Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Demck
#39443
Lansko leto sem bil v Poletovi tekaški ekipi in oktobra pretekel 21 km. Imeli smo zelo dober plan. Letos bi rad oktobra pretekel 42 km. Pripravljati sem se začel že marca. Nimam pa plana treningov.

Mi lahko prosim kdo pomaga kje najti plan treningov za priprave na 42 km ?

Hvala že v naprej :oops:
Uporabniški avatar
 Damijan
#39527
Hoj,

imam kar nekaj planov vadbe, odvisno pa je, kako hiter želiš biti oz. kak čas imaš v mislih, ter tudi, kdaj nameravaš nastopiti (št. tednov do nastopa).

Pošlji mi ZS s tvojim e-mailom, da se potrudim in pogledam, kaj ustreznega bi našel zate v arhivu...

LP

Damijan
Uporabniški avatar
 Demck
#39626
Rad bi tekel oktobra na ljubljanskem maratonu s časom nekje okrog 3 ure in 15 minut.
 jakaski
#40020
ta program bi pa jst tudi rad vidu:) moj cilj je tud približno tam nekje...
Uporabniški avatar
 bozo
#40053
V kakšnem času pa sedaj pretečeš 21-ko?
Uporabniški avatar
 Damijan
#40070
Demck/Jakaski/ostali

težko spravim tule gor karkoli uporabnega - al napišite svoj mail ali pa spustite zasebno sporočilo, ki vsebuje mail. Sledi(jo) priponka(e)
 jakaski
#40071
tekmovalnega časa na 21 ti ne morem zaupat ker na tekmi še nisem tekel, je pa tko nekak ročno merjeno z užitkom okoli 1:40 tko da tek na rezultat bi znal bit blizu 1:30(kšna minuta gor al pa dol je zanemarljiva)

edit: mal morm tole popravit... smo ugotovil da je bla trening trasa za prbližno 1km krajša tko da je k vsemu dodat nekaj minut... o tekmovalnem času pa upam čimprej :D
Nazadnje spremenil jakaski, dne 19 Maj 2005, 08:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tekačica
#40539
Živjo!
Mene pa zanima kdaj (pri koliko letih-če to ni skrivnost) ste odtekli svoj prvi maraton (42km) oz. polmaraton (21km).
:laola
Uporabniški avatar
 GaGa
#40541
tekačica napisal/-a:Živjo!
Mene pa zanima kdaj (pri koliko letih-če to ni skrivnost) ste odtekli svoj prvi maraton (42km) oz. polmaraton (21km).
:laola


21 km pr triindvajsetih, 42 km pa tud pr triindvajsetih :wink: ... je pa na forumu še kar nekaj mlajših predstavnikov na teh dveh razdaljah (npr. oba mihata :wink: )
 jakaski
#40543
Jst na tekmi še ne ampak drgač pa tko za lasten užitek 21km in še mogoče kaj več pri 20, na pravi maraton bom pa probal it letos jeseni v Ljubljani, ko jih bom mel 22... Če bo vse po planih...
Uporabniški avatar
 tekačica
#40552
No pol mam pa jest še dost časa, ker sem stara šele 15. :D
Torej počasi počasi do maratonov.
 PPoce
#40563
Prvi maraton (42 km, Celje) - 22 let.
Prvi polmaraton (21 km) - 29 let (mal cudn ampak tko pac je).
Lep dan
Uporabniški avatar
 mihaperme
#40565
Oba svoja maratona (Ljubljana, Pariz) pri dvajsetih. :D :wink:
Uporabniški avatar
 izidor
#40577
Prvi tek (75 km, Logarska) - 16 let
Prvi maraton (42 km, Celje) - 17 let
Prvi polmaraton (21 km, Radenci) - 21 let

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA