prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 raziskovalec
#81647
eggy napisal/-a:...
(jao......a da bi bila jaz dama..... kaj takega pa še nisem slišala :)). ....
Žal pa se vam zaradi obveznosti (huh, kako se to grozno prebere) včeraj


Eggy, sem se skušal odkupiti za tisto dolgo moško žensko razglabljanje v mojem postu; sem se zasekiral, da ste vse tekačice zaradi njega obupale nad Golado. :lol: :D :wink:
 eggy
#81664
raziskovalec napisal/-a:....sem se skušal odkupiti za tisto dolgo moško žensko razglabljanje v mojem postu; sem se zasekiral.....


.....uspelo ti je......si se odkupil :roll:

Veš da še pridemo, tako hitro pa se ne damo :)

lp,eggy
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#81824
V četrtek ob času prvega luninega krajca, ob običajni uri:

17:00

Razy po pooblastilu dvojca brez krmarja vabi na Golado.
Najave (ne)udeležbe so seveda zaželene.

Lep dan
Uporabniški avatar
 Bajsi
#81832
Helou!
Načeloma sem zraven!
Uporabniški avatar
 še1PR
#81835
raziskovalec napisal/-a:Najave (ne)udeležbe so seveda zaželene.

:lol:
Ojla soGoladarji!
mi je padlo v oko nekaj razyjevega v NMsvinjaku :wink:
Se (ne)najavljam. :wink: Počasi sem prestavljena v slovenski časovni pas, kjer čas čisto drugače teče kot tam... nekje na drugih koncih... Oh... :wink: Celo zemlja se tam trese, ker se pritožuje :( , da je ne tlačim tam, ampak jo tu... :wink: No, in ko smo ravno pri teku... Pridem preverit, če še vedno tako dobro zgledate :wink: , ker da dobro tečete vem in vas tokrat ne mislim motit z mojim indoZEN tempom. Se grem pa s ČrnoPR sprehodit čez traso in če je kak kandidat za tako druženje...
Ja, tek. Moram probat najprej v osami kako to zgleda... :wink:, potem se pa tudi najavim, razy! :wink:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#81857
Ojla!

Ker se nekako še vedno štejem za Goladarko :oops: vas naprošam, da mi v četrtek, ko boste Goladirali 8) , pošljite kakšen atomček energije na drugo stran Slovenije, kjer bom takrat že iz operacijske dvorane... Slon, ne bo več treba robčkov za mene nosit :wink: , bom upam lahko normalno dihala skozi nos :shock: .

Lepo se imejte, tam enkrat po Sežani pa najavljam svoj Goladarski come back :wink: .

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 še1PR
#81858
Snezinka napisal/-a:v četrtek, ko boste Goladirali 8) , pošljite kakšen atomček energije na drugo stran Slovenije, kjer bom takrat že iz operacijske dvorane...
:laola Mal ti jo že zdaj pošiljamo! Za rezervo za četrtek! :wink: Drži se! Srečno!!!
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#81865
Snezinka napisal/-a: bom upam lahko normalno dihala skozi nos :shock: .


Super, mislim, da boš potem lahko takoj po okrevanju šla na Golado (kisikov doping). Bomo držal pesti, jasno, drž se ... :D
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#81923
Zdravo!

A če bo snežilo tut tečemo :?: :oops: Jest nisem še nikoli tekla po snegu.

LP, Mojca

p.s.: upam, da ne bo nič snega :wink:
 Nataša
#81926
oooo, tek po snegu, ful fajn! če ga le ni preveč...zaenkrat vam dobro kaže, zunaj je sonce/zarja/mavrica/dež.
Uporabniški avatar
 Jusuf
#81942
Hoj!

Lipi moji, evo vam lepo sredo. :twisted: Nic ni izgubljeno ali pozabljeno. :) Jusuf zopet miga. Sicer se vedno na kavcu, ampak tetovaze se lepo susijo in tudi miselinkoti okoli pasu so na svoje mestu in lepo okrogli. :D
Torej bil je en lep vecer na ljubljanskem gradu, kjer se je zbrala kar stevilna druscina in se mi izpovedala, kaj si zeli za leto 2007. Seveda so vsi mislili, da sem Miklavz ali Bozicek in ne bi se mogli bolj motit. Eto, takole je tole slo:
Pegaz: ta dolge trojke, kolikor bo lahko tekel. 10km v kranjski gori 42min, 21km bo tekel 1:45, 42km maraton v Amsterdamu. Dodal bo se SAM 10 ali 35. En triatlon Just for fun. Popravit mora podpis na TF v Alja je rekla:....
Razi : 10km pod 44min, 21km pod 1:39, 42km pod 3:45, ta dolge trojke kolikor bo Pegaz zmogel, v simi ni izrazil dvoma, da bi mu ne sledila. V bohinju bo nekoga prehitet, ce bo seveda tekel. Na duatlonu brdo transfer pod dve minuti.
Se1PR: 10km bi 57min, 21ko 2:05, 42km samo coporativno v Amserdamu in mimo coffe shop-ov. Trojke ta dolge brez omejitev. Triatlon stafeto. Reka je tudi: „Tudi ce ne treniram bom prehitela Pegaza.“
Softi: 10km 57min (Ce bo alja bo tudi ona!), 21km 2:00, 42km se ne ve. Mora se se kvalificirat za dolge trojke.
MojcaB: Tekla bo relavtivno redno izven snezne sezone. Eno brezcasno desetko, 21 in 42 se ne.
Simi: Dolge trojke z nasmeskom, 21km Sezana 1:50, 42km je skrita zelja. Rekla je tudi: “Moski razturajo na stadonu. zadnjih 350 m prej jih moram pa vlect.“
Eggy: 10km 50min (Sneta sekira by Pegaz), 21km 1:55, 42km se ne, razen coporativno v Amsterdamu. Trojke bo tekla kratke. Kranjska gora, po Loncariji so opcije za doseganje zastavljenega.
Pjotr: 10km 50min, 21km izbolsanje lanskega casa, 42 je zelja. Pjoter organizira goladarski konec tedna izven Ljubljane. 24 ur Budimpeste z vlakotronom je opcija.
Tini: Tekel bo dolge trojke, 10km 2 minuti hitreje kot Lojze, 21km pod 1:30, 42km na Malti, Treviso in Beograd pod 3:20, Logarska 75km. V igri je vsaj 8 gajb Laskega (dec. 2006).
Marjana: Pretekla bo 10km v 45min, 21km v 1:50, za 42 nima ambicije. Razen ce gre Alja v Amsterdam gre tudi ona.
V Amsterdam se definitvno gre coporotivno.
oranzni slon: 10km blizu 35 minut, 21km pod 1:30, 42km pod 3:30, mesane kratke trojke pod uro. Logarska 75km spada pod morda.
Redkli so se:
Najprej se tlaci potem gre pa stran! (Eggy)
Druzina s trojan ne bo vec pekla krofov za dolence spljoh. (Se1PR)

Torej, dragi moji, le poglejte kaj ste nabajali takrat v veselem decembru. Jusuf bo decembra vsakega posebej preveril. Kazni in pohvale seveda ne bodo izostale. :)
Pegaz, cas je. :)

lp, Jusuf bre Islam
Uporabniški avatar
 Jusuf
#81944
Hoj!
Bajsi napisal/-a:Mene pa zanima zakaj je Slon vceraj tako hitro pobegnil?
Ali pa je bil Jusuf in se je ustrasil NM Bajsija?!?!?

Bila sva oba in se nama je mudilo v mesto, ker hrana ne caka in ura se je tudi resno priblizevala 1700, ki je bila predvidena za serviranje. :twisted:
Ni upanja, ni strahu. :)

lp, Jusuf v Slam
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#81945
Pozdrav!
še1PR napisal/-a:..... Se grem pa s ČrnoPR sprehodit čez traso in če je kak kandidat za tako druženje...

No, tudi jaz bi naredil en izprehod po trasi v obratni smeri. Ali bi to slo?

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#81946
Pozdrav!
Snezinka napisal/-a:....Slon, ne bo več treba robčkov za mene nosit :wink: , bom upam lahko normalno dihala skozi nos :shock:

8) Seveda ne bomo pozabili nate. :) Ampak robcke bom pa verjetno se vedno imel seboj. :twisted: Cisto tako, iz navade. :)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 tini
#81947
Jusuf napisal/-a: V igri je vsaj 8 gajb Laskega (dec. 2006).

Trenutno jih je 13 (jan.2007) - sem pa zamrznil stave do daljnega (kaksen izuzetek s Staso lahko vendarle naredim, ane Stasa :twisted: ).
-na TF zuru v Podpeci sva z Alesem pojacala s 3 na 5 gajb za Brdo
-v Logatcu pa formirala se eno novo za 3g (za trojcek Malta-Vigarano-Treviso).
Tko. :)

lptini
Nazadnje spremenil tini, dne 24 Jan 2007, 22:44, skupaj popravljeno 1 krat.
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 400

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA