Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 ero
#104656
hoj,

v sosednji temi je bilo kar precej debate o zajčkih na letošnjem maratonu.

Tu pa je uradna objava. berite ... :)

V dogovoru s Timingom Ljubljana smo zajčke postavili takole:
[table]
[row]ciljni čas[col]zajček[col]startni boks[col]položaj v boksu
[row]3:00[col]Marijan Horvat[col]2[col]začetek
[row]3:15[col]Dušan Moškotevc[col]2[col]sredina
[row]3:30[col]Borut Malavašič[col]2[col]konec
[row]3:45[col]Ero Šramel[col]3[col]začetek
[row]4:00[col]Inot Klemenčič[col]3[col]sredina
[row]4:15[col]Zdravko Čufar[col]3[col]konec[/table]
zajčki bomo označeni z dresi, napisi in baloni. tekli bomo enakomerno od starta do cilja, upoštevajoč postanke na okrepčevalnicah in konfiguracijo terena.

zajčki bom oblečeni v živo zelene majice Asics. na obeh ramah majic bo debel napis s ciljnim časom (recimo 3:30)

za zajčke velja neto čas - ciljni čas je neto čas! ob tem upoštevamo vse postanke na okrepčevalnicah in konfiguracijo terena, kar v praksi pomeni, da tečemo enakomerno in malce hitreje od željenega tempa, da imamo na okrepčevalnicah dovolj časa za napitke in prehrano!

zajčki bomo razpoznavni tudi po balonih, ki jih bomo vlekli nad seboj. kakšni so baloni, naj bo za zdaj še skrivnost. zagotavljam vam, da nas boste takoj prepoznali :D

zajčki se bomo postavili v startne bokse glede na ciljni čas. tam bomo pol ure pred startom. razporeditev je zapisana v gornji preglednici.
Nazadnje spremenil ero, dne 10 Sep 2008, 19:32, skupaj popravljeno 4 krat.
 ton
#104704
Carji ste, vsaka čast vam.

Jaz bom, upam, nekoliko inšpiciral gospoda Marijana, ampak samo do polovice poti.
#104709
Dule napisal/-a:
ero napisal/-a:[table]

[row]3:45[col]Ero Šramel
[/table]


Ero se te bom držal kot klop, ko pa ne bo šlo več pa bom šel v svojem tempu.. :)


Bo kar gneča okoli tega zajčka :-))) Imam podobne načrte.
#104722
raziskovalec napisal/-a:
Dule napisal/-a:
ero napisal/-a:[table]

[row]3:45[col]Ero Šramel
[/table]


Ero se te bom držal kot klop, ko pa ne bo šlo več pa bom šel v svojem tempu.. :)


Bo kar gneča okoli tega zajčka :-))) Imam podobne načrte.


Ha, ha...pa zgleda res...tudi jaz imam takšne načrte, čeprav se bom držala (bolje rečeno poskušala držati) samo v prvem krogu.
Itak pa sem pomislila...a si nora...a tko hitro kot Ero misliš, da si sposobna teči :?:
Ajajaj, kaj bom trpela :roll:

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 shash
#104728
Ero ata zajec, za njim pa caplja kar nekaj mladičkov (ne po starosti, ampak po tekaških izkušnjah ) iz družine Tekaški forum. Potem pa nastopi Darwin, ter po naravnem izboru začnemo šibkejši mal odpadat :cry: .
No dokler bo šlo bo šlo, še bolj se bom trudil.

LP
Uporabniški avatar
 Vlajko
#104729
Snežinka, tvoji načrti so zelo smeli in letošnje priprave očitno izjemne. :cast:

Vendar :arrow: zajčki praviloma tečejo prvi 21 km hitreje kot drugega. :!: Upam "špekulativno" napovedati, da bo Ero prvi krog odtekel med 1,45 in 1.49, morda še malenkost hitreje. Moj laični nasvet je, da tudi to upoštevaš, sicer bi lahko bilo jooooj. :wink:
Uporabniški avatar
 PUHKO
#104730
Jst sm lohka zajček edin na 5:15....me kdo rabi? :rol: :lol:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#104741
Vlajko napisal/-a:Snežinka, tvoji načrti so zelo smeli in letošnje priprave očitno izjemne. :cast:

Vendar :arrow: zajčki praviloma tečejo prvi 21 km hitreje kot drugega. :!: Upam "špekulativno" napovedati, da bo Ero prvi krog odtekel med 1,45 in 1.49, morda še malenkost hitreje. Moj laični nasvet je, da tudi to upoštevaš, sicer bi lahko bilo jooooj. :wink:


Hvala za nasvet! Sem kar predvidevala, da je prvi krog hitrejši :cry: ... ah ja, moja pobožna želja je, da bi mi enkrat ratalo pod 2:00. In če mi ne bo letos, dvomim da mi bo kdaj.
Sicer pa sama sebi ne verjamem, da sem to sploh sposobna. Sam probat pa ni greh.

Bom držala spoštljivo razdaljo do zajčka :roll: ...tko da ne bo preveč očitno, ko bom odpadla :oops:

lp
Snezinka
 dragons
#104743
Vlajko napisal/-a:Snežinka, tvoji načrti so zelo smeli in letošnje priprave očitno izjemne. :cast:

Vendar :arrow: zajčki praviloma tečejo prvi 21 km hitreje kot drugega. :!: Upam "špekulativno" napovedati, da bo Ero prvi krog odtekel med 1,45 in 1.49, morda še malenkost hitreje. Moj laični nasvet je, da tudi to upoštevaš, sicer bi lahko bilo jooooj. :wink:


Jaz bi pa reku 1 :arrow: 1:50 in 2 :arrow: 1:55 in to je to.
Najbolj da sam zajček pove o tempu.
Uporabniški avatar
 ero
#104745
očitno moram samega sebe citirati :)

ero napisal/-a:zajčki bomo označeni z dresi, napisi in baloni. tekli bomo enakomerno od starta do cilja, upoštevajoč postanke na okrepčevalnicah.

torej enakomerno => 3:45:00 / 2 == 1:52:30

kdo se javi za zajca 4:00 in 4:15?
Uporabniški avatar
 sinisini
#104753
:arrow: prišel,videl.odtekel
:arrow: Ero držal se te bom kot cek....če bo šlo
:arrow: drugače pa :?: :?: :?: :--( :--( :bum: :bum:



:lauf:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#104767
ero napisal/-a:hoj,
za 4:00 se je javil Inot - hvala! dopolnjujem seznam...
še 4:15 - zen tekači, kdo se javi?

Evo Zdravko(Zenteka)C
Si upam, ha? :roll:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA