bi lahko še kdo kaj napisal, kako mu je bilo.

MAKALU napisal/-a:Vsi sam na Facebooku visimo :D

Ou, jast pa ne..... :D Še na TF mi mož ne pusti... :twisted: :lol:

P.S. Me veseli, Makalu, da sva se končno v živo spoznala. :clap: :clap: :clap:
Bolj na kratko, ma pa drugič kaj več. :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA