Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#94542
LP

Danes sem bil na prelepem poletnem teku v Logatcu. Vse super, bilo nas je zelo veliko, ogrevanje je vodil pegaz in je bilo posebno. Smeha dovolj tudi šejkanja ni manjkalo.
Proga razgibana za vodo poskrbljeno. Ma vse tko k bi organiziral TF.
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

P.S.
Pa še tanov dres sem dobil, ma sm važn k marela.

:TF) :TF)
Uporabniški avatar
 Nadj@
#94548
CIAO

Najprej sem mislila da bi šla na takratko, pa me je kustus pregovoril da grem na tadolgo.
Ogrevanje je bilo posebno, tako enkratnega še ni bilo nikjer.
:lol: :lol:
Potem smo začeli hribček gor pa dol pa spet gor in tako naprej skoraj do konca a super, vreme vroče peklensko vsaj zame.
:oops: :oops:
Na koncu še super debata pa nov dres TF sem dobila.
:P :P
Na analizo nisva mogla ker sva imela otroke seboj in sta navijala da gremo v Lj in da bosta šla na Pozdrav poletju v prestolnici. Kaj čva onaDVA STA BILA Z NAMA NA TEKU MIDVA SVA SE NA HITRO ODLOČILA DA GREMO. Malo nama je bilo žal a tko je to ko imaš večje otroke včasih se moraš tudi žrtvovati.

:TF) :TF) :TF)
Uporabniški avatar
 Staša
#94562
Nadj@ napisal/-a: Malo nama je bilo žal a tko je to ko imaš večje otroke včasih se moraš tudi žrtvovati.



:shock: A ni žrtvovanje samo, ko imaš manjše?

;)

Ja, lepo, da ste prišli. Upam, da vam je bilo všeč, jaz sem že povsem izgubila feeling, kako je na družabnih dogodkih... ;)

Hvala predvsem Eriki in Darku (Kunec), ki sta opravila levji delež organizacije!! Izbira proge, okrepčevalnica na štartu in cilju, oznake... Super sta!!!

Hvala tudi Simonu za drugo okrepčevalnico in Robertu za spremstvo.

Ter seveda vsakemu od vas posebej z Erotom na čelu!!

Glede analize - malce dolgo ste nekateri čakali, naj jim bo oproščeno, ker so prispevali kar 15 kart za bazen - GRC Zapolje.

Gregor (TF Žulj) s svojo plavalno šolo Društvo Ščuka je tudi presenetil in sam od sebe podaril nekaj kart za bazen in to celo z učiteljem.

Po 10 kepic sladoleda sta prispevala slaščičarni Kljukec ter Pri sladoledarju.

Nagrade pa ste prispevali tudi vi, tako da smo vsi odšli domov polnih rok.


Lepo vas je bilo videti, čeprav imam pogosto občutek, kot da je šlo vse mimo mene. Upam, da se kmalu spet vidimo!

Zdaj grem pa počivat, ker me zdeluje neprespana noč (zobkiPRESS).
Uporabniški avatar
 ero
#94563
Staša in ekipa, najlepša hvala za zelo lepo popoldne in večer!

ja, smo že doma :)

BTW - višek denarja z analize (čisto preveč ste zaokrožali navzgor) gre v fond za Fotrov tek. tako da ste vsi danes prisotni obvezno zraven tudi jeseni na Brdu pri Kranju :D
Uporabniški avatar
 kustus
#94565
Staša napisal/-a:
Nadj@ napisal/-a: Malo nama je bilo žal a tko je to ko imaš večje otroke včasih se moraš tudi žrtvovati.



:shock: A ni žrtvovanje samo, ko imaš manjše?

;)
(zobkiPRESS).


lp

ne ni ko so večji je včasih še težje.
Uporabniški avatar
 mazi
#94566
Ojla,

Super tek, organizacija :cast: družba in vse ostalo...

Pri nas je tudi Žiga zamikalo in je odtekel svoje prve tri uradne kilometre s TF... :laola
Uporabniški avatar
 Nadj@
#94567
mazi napisal/-a:Ojla,

Pri nas je tudi Žiga zamikalo in je odtekel svoje prve tri uradne kilometre s TF... :laola


CIAO

BRAVO Žiga.
Uporabniški avatar
 EčO
#94568
Super popoldne in večer! Bravo organizatorjem! :clap:

Pa končno sem prišel do svojega prvega TF dresa!
Uporabniški avatar
 mazi
#94569
Ečo lepo, pa super mopsa mate... :clap:
Uporabniški avatar
 tae
#94572
Hojla, tudi jaz sem vesel, da sem se udeležil tega teka. Sem imel že full slabo vest, ko me ni bilo na olimpijskem TF teku v Tivoliju. Vroče je bilo kar, ampak saj je itak poletje, a ne.

Staša & Co. dobro vam gre tale organizacija (izkušnje naredijo svoje) :lol: .

Je morda kdo štel, koliko se nas je dejansko zbralo ? Presenetilo me je, da kar nekaj najavljenih kandidatov ni prišlo, lahko jim je žal.

Pegaz, ali po novem treniraš tae-bo in kakšne trebušne plese? :lol: Hecam se, hvala ti, da si poskrbel za malo smeha že med ogrevanjem.

Tekla sva lagano z zajcem (imava dokaj podoben tempo, le on ima večjo vzdržljivost, ki se mu odpre, ko jaz že omagam).

Tini je na koncu udaril en šprint, midva z Alešom pa tudi le v klanec gor.

Hvala MojciZ, lauferju, Tadeji in jawaman-u, ki ste me na analizi poslušali.

Hvala MajdiPr za izvrstno torto. Tisti, ki ste predčasno odšli ste to žal zamudili.

Softi, upam da ti bo dvd všeč.

Za konec le še 1x DOBRODOŠLI VSI NOVI ČLANI TEKAŠKEGA FORUMA.
Uporabniški avatar
 Wega
#94575
No med samim tekom sem se koncentriral na dihanje, tako, da za fotografiranje ni bilo časa.

Hvala pegazu za prijazno spodbudo, poskušal me je namreč zamotiti s pogovorom, tako da sem nehal tuhtati a bo šlo al ne bo šlo. Prijazno nas je popeljal tudi mimo tahuj klanca...

Slikce z analize za pokušino (narejene so s telefonom, zato slabša kvaliteta



http://picasaweb.google.com/rado.mikolic/TFLogatec
 ton
#94576
Ma videti je ko ena seja SZDL, če ne bi bilo otrok in par igrač po mizi. Ste vi res tekli?
Uporabniški avatar
 EčO
#94577
U pa res, torta! Majda vsaka čast :cast:

Odlična je bila!
Uporabniški avatar
 tini
#94580
Ja, torta je bila res great :) .

Sicer pa bo treba, glede na nagrade spet na en sobotni(nedeljski) aquatlonski trening v te kraje. Okoliski medvedi nas tako ali tako ze poznajao. :)

lptini
Uporabniški avatar
 damajanty
#94581
thanx vsem!! glede na to, da nisem na začetku skoraj nobenga poznala, sem vas na včerajšnjem teku kar nekaj spoznala, kar je fino!
hvala za dobro organizacijo, zlopiju pa prevoz, mirkupr za družbo med tekom, organizatorjem za nagrade, majdipr za njami torto pa vsem za družbo!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA