Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 vencelj
#250541
BINA napisal/-a:Vencelj :clap: Res super. Kje si pa štartal?



Štart pri hotelu, mimo alpskega vrta na Boskovec, pa "po ovinku" na Smrekovec, Krnes... http://www.treking.si/sl/zlati-treking- ... vet11.html
Poročilo bo v temi viewtopic.php?f=65&t=17303 ...

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 Asparagus
#250568
Danes in v petek sem tekla na Ptuju in sicer od term na nasip, potem ko ga je zmanjaklo, pa po kolesarski stezi do Hajdoš. Obrnila sem pri drugem mostu čez Dravo, kjer cesta zavije levo v vas. Bilo je mirno, brez veliko prometa in med sedmo in osmo zjutraj še sveže :
Razdaljo moram še ugotoviti, ampak daljši tek to ni bil :| , sem si rekla, da sem na dopustu.
#250636
Danes je včeraj.
Nedelja 10.4.2011
Proga:start- Štepanjsko naselje
Po Hruševski do podnožja Urha, nato po progi trojk Urh-Orle, pa od tam proti Observatoriju (hvala za vodni izvir in nov kozarec)
Od tam spust do Hradetckega in dokaj mučen zaključek kroga.
CCa 17 km, od tega večina božanski Golovec, ves bleščeč mlad svetlo zelen.. čaroben.

Tek sodi v priprave na 29. km teka trojk... no to bomo še videli..
lep dan vsem Jančka
Uporabniški avatar
 Pina
#250638
Kdaj :11.4.2011 10:00
Kje: PST -murgle
Koliko: 3,44km
Tempo: 13:00 (vključeno raztegovanje ahilove tetive vsakih 500m)
Zakaj: ker je tok lep dan in spet nisem zdržala notr :)
Kaj delam zdej: hladim z ledom, mažem z voltarenom :mrgreen:
Uporabniški avatar
 grb
#250677
19 km prec po kosilu. :roll:

Je pac naneslo da je hotel prestolonaslednik k sosolcu (cca 2 km). Je sel s kolesom z mojim tekaskim spremstvom in ker ga je bilo potrebno pocakat, sem pac naredil se dodatnih 15 km

Definitivno NE priporocam :-)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 231

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA