Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 23feet
#32211
zdravo ...
sem nov na tem forumu in nov pri teku. tecem priblizno ze 5 mesecev in je ze prva poskodba ki se mi noce pozdravit .... :evil: poskodba treje ze 1 mesec zdravnik nic ne vez akaj se sploh gre jast pa tud ne, no nema veze vseeno vas je lepo videti
Uporabniški avatar
 Fotr
#32220
23feet napisal/-a:zdravo ...
sem nov na tem forumu in nov pri teku. tecem priblizno ze 5 mesecev in je ze prva poskodba ki se mi noce pozdravit .... :evil: poskodba treje ze 1 mesec zdravnik nic ne vez akaj se sploh gre jast pa tud ne, no nema veze vseeno vas je lepo videti


Dobrodošel na forumu, 23feet! Večina poškodb je posledica tega, ker je tako fajn teči, da ne znamo nehati in bi kar naprej tekli. Potem pa pretiravamo in poškodbe so neizogibne. Do poškodb rado pride tudi, če začnemo neogreti in hočemo dati vse od sebe.

Vse je odvisno, kako pogosto tečeš, kakšne so tvoje razdalje, kakšen je tvoj srčni utrip in ne nazadnje, kako hitro tečeš. Mogoče bi si za poskus vzel kakšen teden ali dva počitka od teka, ta čas lahko kolesariš, hodiš peš, drsaš, rolaš ali karkoli drugega, potem pa spet začni s treningi teka.
Na forumu boš našel vse mogoče situacije v kakršnih so se znašli tekači in tudi vse vrste treningov, ki ti bodo pomagali teči in poskrbeli za boljše počutje.
Samo ne nehaj teči!
 23feet
#32251
fotr car da pozdravi nowga na forumu :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA