prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#332100
Helou!
U 3sto πzd maternih, NM Bajsi je staknila prehlad, grlobolju in splošno psihofizično nedojebenost. Zatorej se slatkim nočnim potepanjem po rožniških klancih, polnih hudih bejb tudi tokrat odpoveduje.
Ce bi prisla MojcaZ, bi bila zgodba drugačna.
#332656
Helou!
Dežuje... MojceZ ne bo... Jusuf je sicer fejst poba...a za moje potrebe ni prevec lep..
tako, da...
Naslednji četrtek je spet izgovor na dlani... treba je čekirat mulca kako plava...
Tako, da ....??!?!?
#332681
Hoj!
Bajsi napisal/-a: ...snip, snip,...
Tako, da ....??!?!?


Ja, kuga? Nikoli ne bova šampiona. :D Ampak, zima je še pred nami in ni hudič, da bi Rožlade ne zdrla v enem spodobnem tempu. :)

Lp, Jusuf
#333756
Dragi Goladarji!

Že kar nekaj časa v tej temi ni bilo nobenega zapisa. Včasih je veljalo, da kdor ne teče, naj vsaj piše, zdaj pa ... :roll:

V glavnem ... kmalu bo novo leto! 1. januar je na srečo še državni praznik in dela prost dan, po nekem nenavadnem naključju pa tokrat pade ravno na četrtek! :D

In ker je tako, predlagam, da v četrtek, 1. januarja 2015, odtečemo eno Golado v pogovornem tempu. Moj in Kairosov predlog je, da se dobimo zjutraj točno ob 10:00 (dobro, Pegazu je dopuščena minutka ali dve akademske zamude) na standardnem mestu, to je na koncu ulice Goce Delčeva, pri (umetnem) kanalu Ljubljanice, in jo potem mahnemo v levo (ali v desno, če bo tako večinska želja - demokracija pa to).

Na tek so vabljeni vsi Goladarji, kar seveda vključuje tudi vse k-Rožnikovce in vse druge tekače dobre volje (saj vemo, Golada je stanje duha :D ). Za tiste, ki še oklevajo, ker proge ne poznajo, pa: dolžina je malo manj kot 10 km, nekaj malega je višinske razlike, tečemo v pogovornem tempu, nihče ne ostane sam (razen tistih, ki tako hočejo, ker so prehitri).
#333801
spela* napisal/-a:Dragi Goladarji!

Že kar nekaj časa v tej temi ni bilo nobenega zapisa. Včasih je veljalo, da kdor ne teče, naj vsaj piše, zdaj pa ... :roll:

V glavnem ... kmalu bo novo leto! 1. januar je na srečo še državni praznik in dela prost dan, po nekem nenavadnem naključju pa tokrat pade ravno na četrtek! :D

In ker je tako, predlagam, da v četrtek, 1. januarja 2015, odtečemo eno Golado v pogovornem tempu. Moj in Kairosov predlog je, da se dobimo zjutraj točno ob 10:00 (dobro, Pegazu je dopuščena minutka ali dve akademske zamude) na standardnem mestu, to je na koncu ulice Goce Delčeva, pri (umetnem) kanalu Ljubljanice, in jo potem mahnemo v levo (ali v desno, če bo tako večinska želja - demokracija pa to).

Na tek so vabljeni vsi Goladarji, kar seveda vključuje tudi vse k-Rožnikovce in vse druge tekače dobre volje (saj vemo, Golada je stanje duha :D ). Za tiste, ki še oklevajo, ker proge ne poznajo, pa: dolžina je malo manj kot 10 km, nekaj malega je višinske razlike, tečemo v pogovornem tempu, nihče ne ostane sam (razen tistih, ki tako hočejo, ker so prehitri).


Nobenega odziva? Jusuf, Raziskovalec, Oranžni slon, Bajsi, Sončka, MojcaZ, Pegaz, Simona, Luzr - a nihče več ne bere foruma? :cry:
#333803
Helou!
1.1. ob 10.00?!?!?!
Z dolenjskega konca...po prežurani noči...ajaajaja..!???!!!!
NM Bajsi se bo takrat sladko obrnila, potegnila slino nazaj v usta, se popraskala po prešvicanih jajcih, rignila, prdnila...in z radostnimi mislimi pospremila Goladarje na pot.

Imejte se skrajno nemarno dobro...pa lepe praznike!!
#333866
cele napisal/-a:Sliši se zanimivo sem 95% da pridem. Raziskovalec ti pa ne premišljuj preveč sem te v nedeljo videl kako nabiraš kilometre ob Savi :)


In sem bil tako zdelan, da te nisem videl :oops:
Pridem.
#333921
Dragi moji,

sem jest na vodi čutil, da je treba spet it na forum. Pa pogledat Golado, po treh al kolk mescih abstinence. Sej verjetno sem planodelni sestanek na Gradu itak zamudil, ampak tale tekec pa zveni zanimivo! 10:00 zjutraj (1) je pogumna ponudba, ampak kaj naj rečem, če mamo v 2015 v planu polni maraton, potem javskanja ne sme biti.

Torej, jest sem za - pa če me žena pusti, pridem 100%! (mogoče tud njo privlečem - tud ona je bila izžrebana v Berlinu -ajajaj!) (sam šanse so cuckane!)

Vsem vam želi lep let,

vaš občasno najdeni, a še vedno tekoči
Nadvojvoda
Pegaz :)
#334037
Očitno se obeta lepa zimska Golada! Manjkala ne bo niti Sončka, priletel bo celo Pegaz in prinesel še svojo drago, Cele in Raziskovalec sta tako ali tako med bolj zvestimi Goladarji v zadnjem času, Jusuf in Oranžni slon očitno še razmišljata ...
Se vidimo! :D
#334114
Prva letošnja Golada je za nami. Na startu nas je bilo šest, v gozd smo se podali štirje. Nekateri so se takrat ravno obrnili v postelji (ker jih je zmotil telefonski klic), zaželeli smo jim miren sen.
Start v novo leto je tako prav lepo minil - čez beli Golovec, v prijetni družbi, srečali smo celo tekačico, ki je bila na prvi letošnji dan še bolj pridna od nas, saj je pretekla PST. :clap:

Srečno vsem Goladarjem!
#334115
Špela*, hvala za dobro idejo. Vesela sem, da nam je uspelo. Ob klepetu je Golada hitro minila. Včeraj bi pa najraje rekla, da me ne bo, ker je takšen mraz.
Ampak če lahko eni skačejo v mrzlo morje, je preteči Golado mala malica. In v družbi je res bila. Drug teden bo pa baje že topleje ... :-)
#334412
Helou!
Z žalostjo v srcu NM Bajsi ugotavlja, da je forum o Goladi klavrno končal. Nekako ni preživel aktivnega povratka na službena mesta, fakultetne klopi,...

Ali pa je kaj drugega posredi!?!
  • 1
  • 378
  • 379
  • 380
  • 381
  • 382
  • 400

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA